Dankratas

The Last Remnant

Rekomenduojami pranešimai

Haha.. mane jau juokina visi tie Next-Gen JRPG nusivylimai. Atrodo, kad išvis normaliai nebemoka kurti. Tai kiek mes dar turėsim laukti kol jie pagaliau kažkokias pastangas pradės dėti? Arba išvis normaliai išmoks kurti žaidimus ant nex-gen konsolių? Kad ta grafika būtų super nixuja niekam nereikia, nebent išpaikintiems vaikėzams .. reikia gi pagaliau gero geimo. Na aišku aš daug negaliu čia peikti, bet kiek skaičiau ir žiūrėjau tai tikrai š**** atsiprašant

xD

Dauguma žmonių zyzia, kad biški per daug dar tų 'sprite' rpg kuria ant next-gen konsolių, bet taip jau pamąsčius jie po kolkas yra geriausi JRPG atstovai. Bent laiko trukmė ir JRPG bruožai normalūs. Nu be žodžių..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurejus Last Remnant trailerius , jis mane tikrai sudomino , ypac musiu sistema , bet uzsikrovimo laikas jau trailer'iuose matesi , kad per ilgas. Susidaro ispudis , kad Squareenix dabar bando uzversti mus zaidimu kiekiu , o kokybe jiems nelabai rupi , arba tiesiog nemoka daugiau nieko kurti tik FF zaidimus ir tai ne visus . Vyresni zaidejai prisimena kokius zaidimus leisdavo Squareenix , kai ji dar buvo Squaresoft : Front Mission , Parasite Eve , Vagrant Story , Xenogears . O dabar nepamenu nieko doro po FFXII( kuris ir taip ne visiems prie sirdies). Dabar zaidimai su Squareenix etikete nebera kokybes zenklas . Reikia pripazinti , kad next gen jrpg gan silpnoki , bet yra ir geru , kaip Eternal Sonata , Valkyria Chronicles ar Lost Odessy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, o man visai idomus, tikrai nesigailiu parsitempias, ish pradzhiu gal ir nekaip atrode, bet dabar labai itrauke, sheip asmenishkai esu fanas ff serijos, uzhsimerkiu i bugus tokius, kaip frame dropas ir teksturu velavimus, zhaidzhiu visai smagiai :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gal zinot koki open trackeri kur but u last remnant Ntsc versija,niekur nerandu arba greitis buna 10-30kb/s

o gal yra kokiam blackcats ar xbox sky,gal kaip nors susitartume, pvz torentu mainais? (jus man last remnant bcg/xsky ar dar kokio tracko o as jum koki 40gb torentu pasirinktu is lm xD) Nes ziauriai reik sio geimo

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gal zinot koki open trackeri kur but u last remnant Ntsc versija,niekur nerandu arba greitis buna 10-30kb/s

o gal yra kokiam blackcats ar xbox sky,gal kaip nors susitartume, pvz torentu mainais? (jus man last remnant bcg/xsky ar dar kokio tracko o as jum koki 40gb torentu pasirinktu is lm xD) Nes ziauriai reik sio geimo

Ne į temą

Yra bitgamer.com ;) Gal sakau spėjei prisiregistruoti per open for free registration?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

EDIT: nesiuncia ten kazkodel...

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

EDIT: nesiuncia ten kazkodel...

Ne į temą

Lukterk, tikrai siunčia.

 

P.S. pats ką tik pabandžiau - tikrai siunčia.

Redagavo griauciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurejus Last Remnant trailerius , jis mane tikrai sudomino , ypac musiu sistema , bet uzsikrovimo laikas jau trailer'iuose matesi , kad per ilgas. Susidaro ispudis , kad Squareenix dabar bando uzversti mus zaidimu kiekiu , o kokybe jiems nelabai rupi , arba tiesiog nemoka daugiau nieko kurti tik FF zaidimus ir tai ne visus . Vyresni zaidejai prisimena kokius zaidimus leisdavo Squareenix , kai ji dar buvo Squaresoft : Front Mission , Parasite Eve , Vagrant Story , Xenogears . O dabar nepamenu nieko doro po FFXII( kuris ir taip ne visiems prie sirdies). Dabar zaidimai su Squareenix etikete nebera kokybes zenklas . Reikia pripazinti , kad next gen jrpg gan silpnoki , bet yra ir geru , kaip Eternal Sonata , Valkyria Chronicles ar Lost Odessy.

Teisybę tu sakai, Shliuzai, tikrai galima prisiminti šiais legendas kurias kūrė Squaresoft. Dar galėčiau pridėti ir Chrono Cross aišku.

Front Mission tikrai mus žavėjo savo naujovėm, nes SRPG žaidimas su mecha buvo tikrai gera idėja.

Parasite Eve galėjome grožėtis rpg prieskoniais prie horror žanro. Tikrai įdomiai sumastyta. Ir pats žaidimas buvo tikras malonumas.

Vagrant Story. Va šitas jau taip sakant 'kicked balls'. Išvis nerealus buvo ..gal kartais dungeonai monotoniški buvo, bet mūšių sistema ir vėl unikali bei kažkas naujo. Pasaka ne žaidimas.

Xenogears past asmeniškai labai gailiuosi, kad nežaidžiau praeityje, kadangi tada jis būtų sudarės man nerealų ispūdį.. ir tai supratau pažaidęs jį visai neseniai.

Apie Chrono Cross patylėsiu .. manau žinome visi (:

 

Aš atsimenu kaip buvau pamatęs Parasite Eve pirkti, bet tuo metu ieškojau kažkokio kito geimo, bet neužilgo pastebėjau Squaresoft ženklą ir kaip manote? Aišku nusipirkau ir nesigailiu. Tikrai Squaresoft buvo kokybės ženklas.

Dabar jau kelintą kartą jis nuvilia savo fanus. Jeigu jie žada FFXIII nerealų padaryti tai tegu bent nesisvaido 'random' žaidimais kol sukurs patį FF.

Kaip kažkas buvo pasakęs: 'Palošiam Final Fantasy ir pradedam žaisti kitus rpg, nes laukiam kitos Final Fantasy dalies'

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybę tu sakai, Shliuzai, tikrai galima prisiminti šiais legendas kurias kūrė Squaresoft. Dar galėčiau pridėti ir Chrono Cross aišku.

Front Mission tikrai mus žavėjo savo naujovėm, nes SRPG žaidimas su mecha buvo tikrai gera idėja.

Parasite Eve galėjome grožėtis rpg prieskoniais prie horror žanro. Tikrai įdomiai sumastyta. Ir pats žaidimas buvo tikras malonumas.

Vagrant Story. Va šitas jau taip sakant 'kicked balls'. Išvis nerealus buvo ..gal kartais dungeonai monotoniški buvo, bet mūšių sistema ir vėl unikali bei kažkas naujo. Pasaka ne žaidimas.

Xenogears past asmeniškai labai gailiuosi, kad nežaidžiau praeityje, kadangi tada jis būtų sudarės man nerealų ispūdį.. ir tai supratau pažaidęs jį visai neseniai.

Apie Chrono Cross patylėsiu .. manau žinome visi (:

 

Aš atsimenu kaip buvau pamatęs Parasite Eve pirkti, bet tuo metu ieškojau kažkokio kito geimo, bet neužilgo pastebėjau Squaresoft ženklą ir kaip manote? Aišku nusipirkau ir nesigailiu. Tikrai Squaresoft buvo kokybės ženklas.

Dabar jau kelintą kartą jis nuvilia savo fanus. Jeigu jie žada FFXIII nerealų padaryti tai tegu bent nesisvaido 'random' žaidimais kol sukurs patį FF.

Kaip kažkas buvo pasakęs: 'Palošiam Final Fantasy ir pradedam žaisti kitus rpg, nes laukiam kitos Final Fantasy dalies'

as dar galvoju kad jiem tas ff13 nesigautu toks kaip sitie keli ju nevyke mano manyymu zaidimai,nes is treileriu ir siti atrode dar nieko kol nepalosiau,mano manymu square pasuko biski kita kryptim,net varikliuku savo nesukuria o naudoja U3 ,mano manymu visiska nesamone,kiek maciau kas is to gavosi :notworthy:

viskas prasidejo kai square pradejo kurti zaidimus ms konsolei,ko iki tl 20 metu nebuvo dariusi,ir zadejo nedaryt,kol square zaidimai ejo sony konsolem,tol jie buvo geri,na tikimes kad su ffxiii pasitaisys,nors jau is video matosi kad 13 dalis bus labiau action,velgi seniem jrpg fanam tai nelabai manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar galvoju kad jiem tas ff13 nesigautu toks kaip sitie keli ju nevyke mano manyymu zaidimai,nes is treileriu ir siti atrode dar nieko kol nepalosiau,mano manymu square pasuko biski kita kryptim,net varikliuku savo nesukuria o naudoja U3 ,mano manymu visiska nesamone,kiek maciau kas is to gavosi :notworthy:

viskas prasidejo kai square pradejo kurti zaidimus ms konsolei,ko iki tl 20 metu nebuvo dariusi,ir zadejo nedaryt,kol square zaidimai ejo sony konsolem,tol jie buvo geri,na tikimes kad su ffxiii pasitaisys,nors jau is video matosi kad 13 dalis bus labiau action,velgi seniem jrpg fanam tai nelabai manau

Here's a fun fact: X360 FF13 nebus pradetas kurt tol kol neuzbaigs ps3 versijos...o x360 versija dar net nepradeta,net concepto ner... taigi... tuoj is geriausios square enix taps lieviausia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar galvoju kad jiem tas ff13 nesigautu toks kaip sitie keli ju nevyke mano manyymu zaidimai,nes is treileriu ir siti atrode dar nieko kol nepalosiau,mano manymu square pasuko biski kita kryptim,net varikliuku savo nesukuria o naudoja U3 ,mano manymu visiska nesamone,kiek maciau kas is to gavosi :D

viskas prasidejo kai square pradejo kurti zaidimus ms konsolei,ko iki tl 20 metu nebuvo dariusi,ir zadejo nedaryt,kol square zaidimai ejo sony konsolem,tol jie buvo geri,na tikimes kad su ffxiii pasitaisys,nors jau is video matosi kad 13 dalis bus labiau action,velgi seniem jrpg fanam tai nelabai manau

Ne į temą

Last Remnant buva kuriamas Squareenix antrosios komandos , o FFXIII kuria pirmoji , tai tie zmones kurie sukure FFVII, FFX ir FFXII , taipkad del FFXIII kokybes manau galime buti ramus. Pagaliau juk FF pagrindine serija yra Squareenix flagmanas , jei ja sushiks , tai jiems sakes , bet tai abejotina.

Beje paskutinem naujienom Squareenix pardavimai sumazejo 74% siais metais ir jie siais metais nesukure nei vieno zaidimo PS2 ir PS3 konsolems , o Wii tik viena , ka tai pasako :D

 

Here's a fun fact: X360 FF13 nebus pradetas kurt tol kol neuzbaigs ps3 versijos...o x360 versija dar net nepradeta,net concepto ner... taigi... tuoj is geriausios square enix taps lieviausia...

Ne į temą

Baisiausia butu jei reiketu laukti kol X'o versija bus sukurta , o tada tik isleistu zaidima abiem konsolem kartu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va palosiau sita Last Remnant, seip toli grazu ne pats geriausia SquareSoft/Enix kurinys, grafika gera bet per kovas lagina labai, pats gameplay visai nieko, story irgi tokia, tik keista kad tipo Rush Sykes'o tevai tokie itakingi kad tipo karalius ramiausiai padeda ieškot jo seses, per daug neitiketina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau toks krizės laikotarpis, kažko visi geimai ne kokie atrodo.

Tenchu sugadino su kažkokia lieva dalim Wii konsolei ir Tenchu Z ant xbox.. tai feeeh.

Fatal Frame irgi sugadintas, nieko gero iš jo.

Dabar jau Square-Enix susišiko baisiausiai visų žmonių nuomone, tai jau tikrai tikiuosi pasitaisys su ff13.

 

Aišku yra kitas dalykas, kad neverta nukabinti nosies. Dabar gi yra nex-gen konsolių startas tai visi tik nori parodyt kas kietesnę grafiką turės, o istorija ir t.t kitus dalykus palieka antroje vietoje.

Pvž žaidimas White Knight Story, tai ten grafika gera, bet pažiūrėjus i charakterių modelius tikrai galima pasakyti, kad esi matęs ir geresnę, bet Level-5 kaip visada buvo ir bus geriausi fantasy JRPG srityje, jie nors ir nedaug žaidimų sukūre, bet jie spindėjo tikrai KOKYBE ir sugebedavo itraukti belekaip. (WKS trunka apie 100 valandų, štai čia jau matosi, kad grafikos nesistengta demonstruoti).

 

Na ką norėjau pasayti tai, kad kažkada gi baigsis tas 'grafikinės-pumpacijos' periodas (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ff XIII gali buti tai kad jis taps labiau action,tai nebutina blogai bet gali nesizaist taip kaip iki siol ff dalys,gali ne visiem patikt,aisku kai iseis ir pamatysim,ir gerai kad pirma iseis ps3 konsolei,tada ji ir ismeginsim,vis del to didele talpa ps3 isnaudoja tikrai gerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.