Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trofejai PSN

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

Trofeju papildymas :)

nfs-undercover.png

kultine serija, dziugu kad serveriai dar veikia ir leido iveikti sita geri :)

run.png

Keistas zaidimas, bet niekaip jis manes neatleido, taigi susiemiau ir pabaigiau :D

rdr.png

Vienas is pirmuju mano ps3 zaidimu, buvau apleides bet pries rdr2 galvoju reikia damusti, neitiketina bet online rezimas pilnas zaideju!

sound-shapes.png

Maciau kad serveriai uzsidaro, galvoju negrazu butu pilikti :) gila fizine versija be dlc :(

rage.png

Belaukiant 2 dalies, labai patiko, labai i mad max nesa

• Mantinijo tai mėgsta

danila666
Mano pranešimai  

danila666
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:danila666

Sveiki,tema gera viskas tvarkoja bet galetume ne tik girtis savo trofejais bet ir padet vieni kitiems,parasydami kokia platina renkam ar ruosemes rinkti

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

Sveiki,tema gera viskas tvarkoja bet galetume ne tik girtis savo trofejais bet ir padet vieni kitiems,parasydami kokia platina renkam ar ruosemes rinkti

yra tema "ka dabar zaidziate", ten manau tikslingiau butu pasakoti ka renki ir ieskoti draugu :)

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita
  • PSN vardas:Mantinijo

Cia tam ir skirta diskutuoti bendra trofeju tema. Jei paziuretum visa tema ir pamatytum, jog zmones kalbejo apie patarimus ir t.t.

Šį pranešimą redagavo Mantinijo: 2018-12-30, 14:16

Nuotrauka

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

ASSASSIN'S CREED ODYSSEY

assassins-creed-odyssey-trophy-guide-roa 19_assassins-creed-odyssey-trophy-guide-

EPIC CYCLE

Na ką,štai mano ir 9-toji platina. Žaidžiau ilgai, kadangi turėjau ne tiek daug laiko paskutiniu metu, tačiau pagaliau pavyko įveikti. Žaidimas paliko didelį įspūdį dėl savo gražios grafikos, dialogų pasirinkimu, kurie turėjo įtakos mano story, bei dideliu žemėlapiu, kupinu įvairiausios veiklos. Kalbant apie veiklą, jos buvo, tačiau vienu momentu buvo užėjusi tokia monotonija, kad pailsėjau nuo žaidimo beveik savaitę laiko, tačiau grįžau ir vėl įsitraukiau. Įvykdžiau visus side questus, taip gavau papildomų xp bei gerų ginklų ir šarvų. Stengiausi žaidime viską išspręsti diplomatiškai, kuo mažiau rinktis kill option. Platina nebuvo sunki, kadangi stengiausi visus klaustukus žemėlapyje išvalyti, ko pasekoje trofėjai vienas po kito atsirakindavo man net nesistengiant. Žinoma, buvo ir tokių, kur reikėjo atlikti tam tikrus dalykus, tačiau jie buvo gana lengvi. Žaidime užtrukau 77 valandas. Lyginant su Origins, tai šiam žaidime praleidau 31 valanda daugiau nei praeitoje dalyje. Ubisoft'as ir toliau kelia event'us bei įvairiausias misijas, kas tikrai yra pagirtina. Kalbant apie story, tai sakyčiau, jog buvo įdomi, intriguojanti, šiek tiek nuspėjama, bet pabaiga, mane nuvylė. Visumoje, žaidimas vertas dėmesio.

Code_7_5_3.png

SoulMak3r
Mano pranešimai  

SoulMak3r
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PSP
  • PSN vardas:SoulMak4r

Sveiki, gal kas bando surinkt RDR 2 trofejus ? :D siuo momentu galvoju kad vieni is lengviausiu

Šį pranešimą redagavo SoulMak3r: 2019-01-12, 12:18

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.

Gal dar yra turinciu bf4 ant ps3? Reiketu paboostinti biski, nes kai kuriu aktyviu serveriu neimanoma rasti jau.

Nuotrauka

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

Turiu. Bet išsitrynes, COD žaidimų prisipirkau. Kokios pagalbos ten reikia? Pats jau nepamenu ką ten reikia daryt. ir šiaip pats supranti reikia eiti tik į psnprofiles.com, ten visad chebra boostina.

SoujiroUK.png

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.

Turiu. Bet išsitrynes, COD žaidimų prisipirkau. Kokios pagalbos ten reikia? Pats jau nepamenu ką ten reikia daryt. ir šiaip pats supranti reikia eiti tik į psnprofiles.com, ten visad chebra boostina.

Liko defuse maca laimeti. Dar neteko toki aktyvu serveri uzmatyti. Ir m1911 kills liko. Del savo neapsiziurejimo atitolinau m1911 kills. :D

Papostines ir kitur. Visur dairausi.
Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods