Dowydas

gamecube emuliatorius

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norejau paklaust del emuliatorius, turiu as gc emuliatoriu ir pora gc zaidimu, paleidziu zaidima (resident evil zero) palieka juodas ekranas emuliatoriuje ir nieko, niekas nereguoja, kompas neuzstringa nieka, emuliatorius irgi weikia. Gal zinot kas netaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kas zaidzia per pc gamecube zaidimus,ar tas esamas emuliatorius veza bent jau kazkiek zaidimu,pvz resident evil dalis,koki mgs dar,idomu nes noreciau pazaist,tai nezinau ar verta siustis zaidimus ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaiciau uzsienio forumuose, tai neveza jis ten ne velnio ir visi jie sako, kad geriau jau ta GC nusipirkt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamecube emuliacija siuometu yra dar zemesniam lygyje nei PS2, esu megines paleist zelda ir wario world, siek tiek paeina screenshot stilium ir paluzta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.. koki emuliatoriu naudoji ir kokai vaizdo plokshte.. pvz Dophin reikalauja bent radeon 9xxx arba gF FX seriju .. ty SM2.0 kad palaikytu.

Ash kazkada loshia su gc emu (atrodo dolphin) NGE geima :D sukosi visai neblogai tik kadangi pado neturejau buvo labai sunku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.. koki emuliatoriu naudoji ir kokai vaizdo plokshte.. pvz Dophin reikalauja bent radeon 9xxx arba gF FX seriju .. ty SM2.0 kad palaikytu.

Ash kazkada loshia su gc emu (atrodo dolphin) NGE geima :D sukosi visai neblogai tik kadangi pado neturejau buvo labai sunku

Ir kaip "tempe"? Cia, kaip ir su ps2, reikia dual core? Butu visai fun koki Tales of Symphonia suzaist, o ir zymiosios Zeldos neteko bandyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.. koki emuliatoriu naudoji ir kokai vaizdo plokshte.. pvz Dophin reikalauja bent radeon 9xxx arba gF FX seriju .. ty SM2.0 kad palaikytu.

Ash kazkada loshia su gc emu (atrodo dolphin) NGE geima :D sukosi visai neblogai tik kadangi pado neturejau buvo labai sunku

Ir kaip "tempe"? Cia, kaip ir su ps2, reikia dual core? Butu visai fun koki Tales of Symphonia suzaist, o ir zymiosios Zeldos neteko bandyt :D
sorry .. dabar galvoju .. labai senei buvp . .amn atrodo ten kai loshiau buvo N64 ne GC neatsimenu tisklaia :D atsiemnu tik kad kazkada loshaiu emul nintendo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaskur skaiciau, kad GC galingesnis nei PS2 jei gerai atsimenu... Tai ko noret jei jis galingesnis jau PS2 sunkei emuliuoja geri PC :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaskur skaiciau, kad GC galingesnis nei PS2 jei gerai atsimenu... Tai ko noret jei jis galingesnis jau PS2 sunkei emuliuoja geri PC :D

Tarp Ps2, Xbox ir GC, GC siek tiek stipresnis nei ps2, bet xbox ji lenkia. Taciau GC nepalaiko DVD disku. Vietoj to naudojami Nintendo mazi diskai, i kuriuos telpa tik 1.35gb (kai dauguma ps2/xbox zaidimu uzima iki 4gb).

Gero emuliatoriaus nebuvimas yra labiau del mazo GC populiarumo ir geru zaidimu skirtu tik GC trukumo. Zinoma ju yra, bet zymiai zymiai maziau nei ju turi ps2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaskur skaiciau, kad GC galingesnis nei PS2 jei gerai atsimenu... Tai ko noret jei jis galingesnis jau PS2 sunkei emuliuoja geri PC :D

Kas del galingumo, kad ir tos pacios sestos kartos konoles lygint yra labai sunku, kadangi ju architektura labai skirtinga, negalima vertinti megahercais, RAM kiekiais ir t.t. Xbox'o architekturayra artimiausia PC, o PS2 ir GC yra visai kitokios platformos, konsoles populiarumo pagrinda lemia zaidimu kureju gebejimas pilnai isnaudoti atskiru konsoliu turimus resusrsus. Tarkim PS2 pasizymi zaidimu gausa. Xbox'as kai kuriuose regionuose daug populiaresnis nei PS2. O "galingumo" kaip matom konsoles turi rezerva kokiems 5-6 metams, kol techniskai nebera kur kelt karteles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu as ta gamecube š**** yra tuom kad geimu sunkiai rasi lietuvoj ir mazai kas chipuoja tos GC klaipedoje isvis niekas ir vilniuj mazai rastum jauciu kas chipuoja.

 

Beje kaip gaila bebutu PS2 gerenis uz GC paziurek

 

GAMECUBE

* Contemporary cube shape

* 4 controller ports

* 2 memory card slots

* Capacity for future modem/broadband connection

* 485MHz custom CPU with 162MHz custom graphics processor

* 40MB total memory; 2.6 GB per second memory bandwidth

* 12M polygons per second; texture read bandwidth 10.4 GB per second

* 64 audio channels

* Dimensions 4.5" x 5.9" x 6.3"

* 3-inch Optical Disc Technology (1.5 gigabytes)

 

 

Playstation 2

* CPU: Emotion Engine 300MHz, 128-bit INT, 128-bit FP, 24KB L1, 16KB Scratch, 8KB VU0, 32KB VU1, 450 MIPS, 6.2 GFLOPS, 66M Vertices/Sec, 2.4 GB/s Internal, 1.2 GB/s Graphics, 3.2 GB/s Memory

* Graphics: Sony GS 150MHz, 1.2G Texels/Sec, 32-bit Color, 4MB (48 GB/s), 1.2 GB/sec Bus

* Sound: SPU2, 48 2D Voices, ADPCM, 2MB

* Data: 24MB (2.6 GB/s), 16MB (81 MB/s), 4.7GB Discs, Expansion 56K Modem Ethernet

Redagavo Consequence

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia priklauso nuo to kaip naudoji. Aš turiu gc su apie 40 žaidimų (originalių). Per ebay galima lengvai rast. O intiko ant gc man VISIŠKAI nereikia, kad dvd diskus skaitytų taip pat nereikia, nes turiu dvd grotuvą. GC žaidimam, nes galų gale tai žaidimų konsolė. Tad gc yra geras daiktas, nestumkit ant jo. Va pvz. ps2 man visai nepatinka-nei iš išorės nei iš vidaus:/ kažkaip manęs tas sony netraukia...PSP turiu ir man jo visai užtenka, duok Dieve, kad neužsimanyčiau ps2 pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia priklauso nuo to kaip naudoji. Aš turiu gc su apie 40 žaidimų (originalių). Per ebay galima lengvai rast. O intiko ant gc man VISIŠKAI nereikia, kad dvd diskus skaitytų taip pat nereikia, nes turiu dvd grotuvą. GC žaidimam, nes galų gale tai žaidimų konsolė. Tad gc yra geras daiktas, nestumkit ant jo. Va pvz. ps2 man visai nepatinka-nei iš išorės nei iš vidaus:/ kažkaip manęs tas sony netraukia...PSP turiu ir man jo visai užtenka, duok Dieve, kad neužsimanyčiau ps2 pirkt.

Ne į temą

na del to kad gc geresnis uz ps2 tai cia patyliu,nebent visai nelosi nei jrpg,nei adventure,nei racingu,nezinau kaip galima nenoret lost tokiu seriju kaip ff,mgs,re,sh,gt ir t.t ...o jei to nelosi tai nzn ka galima lost? siaip gc turi geru zaidimu,bet kokia 10 surinkciau gal,pats turiu ta gc,ir tikrai necipuosiu ,jau geriau paimt wii tada ir lost keptus gc geimus

apie gc zaidimus is ebay,tai kainos kosmines tikrai,naudotas zaidima kainuoja daugiau nei ps3 ar xbox 360 ,tai jau cia atsiprasau nu...

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš iš ebay perku LABAI pigiai, originalius, kai kuriuos naudotus nedaug, kitus naujus. Be to, turiu daug gerų žaidimų ant GC, visi labai patinka, net nežinau ko norėčiau daugiau...o tu visų RE aš nežaidžiu, ba man tokie nepatinka:) turiu savo komplektą žaidimų ir jais labai džiaugiuosi:)

Redagavo MantasST

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš iš ebay perku LABAI pigiai, originalius, kai kuriuos naudotus nedaug, kitus naujus. Be to, turiu daug gerų žaidimų ant GC, visi labai patinka, net nežinau ko norėčiau daugiau...o tu visų RE aš nežaidžiu, ba man tokie nepatinka:) turiu savo komplektą žaidimų ir jais labai džiaugiuosi:)

tai gal visi matom kokios ebay kainos,matosi kad nelabai zinai ka mes turim omeny pigiai

nzn ant gc gal kokiu vaikisku daug ir yra,siaip geru tai keli,nzn ka tur izaisti kad patiktu visi gc zaidimai bet nezinotum nei vieno ps2 zaidimo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.