Impaler

XBOX 360 prieš PC

Rekomenduojami pranešimai

Siaip tai visa sita senu zaidimu biblioteka yra ir ant pirmo xbox'o... :roll:

yra SNES,sega,C64 zaidimu rinkiniai ?? tai sauniai,man tai visai patiko pazaist kazkada buvusius hitus

Taip, ir dar PSX, bei Nintendo 64.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC iš esmės niekad nepasikeis, tik jų dalis reik keist. Bet pvz aš PC perku kaip konsolę - t.y. 4~5 metam. Tai mano atveju geriau kokį PS3 įsigyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tegu pradziai bent jau emuliatoriu zmoniska PS2 padaro

Prad˛iai reiktų normalų pirmo PS emuliatorių padaryt

na pirmo ps tai tikrai jau yra geras emuliatorius,o ir ps2 yra pakenciamas,tika va noretus gerai veikiancio GC emuliatoriaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu pasakyt tiek, nusipirkau nauja PC ir jis man per 1.5 metu paseno. deze kainavo 3200lt kazkur, tai uztiek galejau paimti xbox360 ir kai jis pasens po penkeriu metu paimt xbox720 :D , nesamone PC del to , kad pastoviai reikia detales keist. Jei esi gameris negali but svarstymu apie PC, butinai tada reikia jamt konsole!

Pagrindinis x360 trukumas tai kad xbox live mokamas.

Vsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai pc pries konsoles tai cia nesamone kai pareskia kokius naujus procus turi pc ir kokias grafines plokstes monstrus jam vis kuria,kazkaip man ir eiliniam pc turetojam manau nuo to nei silta nei salta,ka ten gali tie naujausi pc,nes nieks nekis savi pinigu kas kelis menesius i ta deze,todel kalbet kas galingesnis tai cia net neverta,xbox360 ir ps3 tikrai galingesnes uz pc,bent jau tuos kur turi dauguma,o ka kalbet apie tai kas bus po puses metu kai pc jau nebebus lygis,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai pc pries konsoles tai cia nesamone kai pareskia kokius naujus procus turi pc ir kokias grafines plokstes monstrus jam vis kuria,kazkaip man ir eiliniam pc turetojam manau nuo to nei silta nei salta,ka ten gali tie naujausi pc,nes nieks nekis savi pinigu kas kelis menesius i ta deze,todel kalbet kas galingesnis tai cia net neverta,xbox360 ir ps3 tikrai galingesnes uz pc,bent jau tuos kur turi dauguma,o ka kalbet apie tai kas bus po puses metu kai pc jau nebebus lygis,

jo as kazkur pries metus pirkau pc ir jis jau pasenes man neisveza zaidu pilnai jau. Nesamone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai už PC visom keturiom. Kai jau turi PC(nesvarbu ar jis metų ar kelių metų senumo), tada gali pirkt ir konsolę. Žinoma gerai, kad konsolės nereik atnaujint, bet nemanau, kad kas nors įsivestų netą vien dėl XBOX360 LIVE...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai pc pries konsoles tai cia nesamone kai pareskia kokius naujus procus turi pc ir kokias grafines plokstes monstrus jam vis kuria,kazkaip man ir eiliniam pc turetojam manau nuo to nei silta nei salta,ka ten gali tie naujausi pc,nes nieks nekis savi pinigu kas kelis menesius i ta deze,todel kalbet kas galingesnis tai cia net neverta,xbox360 ir ps3 tikrai galingesnes uz pc,bent jau tuos kur turi dauguma,o ka kalbet apie tai kas bus po puses metu kai pc jau nebebus lygis,

jo as kazkur pries metus pirkau pc ir jis jau pasenes man neisveza zaidu pilnai jau. Nesamone

:D pirkai koki kompa ? su monitorium? :D Pasidomek detalemis - kas ten ideta - beda kad zmons perka nesubalansuotas dezes :D tai tokie ir senesniu graju neveza ash pvz priesh 4-5 metus pirkau AMD XP 2600+ (Barton'a) kazkada pasididinau iki 1 gb ram (seno gero ddr1) ir priesh du metus pasikeiciau gpu i 6600gt (prieshtai turejau gf3 ir tuometu visus nausjausius zaidus galejau normliai loshti trauke neblogai - UT2004 kaliau be probelmu).

ir ko jus norite .. tik paskutiniai geimai tokie kaip Supreme commander nebetraukia (bet tas netraukia net su naujasuiais kompasi) Cpu per silpnas .. yra bedu ziurint HD 720p filmus ... bet pvz oblivion'a ant medium visai pakenciamai galejau loshti :D su HDR ijungtu. fps ~20 - tiesa .. del silpno cpu .. ant kalnu dubasintis chujovia :D uzmushi monstra ir tas pradeda rtidentis i paklne :D fizika parklubdo cpu ir fps 1-2 pasidaro kol nurieda.

o fear, farcry kaip bitutes sukasi ir atrodo ispudingai.

Anyway esme tokia jei jus nusiperkat econoboxa uz <2k litu tai ir turite econoboxa - ekonoboxai ne zaidimams. :D aishku cia ne blogiasuais varijantas buna gudruoliu kurie nusiperka entuziastu kalses Cpu ir isideda eonomines kalses vaizdushke - o paskui "KODEL MAN NEINA ZIADIMAI ? PC YRA SHUDAS!" spjaukite i cpu jis nera labai svarbu, naujos klases pigiausias modelis bus per akis (ypac jei dar OC padarai), norint loshti reikai tureti bent vidutines klases vaizdo plokshte ty ant gpu ishleisti bent 500 lt.. tada ir pora metu tarnauja be problemu.

.. sakot xbox360 pigiau ... kagi PC kurkas daugiau gali nei xbox'as

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu susirinkiau. PC toki kad man viskas eitu o ne EKOPC ... 10 000 lt bet cia su moniku ir kolonelem. nu zodziu pilna komplektacija. suzinojau kad greitu laiku iseis 4 branduoliu procas. pirkima atsaukiau. imsiu su 4 branduoliais. po poros metu bus vidutinis pc... o PS3 arba XBOX varys ir toliau uz 1500 lt ir NO LAG :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu susirinkiau. PC toki kad man viskas eitu o ne EKOPC ... 10 000 lt bet cia su moniku ir kolonelem. nu zodziu pilna komplektacija. suzinojau kad greitu laiku iseis 4 branduoliu procas. pirkima atsaukiau. imsiu su 4 branduoliais. po poros metu bus vidutinis pc... o PS3 arba XBOX varys ir toliau uz 1500 lt ir NO LAG :D

:D 4 branduoliu zada stipriai atpigti shia vasara (intelis ishleis naujus modelius ir pvz dabartinis Q6600 zada nuktrsiti iki ~270$).

bet va va apie ka ash kalbu :D cpu .. visi nori galingo cpu o visa kita dzin :D tai paskui ir ziuri kad po metu geimai nebetraukia

 

na kaip cia pasakius uz 3-4k gali susirintki zveri jei nori ir zinai ka renkiesi, nera pointo imti pacias galingiasuais dalis.

10k .. na net nezianu ka tu ten surinkai? Vandens aushinima? 88gtx sli? fulHD monitoriu? 4gb 1066 ram? Sheip SLI reikalinga jei loshi ant nesveiku rezoliucciju ir su dideliais AA + AF o sheip tai ant std LCD 17", 19" kai rez 12*10 vidutines plokshtes uztenka.

ash pats zadu taikyti i e63(4)20 proca (jei AMD neiko gero neishleis ty) ir bandysiu deti koki 88gts arba x2900xt (shiuo metu ~700Lt ruoze padorios dx10 plokshtes nera) bet cia bus rudenio pradzioje tad nenaishku dabar zveriukas kainuoja apie 3500lt - be korpuso - mano senasis Antekas tad tikrai nezadu jo keisti, ir jauciu teks pirkti Vistos org versija :D maziau krushnios)

taip xbox360 tik 1.5k Lt bet jam ir monitoriaus/padoraus teliko reikia tad vien 1.5k neuztenka. O ps3 deje 2.5k+

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va va ka as ir sakau 4 branduoliu 5 branduoliu po metu bus 6 ir tt.Tai and VISTOS neveikia reik XP tai direct x netinka tai ramo per mazai tai starforce knisa smegenis o apie online tai is vis ner ka sneket.Nusibodo ,PC internetui ir dwnloadam o zaidimams console ir seip manau ner cia ka lygint be PC neisiversciau bet kai norisi pazaist tai ner geriau consoles :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pc tai ir taip visi turi jei jau raso i sita foruma,taicia del turejimo niekas nekalba,bet va klausimas ar verta kisti pinigus i pc vien del zaidimu,nes daugiau niekam to daryt nereikia ,tik zaidimam,o tie branduoliai tai cia pas pc niekas nera suderinta,niekam nerupi kazka kurti vieningai todel nieks iki galo gerai neveikia,todel kazin ar verta kisti bapkes tokias i pc kai gali uz juos turet ir HDTV gera ir xbox360 su ps3 kartu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.