padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Turiu 2 trophejus nors turiu tik keletą žaidimų ir niekada nežaidžiau online :)

lol du trofejai tai niekas :) yra kas 300+ ju turi :)

as turiu tik du zaidimus palaikancius trofejus (GTA4 ir Killzone 2) ir turiu apie 30 trofeju.

is GTA siaip lengva gauti trofejus. turiu 36% is GTA trofeju.

O is KZ2 jau sunkiau. turiu tik 7% :) bet dar neperejau. :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku ar ne, surinkti trofėjus, reikia žiūrėti ne pagal tai, kad vienam žaidime surinkai pvz.: 50% visai nesistengdamas, o kitam truputį teko pasikankinti dėl tų 50%. Reikia žiūrėti bendrą vaizdą, t.y. kiek reikės kankintis dėl Platininio trofėjaus :) Būna 50% surenki per kelias dienas, o kad gauti likusius, reikia pusę metų žaisti onlaine... pvz.: kokiame Farcry2 tai net ir pusės metų neužteks atidaryti visus manualus ginklams onlaine...

O į trofėjų skaičių žiūrėti irgi nepatariu. vienas gali turėti krūvą vien bronzinių trofėjų, ir nei vieno auksinio, ar sidabrinio, o kitas gali turėti ne daug, bet tarp jų "violiosis" platina :) Čia, kaip sakoma, kiekybės ir kokybės klausimas... Kaip kam labiau patinka :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku ar ne, surinkti trofėjus, reikia žiūrėti ne pagal tai, kad vienam žaidime surinkai pvz.: 50% visai nesistengdamas, o kitam truputį teko pasikankinti dėl tų 50%. Reikia žiūrėti bendrą vaizdą, t.y. kiek reikės kankintis dėl Platininio trofėjaus :) Būna 50% surenki per kelias dienas, o kad gauti likusius, reikia pusę metų žaisti onlaine... pvz.: kokiame Farcry2 tai net ir pusės metų neužteks atidaryti visus manualus ginklams onlaine...

O į trofėjų skaičių žiūrėti irgi nepatariu. vienas gali turėti krūvą vien bronzinių trofėjų, ir nei vieno auksinio, ar sidabrinio, o kitas gali turėti ne daug, bet tarp jų "violiosis" platina :) Čia, kaip sakoma, kiekybės ir kokybės klausimas... Kaip kam labiau patinka :))

Nu jo sutinku, bet Platinum ne visiems eina gauti, as pvz turiu per leta net'a online tai man tenka dziaugtis offline trofejais. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man ant vieno zaidimo truksta 2 trofeju, Uncharted: Drake's Fortune pereit ant pacio sunkiausio ligio gaunu gold trofeju ir Platinum ir bus 100% o dabar tik 78%

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo sutinku, bet Platinum ne visiems eina gauti, as pvz turiu per leta net'a online tai man tenka dziaugtis offline trofejais.

Na, yra žaidimų, kuriuose galima gauti platiną ir nežaidžiant online :D Bet žinok tavo vietoje, keisčiau netą vien dėl Killzono (kurį, kaip suprantu turi) onlaino :D ne dėl trofėjų, tiesiog dėl pačio žaidimo. Aš dar single net nepradėjau kalti, o online jau - kapitonas :D Nerealiai kabina....

 

Nu man ant vieno zaidimo truksta 2 trofeju, Uncharted: Drake's Fortune pereit ant pacio sunkiausio ligio gaunu gold trofeju ir Platinum ir bus 100% o dabar tik 78%

Tai pirmyn! :D jei nepatingėsi, manau greitai galima bus sveikinti tave su pirma platina :D. Uncharted sunkiausias lygis tikrai nėra toks sunkus, kaip kitų žaidimų (su kokiu COD5 Veteran lygiu tai net liežuvis neapsiverstų lyginti) :D) Be to, iš tavo turimų žaidimų (sprendžiu pagal parašą), realu platiną gauti tik iš Unchartedo.. MGS4 išvis neturi trofėjų (gaila ;) ), apie Far Cry 2 jau rašiau - onlaine reikia apsigyventi kokiems metams... na, su Bad Company panaši istorija - nesveikas onlainas... 10K killsų + visi medaliai - praktiškai nepasiekiami paprastam, SVEIKAM žmogui... ;) ;) Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bad company surinkt gali, bet vel liks du trofejei iki pilno ,ten 10k nusaut, tai gera menesi palosk ir surinksi,bet kaip tu sakai teks neviena menesi kapot o gal ir metms laiko, kol surinksi toki kaip (Online) Achieve all the awards nes ten daug tu medaliu yra ,ir dar tik bronzini duoda trofeju,

o farcry2 tai nelabai ir surinksiu net puses, per daug laiko tupet reiktu, o dar ipac kai KL2 pradesi grajint, tai isvis pamirsi ta Farcry2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, yra žaidimų, kuriuose galima gauti platiną ir nežaidžiant online :D Bet žinok tavo vietoje, keisčiau netą vien dėl Killzono (kurį, kaip suprantu turi) onlaino :D ne dėl trofėjų, tiesiog dėl pačio žaidimo. Aš dar single net nepradėjau kalti, o online jau - kapitonas :D Nerealiai kabina....

Na man su netu problemu yra.. ne Lietuvoj gyvenu ir kur gyvenu geriausi net tiekejai sako kad negaliu pasijungti toj apskriti (nors mano kaimynai turi ju neta)

kai pasakau kad kaimynai isivede sako kad nevisada gali turet ka kaimyna turi, tai nesupratau, gal ten izeidimas buvo?

tai va, per 2 metus 2 kartus bandziau isivest ir abu kartus ta pati sako...

Ne į temą

uzp!sa
lopeliai... dabartinio neto greitis nesiekia 300kb/s :D nu zodziu gruzas.

GTA4 online tik race'int eina, nes is kito isspiria o KZ2 buvau pasijunges tai nieko, bet online bandysiu lost tik tada kai single player baigsiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten 10k nusaut, tai gera menesi palosk ir surinksi

Patikėk, mėnesio tau tikrai neužteks. Ten tie killsai gana lėtai renkasi. Kadangi mappai gana dideli, o žaidėjų nėra tiek daug, kiek galėtų būti... vat kokiam Resistance 2, 10K killsų surinkti per mėnesį gana lengva. Aš bent jau per tiek maždaug ir surinkau. O Bad Company žaidžiau apie pusantro mėnesio (kad pasiekti 30 lvl (ar koks ten maksimalus)), tai per visą laiką surinkau apie 1,5K tiktai...

 

dabartinio neto greitis nesiekia 300kb/s nu zodziu gruzas.

hmm, na jo, su tokiu netu labai nepasišakosi... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as gan zalias esu ps3 pasauly, todel turiu kelis klausimus del trofeju. Kiek supratau norint gaut platina, reikia pereit zaidima visais imanomais budais ir surinkt viska kas imanoma. O pvz kuom skiriasi bronza nuo sidabro, cia kad gaut sita apdovanojima turi surinkt tam tikra kieki trofeju ar pereit pati zaidima ant kazkokio sudetingumo lygio? Nuo ko cia tai priklauso? Aciu uz demesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gauni trofeju uz padaryta dalika uz tai ir gauni paskui Bronza sidabra ar Auksini trofeja

Cia rasi sarasa zaidimu http://www.allps3trophies.com/trophy-support-list susirask savo zaidima ir pasiziurek kas uz ka duoda Bronze - Silver - Gold

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirskit kad nevisi zaidimai turi Trofejus.

 

O lengviausias zaidimas gauti trofejus tai manau Uncharted: Drake's Fortune. Tik pries kelias dienas pirkau tai jau perejau ant lengviausio, surinkau beveik visus trofejus, daugiau nei puse lobiu ir tada teliks pereiti ant medium, hard ir crushing. :huh:

 

Beje jei kas renkat lobius tuos tai yra youtube video kuris parodo kur visi lobiai yra. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mazhas08 as surinkau beveik visus lobius be youtubes pagalbos ,tik 4 padejo man surast :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazhas08 as surinkau beveik visus lobius be youtubes pagalbos ,tik 4 padejo man surast ;)

Kiek laiko uztrukai ir kiek kartu perejai kol radai? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.