Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trofejai PSN

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Mane tos kortos gasdina - ju daug, baisu kokia praleist, o ir gwento nelabai bandziau dar zaist. Kazin, ar sunku ji ten ivaldyt

Zinok labai lengvas zaidimas ir labai idomus. As visada pries zaisdamas uzsiseivinu, jeigu matau, kad batai tai padarau load ir vel is naujo :D Pats nezinau, kodel taip darydavau, bet nenoredavau matyt pralaimetos kovos :D As cia minejau, kad rinkau programeles deka, bandziau ir tuos exelius siustis, bet painiava man ten :D

justaspt.png

Thetruth
Mano pranešimai  

Thetruth
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita
  • PSN vardas:TrueKaimynas

Zinok labai lengvas zaidimas ir labai idomus. As visada pries zaisdamas uzsiseivinu, jeigu matau, kad batai tai padarau load ir vel is naujo :D Pats nezinau, kodel taip darydavau, bet nenoredavau matyt pralaimetos kovos :D As cia minejau, kad rinkau programeles deka, bandziau ir tuos exelius siustis, bet painiava man ten :D

Jau ir appsai yra collectibles skirti, pažanga. Aš seniau spausdindavausi lapus su visais trofejais missable ir braukydavausi ką surinkdavau, dabar jau daug paprasčiau ir smagiau viskas, radau šį appsa, nežinau ar tas pats kurį tu naudojai, bet su žaidimu išbandysiu, Drwent vadinasi.

https://play.google....wentcheck&hl=en

TrueKaimynas.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Jau ir appsai yra collectibles skirti, pažanga. Aš seniau spausdindavausi lapus su visais trofejais missable ir braukydavausi ką surinkdavau, dabar jau daug paprasčiau ir smagiau viskas, radau šį appsa, nežinau ar tas pats kurį tu naudojai, bet su žaidimu išbandysiu, Drwent vadinasi.

https://play.google....wentcheck&hl=en

tikriausiai bus taspats, jeigu yra zemelapis ir gali pazymet zemelapyje, kad ten buvai ir jau sulosei :D

justaspt.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods