padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

pasigirsiu ir as ka per pusmeti nuveikiau, ne visos platinos tik tos apie ka turiu kazka pasakyti :)

 

hellblade.png

daug geru atsiliepimu girdejau, bet kol nebuvo fizines kopijos nekreipiau demesio, bet oj vaikeli, koks cia geris... rekmenduoju isbandyti su ausinem :)

 

 

Nežaidei gero žaidimo vien dėl to, kad nebuvo diske? :) Na jo, nemažai tada gerų žaidimų tenka praleisti tamstai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežaidei gero žaidimo vien dėl to, kad nebuvo diske? :) Na jo, nemažai tada gerų žaidimų tenka praleisti tamstai.

visu zaidimu neperzaisi, dar daugiau geru ju yra kompaktuose ir siaip per didelis pas mane kompaktinis backlogas kad pirkciau ka nors digital :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu zaidimu neperzaisi, dar daugiau geru ju yra kompaktuose ir siaip per didelis pas mane kompaktinis backlogas kad pirkciau ka nors digital :D

Čia aišku skonio reikalas, bet pažiūrėjus paskutines platinas tikrai neatrodo, kad rinktumeisi geriausius žaidimus vienu ar kitu atvėju. :) Tiesiog žaisti visokius Bnedy ar Nubla ir sakyti, kad visų gerų žaidimų nesužaisi. :D

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia aišku skonio reikalas, bet pažiūrėjus paskutines platinas tikrai neatrodo, kad rinktumeisi geriausius žaidimus vienu ar kitu atvėju. :) Tiesiog žaisti visokius Bnedy ar Nubla ir sakyti, kad visų gerų žaidimų nesužaisi. :D

nu bet ir GTA4 yra! :D o siaip tai teisybe sakai, kiekvienam savo, vienam vieni zaidimai geri kitiems kiti, asmeniskai nekreipiu demesio visiskai i zaidimu vertinimus, pasiziuriu tik koks gameplay, nes 8bit negaliu pakesti :D

ps. bendy siaip visai neblogas, sukuria savo atmosfera, platinos gal nevertas, bet as ir negaliu numesti nepabaigto bent kiek idomesnio man zaidimo, o del nubla tai shudas, jei nebutu toks trumpas buciau metes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagarba kas renka platinas, man kantrybes perzaist pritruksta kai missible  trophy buna :D o jusu psn leveliai ispudingi. Mano "rimciausia plata tik infamous ss :D bet velgi ji gavos nes lb patiko geimas ir missible trophy nera, perzaist nereikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagarba kas renka platinas, man kantrybes perzaist pritruksta kai missible  trophy buna :D o jusu psn leveliai ispudingi. Mano "rimciausia plata tik infamous ss :D bet velgi ji gavos nes lb patiko geimas ir missible trophy nera, perzaist nereikia :D

Galiu atvirai pasakyti, Platinum yra š****. Kai žaidimas labai patinka, taip, tai geras dalykas pridėti žaidimui daugiau mėsos. Bet dauguma naudojasi žaidėjų ocd ir prileidžia dumblinų žaidimų su super easy platinum, pažiūrėjus ir mūsų top 50 žaidėjų liste nemažai rastum žaidimų kurių niekas šiaip nepirktų ir nežaistų, bet va gi platinum lengvas yra, tai reikia. Ir ne tik, kad reikia, bet žaidimai būna perkami spec tam, nes turi easy platinum. Arba yra žaidėjų dalis kuri nežaidžia tam tikrų žaidimų, nes Platinum sunkus ir sugandins completion reitingą. Nemažai mačiau ir tokių kurie neperka žaidimo, nes neturi Platinum. Ta prasme neperka žaidimo kurio norėjo ir galimai patiktų, nes nėra platinum. Tai yra liga kurią ir pats turėjau, kada tas metagame pasidaro main game. Tai sakyčiau nerenki ir good for you, renki, good too, bet nereikia leisti, kad tai pradėti maišyti mėgautis žaidimu, bet dėja dažniausiai to neišeina.

 

Pats ač die jau persirgau ir dabar kaip ir  minėjau renku labai retai ir tik tuose kur labai patinka, o ir tai kur nėra missibles. O vis dar ant kabliuko sėdintiems, good hunting. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth neturiu ka pridurti, respect teisingam tavo mastymui. Tiesa ziuriu driveclub yra mano reciausia plata ultra rare :D keista geimas nesunkus. Gal kad bugu pilna mazai kas damuse ji :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth neturiu ka pridurti, respect teisingam tavo mastymui. Tiesa ziuriu driveclub yra mano reciausia plata ultra rare :D keista geimas nesunkus. Gal kad bugu pilna mazai kas damuse ji :D

Driveclub bugų nelabai yra, tiesiog jau laaaabai nuobodus platinai - per daug grind'o, nors ką aš galiu kalbėti - pats GTA IV platina turiu :S

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Driveclub bugų nelabai yra, tiesiog jau laaaabai nuobodus platinai - per daug grind'o, nors ką aš galiu kalbėti - pats GTA IV platina turiu :S

Bugu pradzioj pirmus menesius labai buvo, paskui updatino geriau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Driveclub man visai patiko, ne tik kad platina bet ir 100% surinkes esu, kur kas idomiau nei GTS online patirti uzsumse visa idomuma, gal reiktu vel pameginti... visi pro gal jau nebezaidzia :D

ps. kuris lenktyniu zaidimas nera grind? ten gi tas pacias trasas varai vis su skirtingom masinom ir viskas :D

ps2. nei vieno bugo nepamenu...

Redagavo benon8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuria iš gautų platinų labiausiai didžiuojates? Tarkim nelengva, bet labiausiai patikusia. Arba be galo reta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 24 minutes, tymbarkFM parašė:

Kuria iš gautų platinų labiausiai didžiuojates? Tarkim nelengva, bet labiausiai patikusia. Arba be galo reta.

Kolkas Ragnarok Oddysey Ace

https://psnprofiles.com/trophy/2100-ragnarok-odyssey-ace/1-platinum-trophy

Netai kad labai jau sunki ar reta (turi tik 1896 zaideju), bet kazkaip pirma kart po platinos vis dar norejosi toliau zaist zaidima, gal todel tokia isimintina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad sunku butu issirinkti. Visi galiausiai padejo gerai prastumti laika. Galima pamineti koki Guacamelee, kuri galejai coop prie tv dviese sudoroti. :) kaip senais gerais laikais. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai sunku isrinkti kuri platina butu tokia jau labai ypatinga, as tai savo 90% platinu labai dziaugiuosi :D bet jai jau reiktu kazka rinkti apsistociau ties GTA IV arba RDR abu zaidimai nuostabus grindas didziulis, bet nesigailiu nei 1 min praleistos prie ju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.