ieva_lt

keliones

Rekomenduojami pranešimai

Japonija ir UK. Tiksliau Tokyo ir Londonas... O siaip dar visai noreciau i Pekina: pazistama buvo, tai sake, jei ne seima, tai nebutu grizus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kur buvau, tai ten noriu pakartot. arba pasilikt.

Buvau japonijoj - tokijuj, yokohamoj. ir žmonės, ir aplinka, ir atmosfera ypatinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kur buvau, tai ten noriu pakartot. arba pasilikt.

Buvau japonijoj - tokijuj, yokohamoj. ir žmonės, ir aplinka, ir atmosfera ypatinga.

Eik tu sau.. **, pavydziu tau.. Ir kiek mazdaug kainavo kelione vienam asmeniui pirmyn/atgal? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar neatsiminsiu tiksliai - kelionė buvo prieš 6 metus. O šiaip kainavo maždaug 500 lt (pirmyn, vienam žmogui), iš Rygos į Londoną kiaurai (nuo Gatwick'o iki Heatrow) ir į Japoniją. Žinai, kai yra pažįstamų agentūroj... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar neatsiminsiu tiksliai - kelionė buvo prieš 6 metus. O šiaip kainavo maždaug 500 lt (pirmyn, vienam žmogui), iš Rygos į Londoną kiaurai (nuo Gatwick'o iki Heatrow) ir į Japoniją. Žinai, kai yra pažįstamų agentūroj... :D

Neperpigiai ci atau kainavo? :evil: :evil: :evil: :x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries 6 metus gi ji buwo :D tai gal pigiai tais laikais galejai nusigauti i japonija :D na, o as noreciau i dziungles kokias :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka per visokias keliones kai sako daznai isgirstu brazilija ten tt fules shalis rodo gezaj kamoliuka paspardo kokie ..Ir taip daznai fules prikolu randu kur brazilai atliek o megstamiausias youtubei brazilian ping pong kazkas panasaus parasai ten nrealus video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei atgavinam seną temą, manau kas nors, tikrai dar norės pasigirti ne tik kokią šalį norėtų aplankyti bet galbūt iš čia pakomentavusių ir apie tai ar išsipildė jų svajonės aplankyti tam tikrą šalį. Aš tai vasara jau galvojau niekur neatostogausiu bet netikėtai gavosi taip, kad Skrydis į Antalija guli ant stalo ir pirmyn į Turkija. Aišku visi neramumai ten tie, ačiū Dievui aplenkė mane... Kas susiję su kompais tai galiu pasakyti atvirai, intikas ten užknisa :D Lietuva yra tikrai žiauriai toli pažengusi su intiko greičiu... Vyko ten dar kažkoks lol;o kaip ir turnyras vienas didesnių tik nepamenu pavadinimo, tai nu kaip Lietuvoje daug vaikų dėl lol'o yra pamišusių, tai ten tokia pati situacija, šeip tikrai smagu buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau savaitę atostogų Suomijoj prieš porą metų. Tiesa apsistojom pas draugų. Važiavom su automobiliu, oras buvo pasakiškas, saulėta, 30 laipsnių, pakeliavom truputi po šalį. Labai graži šalis. Na o šiaip atostogų į Suomiją nieks nevažiuoja jei taip įprastai :D

Žengiam kojom tvirtai :D

jzFybas.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.