Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trofejai PSN

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Thetruth
Mano pranešimai  

Thetruth
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita
  • PSN vardas:TrueKaimynas

Wow šita stipri, gal dar GOTY?

Versija ne GOTY, bet turiu DLC abu atskirai nusipirkęs, tai dabar juos pradėsiu, kad 100% būtų.

Visi kas dar žais, būtinas skillas (tik turint dlc jis yra), kad maistas veiktų 20min be perstojo, po šio skillo pamiršau visus potionus, a life saver! Ir labai rekomenduoju šį gidą Gwentui, jokių apps ar pan nereikia, viskas pagal naturalią progresiją, su žemėlapiais, eilės tvarkom ir kokias kortas iš ko gausi, be jokių problemų surinkau viską.

https://psnprofiles....collector-guide

Šį pranešimą redagavo Thetruth: 2018-01-31, 10:54

TrueKaimynas.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

• Nariai
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM
  • Steam ID:tymbarkFM

Po labai ilgos pertraukos dvi naujos platinos:

Grim Fandango Remastered

1S9b5244.png

Broken Age

1Sdfd220.png

Abu žaidimai labai įdomūs istorijos prasme. Su Grim Fandango labiausiai užknisdavo old school valdymas, kuris buvo privalomas norint gauti platina. Šiais laikais tikrai jau atgyvenęs valdymas. O su Broken Age speedrun nepatiko, nors su gidu labai lengva ir tik 1 val užtrunka, todėl visai pakenčiama.

Broken Age neveltui paaukojo tiek pinigų per kickstarter, super plot-twistai, įdomi, graži istorija, kokybiškai nupiešta ir animuota.

tymbarkFM.png

ZenaLt
Mano pranešimai  

ZenaLt
  •  V.I.P.
  • PSN vardas:ZenaLt

All trophies obtained

1Lf9f2b0.png

Horizon Zero Dawn platinum trofėjus.

Žaidimas tikrai puikus! Bandysiu ir visus DLC trofėjus surinkti, neturėtu būti sunku :)

• tomashex, Flashas ir tymbarkFM tai mėgsta
Nuotrauka

Thetruth
Mano pranešimai  

Thetruth
  • Nariai

Gal bus kada savanoriu padėti su Tropico 5 trofėjais? Kiek pažiūrėjau visus atlikti užtrunka apie 1h, tai neturėčiau labai daug jūsų laiko sugaišti. :)

TrueKaimynas.png

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3
  • PSN vardas:Tronox_LT

Antrą kartą nuplatininau Skyrim, tačiau liko du trofėjai iš kurių vienas užsibugginęs, o kitam reikalingas 77 lvl. Gal kas galit pasidalint kaip greit užsikelti lvl? Bandžiau daryti telekinesis glitchą, bet neveikia jis nors tu ką, vis magija senka, gal kad per mažai turiu? 

Martynas007
Mano pranešimai  

Martynas007
  •  V.I.P.
  • PSN vardas:Martynas007
  • Steam ID:STEAM_0:1:8735405

Antrą kartą nuplatininau Skyrim, tačiau liko du trofėjai iš kurių vienas užsibugginęs, o kitam reikalingas 77 lvl. Gal kas galit pasidalint kaip greit užsikelti lvl? Bandžiau daryti telekinesis glitchą, bet neveikia jis nors tu ką, vis magija senka, gal kad per mažai turiu? 

Aš padariau šitaip. Pas mane žaidimas buvo CD versija, atnaujinta iki naujausios. 

Įdomus pastebėjimas, kad ant PS3, ant CD USA versijos jis veikė, bet su CD UK versija jau nebe.

@Thetruth ateinantį savaitgalį galim pamėginti. Tiesa, žaidimo viiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiškai neatsimenu. Neatsimenu net kaip pats padariau :D

Šį pranešimą redagavo Martynas007: 2018-03-19, 23:22

Martynas007.png

Samurajus Batusajus

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3
  • PSN vardas:Tronox_LT

Aš padariau šitaip. Pas mane žaidimas buvo CD versija, atnaujinta iki naujausios. 

Įdomus pastebėjimas, kad ant PS3, ant CD USA versijos jis veikė, bet su CD UK versija jau nebe.

@Thetruth ateinantį savaitgalį galim pamėginti. Tiesa, žaidimo viiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiškai neatsimenu. Neatsimenu net kaip pats padariau :D

Aš jau kitą metodą naudoju su Illusion, bet šitas irgi matomai neblogas

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

• Nariai

GAME OF THRONES

Labai patiko žaidimas, tik nelabai aiški pabaiga. Ta prasme, nevisai užbaigta istorija gavosi. Gal pasirinkimai nelabai geri buvo. Platiną surinkti išvis nieko daryti nereikia. Walking Dead bent jau turėjo trofėjus, dėl kurių reikėjo atlikti tam tikrą veiksmą. Bet aplamai - smagus žaidimas, pasijautė GoT dvasia, kai kurie pasirinkimai buvo tikrai sunkūs, teko net stabdyt žaidimą ir pagalvot.96a0bc9bd592caed6331d783e41f1ddf.jpg

• Mantinijo ir ZenaLt tai mėgsta

tymbarkFM.png

Thetruth
Mano pranešimai  

Thetruth
  • Nariai

Dėkui, bet pažaidęs daugiau nusprendžiau neimti, nekabino žaidimas, o ir su trofėjais beveik rišu reikalą, nes pradėjo gadinti bent man jie žaidimus kaip reikalas. Dabar žaidžiu bioshock ir taip smagu nesukt galvos :) 

• Mantinijo tai mėgsta

TrueKaimynas.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Dėkui, bet pažaidęs daugiau nusprendžiau neimti, nekabino žaidimas, o ir su trofėjais beveik rišu reikalą, nes pradėjo gadinti bent man jie žaidimus kaip reikalas. Dabar žaidžiu bioshock ir taip smagu nesukt galvos :)

Tiesa sakant puikiai pasakyta, as irgi manau, jeigu zaidimas labai patinka, tai net pasimegaudamas bandysi isspaust viska, ka siulo iskaitant ir trofejus. Bet jeigu zaidimas nekabina, tai zaist tik del trofeju gaunasi ne malonumas, o kaip darbas. As irgi po truputi bandau persilauzt ir pamirst tuos trofejus, nes kiek laiko ir nervu jie sugadina, o naudos 0. Tiesiog atrodo zaidimu listas graziau ir viskas.

justaspt.png

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:Mantinijo

Pasiekei luzio taska. Man panasiai buvo. Pabodo sekioti gidus. Bet po pertraukos visai noreciau vel pabandyti ka nors sumedzioti. :D
Mantinijo.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

• Nariai

Buvo ir mano karjeroj "tos dienos" ;D

tymbarkFM.png

Thetruth
Mano pranešimai  

Thetruth
  • Nariai

Pasiekei luzio taska. Man panasiai buvo. Pabodo sekioti gidus. Bet po pertraukos visai noreciau vel pabandyti ka nors sumedzioti. :D

Jo pasiekiau :D Jau realiai buvau ir trofėju notification išsijungęs, bet nusprendžiau palikti retiem atvėjams kai visgi užsimanysiu parinkti.

Bet man buvo pasidarę, kad kai bandai kuo greičiau pasiekti platinum, tada dažniausiai žiūri gidus visokius collectibles etc, o jie išspoilina kas bus žaidime dažnai, atitraukia nuo pačio gameplay ir immersion. Tai trofėjus rinksiu visokiuose indie skill based žaidimuose, rpg arba kur labai patiks, kad peržaisčiau paskui antrą kartą jog surinkti likusius trofėjus. It was fun while it lasted tsakant. :D

TrueKaimynas.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

• Nariai

Aš tai pasižiūriu "missables" ir pirmą kartą žaidžiu kaip išeina. Ir visada ant sunkiausio režimo. O paskui jau damušinėju visus likusius trofėjus.

tymbarkFM.png

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Kaip kada renku kai nuotaikos yra bet dabar senai jau nežaidžiau ant ps4, paskutinta kartą the last of us
Mp net ne ėjau, ppx ta platina

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods