padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Trofeju papildymas :)

 

nfs-undercover.png

kultine serija, dziugu kad serveriai dar veikia ir leido iveikti sita geri :)

 

run.png

Keistas zaidimas, bet niekaip jis manes neatleido, taigi susiemiau ir pabaigiau :D

 

rdr.png

Vienas is pirmuju mano ps3 zaidimu, buvau apleides bet pries rdr2 galvoju reikia damusti, neitiketina bet online rezimas pilnas zaideju!

 

sound-shapes.png

Maciau kad serveriai uzsidaro, galvoju negrazu butu pilikti :) gila fizine versija be dlc :(

 

rage.png

Belaukiant 2 dalies, labai patiko, labai i mad max nesa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tema gera viskas tvarkoja bet galetume ne tik girtis savo trofejais bet ir padet vieni kitiems,parasydami kokia platina renkam ar ruosemes rinkti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tema gera viskas tvarkoja bet galetume ne tik girtis savo trofejais bet ir padet vieni kitiems,parasydami kokia platina renkam ar ruosemes rinkti

yra tema "ka dabar zaidziate", ten manau tikslingiau butu pasakoti ka renki ir ieskoti draugu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tema gera viskas tvarkoja bet galetume ne tik girtis savo trofejais bet ir padet vieni kitiems,parasydami kokia platina renkam ar ruosemes rinkti

Cia tam ir skirta diskutuoti bendra trofeju tema. Jei paziuretum visa tema ir pamatytum, jog zmones kalbejo apie patarimus ir t.t.

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ASSASSIN'S CREED ODYSSEY
 

assassins-creed-odyssey-trophy-guide-roa 19_assassins-creed-odyssey-trophy-guide-

EPIC CYCLE

 

Na ką,štai mano ir 9-toji platina. Žaidžiau ilgai, kadangi turėjau ne tiek daug laiko paskutiniu metu, tačiau pagaliau pavyko įveikti. Žaidimas paliko didelį įspūdį dėl savo gražios grafikos, dialogų pasirinkimu, kurie turėjo įtakos mano story, bei dideliu žemėlapiu, kupinu įvairiausios veiklos. Kalbant apie veiklą, jos buvo, tačiau vienu momentu buvo užėjusi tokia monotonija, kad pailsėjau nuo žaidimo beveik savaitę laiko, tačiau grįžau ir vėl įsitraukiau. Įvykdžiau visus side questus, taip gavau papildomų xp bei gerų ginklų ir šarvų. Stengiausi žaidime viską išspręsti diplomatiškai, kuo mažiau rinktis kill option. Platina nebuvo sunki, kadangi stengiausi visus klaustukus žemėlapyje išvalyti, ko pasekoje trofėjai vienas po kito atsirakindavo man net nesistengiant. Žinoma, buvo ir tokių, kur reikėjo atlikti tam tikrus dalykus, tačiau jie buvo gana lengvi. Žaidime užtrukau 77 valandas. Lyginant su Origins, tai šiam žaidime praleidau 31 valanda daugiau nei praeitoje dalyje. Ubisoft'as ir toliau kelia event'us bei įvairiausias misijas, kas tikrai yra pagirtina. Kalbant apie story, tai sakyčiau, jog buvo įdomi, intriguojanti, šiek tiek nuspėjama, bet pabaiga, mane nuvylė. Visumoje, žaidimas vertas dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas bando surinkt RDR 2 trofejus ? :D siuo momentu galvoju kad vieni is lengviausiu

Redagavo SoulMak3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar yra turinciu bf4 ant ps3? Reiketu paboostinti biski, nes kai kuriu aktyviu serveriu neimanoma rasti jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu. Bet išsitrynes, COD žaidimų prisipirkau. Kokios pagalbos ten reikia? Pats jau nepamenu ką ten reikia daryt. ir šiaip pats supranti reikia eiti tik į psnprofiles.com, ten visad chebra boostina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu. Bet išsitrynes, COD žaidimų prisipirkau. Kokios pagalbos ten reikia? Pats jau nepamenu ką ten reikia daryt. ir šiaip pats supranti reikia eiti tik į psnprofiles.com, ten visad chebra boostina.

Liko defuse maca laimeti. Dar neteko toki aktyvu serveri uzmatyti. Ir m1911 kills liko. Del savo neapsiziurejimo atitolinau m1911 kills. :D

 

Papostines ir kitur. Visur dairausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SEKIRO SHADOWS DIE TWICE

 

sekiro-shadows-die-twice-trophy-guide-ro 9_sekiro-shadows-die-twice-trophy-guide-

 

SEKIRO

 

10-oji mano platina. Istorija gan įdomi. Nusipirkau žaidimą, kelias dienas pažaidžiau, bet man jis toks sunkus atrodė, taip erzino šita kovos sistema, taip buvo sunku po Bloodborne priprasti. Lošiau kaip pussy, dodge, prišoki kerti ir vėl atsitrauki.. Galiausiai priėjau bosus, kurių su tokia strategija neįveikiu, o ir nervai jau nebelaikė. Nuspręndžiau parduoti. Kitą dieną jau pardaviau ir išsiunčiau žmogui, viskas okey, žiūrinėju youtube video įvairius apie sekiro, kaip kiti lošia, kaip visiems ten lengva. Sekančią dieną, tas bičas, kuriam pardaviau, jau irgi pardavinėja, nes jam per sunkus. Galvoju, blem, gal reikėjo visgi pasilikti ir bandyti kaip nors persilaužti su šitu žaidimu.. Nuspręndžiau iš jo nusipirkti už tą pačią sumą savo parduotą Sekiro. Ir ką? Žaidimas taip užkabino, kai pramokau kovos sistemą, kad jį perėjau 3 kartus. Vieną endingą dariau su save back-up. Tereikėjo kantrybės. Vėliau žaidime mirdamas tiesiog pasijuokdavau iš savo durnos klaidos per kurią miriau, išmokau visiškai nesinervuoti dėl mirčių. Labai patiko kovos sistema, tie sword clashes, visi garsai. Visų location vaizdai tokie gražūs, ypač last boss fight. Nu ta kova, tai epinė buvo. Bloodborne man buvo favoritas, deja jis dabar nusileidžia Sekiro. Tikiuosi bus antra dalis. Gale buvo šiek tiek grindo, teko 21 lvl grindint, kad gaučiau paskutinius skill, bet labai greit viskas įvyko. Rekomenduoju tikrai visiems, kurie mąsto įsigyti. 10/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyta istorija facebooke. :D kad taip visada butu noro grizti prie is nervu varanciu, bet geru zaidimu. Kai kurie per daug laiko reikalauja, kad iki galo damusti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, pritilęs forumes, pritilus tema, bet reikia kažkam kas kelis mėnesiu prikelti. :)

Kadangi platinum rinkimas kuo toliau tuo labiau darosi papildomas ir nereikalingas galvos skausmas, dažnu atvėju pagadinantis net bendrą žaidimo vaizdą, pasidalinsiu visais šių metų Platinum, nes jų nėra daug. 

 

Horizon Zero Dawn - Vienas geresnių platinum, jokių missables, collectibles apriboti. Pamatai papildomai žaidimo, bet ne tiek grind yra, kad tai atsibostų

Enter the Gungeon - Vienas geriausių rogue like žaidimų ever. Platinum šitam žanre labai gerai, nes suteikia stimulo juos peržaisti ir duoda tokį kaip ir roadmap ką liko dar padaryti žaidime. Platinum ilgas ir nelengvas, bet labai palengva pasidariau

Spider-Man - Platinum, kad ir palyginus lengvas, bet weak sauce, viską gadina side content, kuris yra tiek xujovas ir monotoniškas, kad po tų visų nusikaltimų žaidimas prarado kokį balą nuo bendro vertinimo. Ieškodamas tų nusikaltimų pamatai visas žaidimo klaidas ir kur buvo pataupyta, o nusikaltimų medžiojimas ir darymas šūdinumu beveik prilygo Witcher 3 crowsbow headshotams. 

Firewatch - Ne platinum, bet ir ne tuščia vieta, easy stuff, leidžia papildomai pamatyti kažkiek žaidimo, nors realiai puikiai būčiau ir be to apsiėjęs. Pats žaidimas labai smagus, tik teko paskui pažiūrėti theory video, kad surištų viską į vieną vietą, nes trūko kelių detalių iki pilno paveikslo.

 

Artimiausias projektas Binding of Isaac, mėgstu rogue like, ką aš galiu padaryt, tai po Gungeono neskubant irgi pasidarysiu, per kokius metelius. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasigirsiu ir as ka per pusmeti nuveikiau, ne visos platinos tik tos apie ka turiu kazka pasakyti :)

 

hellblade.png

daug geru atsiliepimu girdejau, bet kol nebuvo fizines kopijos nekreipiau demesio, bet oj vaikeli, koks cia geris... rekmenduoju isbandyti su ausinem :)

 

nubla.png

stai metu nusivylimas :D ieskojau sito kompakto gal kokius metus laiko uz padoria kaina, gallu gale susiradau ispana kuris nupirko is parduotuves

ir atsiunte... nu zodziu nelipo kazko, su guidu greitai damusiau ir i lentyna :D

 

a-way-out.png

tikrai smagu zaidimas dviem, po tokio pasisekimo tikiuosi daugiau panasiu pasirodys!

 

mafia2.png

tikrai puikus zaidimas, klasika :)

 

mafia3.png

o man sitas visai patiko, taip buvo bugu, skraidantys daigtai, neatsiranda misijos tesimui, bet visumoje vertas praleisto laiko, labiausiai kas nepatiko,

kad antro perejimo metu visiskai dingsta visi collectibles, nors jiems ir nera trofeju, kelis regionus buvau pilnai isvales...

 

re2.png

nuostabus remake, buvau labai skeptiskas kad panaikino fixed camera, bet gerai kad taip ir padare, dar iki siol megstu paziureti twitch "re2 first playthru"

ar speedrunu streamus :)

 

bendy.png

siek tiek vargo buvo su collectibles, bet siaip visai smagus pabaisiukas :)

 

 

town-of-light.png

walking simutetorius, istorija apie viena italijos (o gal prancuzijos) phichikos gidykla, siaubingi gydymo metodai...

 

gta4.png

Legenda!

 

journey.png

Nebuvo toks geras kaip visi sake, bet visai smagu buvo bandyti su kitu zaideju kazka atlikti kai nei vienas nei kitas negali nieko pasakyti ir tik zaidimo 

pabaigoje parodo kokius zaidejus sutikai per visa kelioje :)

 

brave.png

vertas demesio! 

 

alice.png

Puiku zaidimas, siek tiek bedu turejau su dlc :)

 

days-gone.png

GOTY :)

jei kas nezaide, siulau nepasilikti hordu pabaigai, as realiai is karto pradejau juos naikinti tai tiek adrenalino kilo, nes po to kai viska issitobulini ir didziausi

hordai labai lengvai issivalo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas greitai galėtų pagelbėti su Conan Exiles trofėjumi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.