cepa

Del zilitono

Rekomenduojami pranešimai

Tai va uzimaniau pazaist "Duck Hunt" ir sugalvojau nusipirkt NES klona (liaudiskai ZIHILITONA) tevas suzinojo ir man sako kad jis gadina televizoriu (na as pats atsimenu LABAI SENAI kai daug losiau telikas keistas salvas rodyt pradejo visi ko klausiau sake kad tai nuo zilitono) tai mano klausimas ar zilitonas gadina telika o jai gadina kaip to isvenk?????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D tu cia juokauji turbut,maniau rimtesnis esi :D :D senus lempinius televizorius tai veikdawo ar sega,ar zilitonas, ar kita konsole. siuolaikiniam neturi labai itakos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

supranti pas mane seniau stovejo toks amzinatilsis "Tauras" (baige savo gyvenima kai ant jo uzkrito spinta) jis nebuvo lempinis bet buvo karta sugedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamenu tuos taurus,kaip importinis atrode,ane?na siuolaikiskesnis,ne toks apvalus ekranas budawo,ane? tai tuos taurus kompiuterinese pamenu megdawo naudot,drozdawo su psx, su sega, NES kompas,vien jais serdawo telikus kokius5 metus ir nieko :D o dabartiniai tv dar istvermingesni,aisku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dirbu teliku taisykloje, tad galiu pasakyt kad tikrai nekenkia, nors zaidimai su light gun(duck Hunt) telikams buvo peilis, nes saunant su sautuvu ekranas sekundes daliai pasidarydavo juodas poto staigiai vel spalvotas, to ir neistverdavo tie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dirbu teliku taisykloje, tad galiu pasakyt kad tikrai nekenkia, nors zaidimai su light gun(duck Hunt) telikams buvo peilis, nes saunant su sautuvu ekranas sekundes daliai pasidarydavo juodas poto staigiai vel spalvotas, to ir neistverdavo tie

Nu ačiū labai :D :D , dabar tereikia įtikint tėva (šansai = 0.0000000000(dar penki tūkstančiai nulių)1) :D:D:D:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o tu sumeluok :D

Neblogas pasiulymas bet kazkaip nesinori meluot gal kai turesiu savo telika reikes pabandyt
Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va uzimaniau pazaist "Duck Hunt" ir sugalvojau nusipirkt NES klona (liaudiskai ZIHILITONA) tevas suzinojo ir man sako kad jis gadina televizoriu (na as pats atsimenu LABAI SENAI kai daug losiau telikas keistas salvas rodyt pradejo visi ko klausiau sake kad tai nuo zilitono) tai mano klausimas ar zilitonas gadina telika o jai gadina kaip to isvenk?????

zinok nusipirksi ta zilitona ir atsibos pazaidus du kartus.
Ne į temą

as viena kart zaidziau su tuo zilitonu ir kai patempiau pulteli tai dalimis pasklido po svetaine...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinok nusipirksi ta zilitona ir atsibos pazaidus du kartus.

Ne į temą

as viena kart zaidziau su tuo zilitonu ir kai patempiau pulteli tai dalimis pasklido po svetaine...
Ne į temą

tai kad pasklido pultelis,tai cia jau pats kaltas.as turejau NES klona "Suborg",jam pulteli sunkiau pakeist,bet laike gerai,pamenu kaip kaldawom su draugais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai kad pasklido pultelis,tai cia jau pats kaltas.as turejau NES klona "Suborg",jam pulteli sunkiau pakeist,bet laike gerai,pamenu kaip kaldawom su draugais :)

Ta pati klona ir as turiu, tai ant jo isvis pultas jau ivirintas i konsole ir jo neiseina pakeist, bet seip jai gerai naudojantis tai negenda, as ji gavau 1993 metais tai dar nei karto nebuvo pagedes ir dar iki dabar su juo viskas tvarkoi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.