padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Wow šita stipri, gal dar GOTY?

 

Versija ne GOTY, bet turiu DLC abu atskirai nusipirkęs, tai dabar juos pradėsiu, kad 100% būtų.

 

Visi kas dar žais, būtinas skillas (tik turint dlc jis yra), kad maistas veiktų 20min be perstojo, po šio skillo pamiršau visus potionus, a life saver! Ir labai rekomenduoju šį gidą Gwentui, jokių apps ar pan nereikia, viskas pagal naturalią progresiją, su žemėlapiais, eilės tvarkom ir kokias kortas iš ko gausi, be jokių problemų surinkau viską.

 

https://psnprofiles.com/guide/4250-the-witcher-3-wild-hunt-card-collector-guide

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po labai ilgos pertraukos dvi naujos platinos:

 

Grim Fandango Remastered

1S9b5244.png

 

Broken Age

1Sdfd220.png

 

Abu žaidimai labai įdomūs istorijos prasme. Su Grim Fandango labiausiai užknisdavo old school valdymas, kuris buvo privalomas norint gauti platina. Šiais laikais tikrai jau atgyvenęs valdymas. O su Broken Age speedrun nepatiko, nors su gidu labai lengva ir tik 1 val užtrunka, todėl visai pakenčiama.

 

Broken Age neveltui paaukojo tiek pinigų per kickstarter, super plot-twistai, įdomi, graži istorija, kokybiškai nupiešta ir animuota.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

All trophies obtained

1Lf9f2b0.png

 

Horizon Zero Dawn platinum trofėjus.

Žaidimas tikrai puikus! Bandysiu ir visus DLC trofėjus surinkti, neturėtu būti sunku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal bus kada savanoriu padėti su Tropico 5 trofėjais? Kiek pažiūrėjau visus atlikti užtrunka apie 1h, tai neturėčiau labai daug jūsų laiko sugaišti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antrą kartą nuplatininau Skyrim, tačiau liko du trofėjai iš kurių vienas užsibugginęs, o kitam reikalingas 77 lvl. Gal kas galit pasidalint kaip greit užsikelti lvl? Bandžiau daryti telekinesis glitchą, bet neveikia jis nors tu ką, vis magija senka, gal kad per mažai turiu? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antrą kartą nuplatininau Skyrim, tačiau liko du trofėjai iš kurių vienas užsibugginęs, o kitam reikalingas 77 lvl. Gal kas galit pasidalint kaip greit užsikelti lvl? Bandžiau daryti telekinesis glitchą, bet neveikia jis nors tu ką, vis magija senka, gal kad per mažai turiu? 

 

Aš padariau šitaip. Pas mane žaidimas buvo CD versija, atnaujinta iki naujausios. 

 

Įdomus pastebėjimas, kad ant PS3, ant CD USA versijos jis veikė, bet su CD UK versija jau nebe.

 

 

@Thetruth ateinantį savaitgalį galim pamėginti. Tiesa, žaidimo viiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiškai neatsimenu. Neatsimenu net kaip pats padariau :D

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš padariau šitaip. Pas mane žaidimas buvo CD versija, atnaujinta iki naujausios. 

 

Įdomus pastebėjimas, kad ant PS3, ant CD USA versijos jis veikė, bet su CD UK versija jau nebe.

 

 

@Thetruth ateinantį savaitgalį galim pamėginti. Tiesa, žaidimo viiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiškai neatsimenu. Neatsimenu net kaip pats padariau :D

Aš jau kitą metodą naudoju su Illusion, bet šitas irgi matomai neblogas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GAME OF THRONES

 

Labai patiko žaidimas, tik nelabai aiški pabaiga. Ta prasme, nevisai užbaigta istorija gavosi. Gal pasirinkimai nelabai geri buvo. Platiną surinkti išvis nieko daryti nereikia. Walking Dead bent jau turėjo trofėjus, dėl kurių reikėjo atlikti tam tikrą veiksmą. Bet aplamai - smagus žaidimas, pasijautė GoT dvasia, kai kurie pasirinkimai buvo tikrai sunkūs, teko net stabdyt žaidimą ir pagalvot.96a0bc9bd592caed6331d783e41f1ddf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš padariau šitaip. Pas mane žaidimas buvo CD versija, atnaujinta iki naujausios. 

 

Įdomus pastebėjimas, kad ant PS3, ant CD USA versijos jis veikė, bet su CD UK versija jau nebe.

 

 

@Thetruth ateinantį savaitgalį galim pamėginti. Tiesa, žaidimo viiiiiiiiiiiiiiiiiiiisiškai neatsimenu. Neatsimenu net kaip pats padariau :D

Dėkui, bet pažaidęs daugiau nusprendžiau neimti, nekabino žaidimas, o ir su trofėjais beveik rišu reikalą, nes pradėjo gadinti bent man jie žaidimus kaip reikalas. Dabar žaidžiu bioshock ir taip smagu nesukt galvos :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet pažaidęs daugiau nusprendžiau neimti, nekabino žaidimas, o ir su trofėjais beveik rišu reikalą, nes pradėjo gadinti bent man jie žaidimus kaip reikalas. Dabar žaidžiu bioshock ir taip smagu nesukt galvos :)

 

Tiesa sakant puikiai pasakyta, as irgi manau, jeigu zaidimas labai patinka, tai net pasimegaudamas bandysi isspaust viska, ka siulo iskaitant ir trofejus. Bet jeigu zaidimas nekabina, tai zaist tik del trofeju gaunasi ne malonumas, o kaip darbas. As irgi po truputi bandau persilauzt ir pamirst tuos trofejus, nes kiek laiko ir nervu jie sugadina, o naudos 0. Tiesiog atrodo zaidimu listas graziau ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet pažaidęs daugiau nusprendžiau neimti, nekabino žaidimas, o ir su trofėjais beveik rišu reikalą, nes pradėjo gadinti bent man jie žaidimus kaip reikalas. Dabar žaidžiu bioshock ir taip smagu nesukt galvos :)

 

Pasiekei luzio taska. Man panasiai buvo. Pabodo sekioti gidus. Bet po pertraukos visai noreciau vel pabandyti ka nors sumedzioti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiekei luzio taska. Man panasiai buvo. Pabodo sekioti gidus. Bet po pertraukos visai noreciau vel pabandyti ka nors sumedzioti. :D

 

Jo pasiekiau :D Jau realiai buvau ir trofėju notification išsijungęs, bet nusprendžiau palikti retiem atvėjams kai visgi užsimanysiu parinkti.

Bet man buvo pasidarę, kad kai bandai kuo greičiau pasiekti platinum, tada dažniausiai žiūri gidus visokius collectibles etc, o jie išspoilina kas bus žaidime dažnai, atitraukia nuo pačio gameplay ir immersion. Tai trofėjus rinksiu visokiuose indie skill based žaidimuose, rpg arba kur labai patiks, kad peržaisčiau paskui antrą kartą jog surinkti likusius trofėjus. It was fun while it lasted tsakant. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pasižiūriu "missables" ir pirmą kartą žaidžiu kaip išeina. Ir visada ant sunkiausio režimo. O paskui jau damušinėju visus likusius trofėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kada renku kai nuotaikos yra bet dabar senai jau nežaidžiau ant ps4, paskutinta kartą the last of us

Mp net ne ėjau, ppx ta platina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.