Dankratas

The Last Remnant

Rekomenduojami pranešimai

Nu b*****, visai normalus tas Last Remnant, istorija visai nieko, na aisku ne tokia gera kaip seni PSX geimai ar FFXII, bet visai geimas kabliuojantis ir kovos gan idomios, man kolkas zaidas neatsibodo ir patinka :) kai pereisiu PoP toliau zaisiu TLR nes traukia jis mane kazko, beto idomi ta uniju sistema, daug veikeju,gaila tik kad negalima ju visu atskirai valdyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra cia zaidzianciu si zaida zmoniu? Gal zinot kaip rast ta reta moba The Dominator,as vaikstau Blackdale bet nerandu.ir kaip parduotuwese atidengt daiktus su ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra yra :) Del ??? tai pats nezhinau, sheip ne kaip ir neuzhmaskuoti, o Sold Out, tai gal gerokai veliau atejus atsirastu na nezhinau tiesa pasakius. Sheip pats dabar sedhzhiu 2 dvd pradzhoj, kur reik nukirst tuos 8 bosus... Truputi per sudetingapradeda darytis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai CD 1 darau side misijas ir mano Battle Rank jau 49, mano Rush burys turi vos 4k hp ir kala daug dmg nes visi combat artus mokosi, bet seip geras zaidas, tik niekaip tas rare mobas Dominator neatsiranda man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano be side questu 46. Rush unionas eina ant mystical plius dar 2 buriai po 2 lyderius. Tiesa darant side questus gal netycia pasikelia daugiau max leaderiu skaicius? nes pas mane daba 6 truputeli sudetinga, liko nukalt dar 3 side bossus ir ciuju paskutinis bus kaip tie 6 sudejus i kruva ;). Del dominatoriaus tikrai nezhinau, niekad nemachiau... Seip kas labai paliko prasta ispudi man, tai kad negali nurodyt butent kokia mistical atacka kas naudotu, arba koki combat arta naudotu kiekvienas atskirai, tuom FF batle systemas ir geriau, nes gali kiekvienam zmogui pasakyt BUTENT ka daryti ;) sito labai truksta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ce gal as biski ne i tema nes sito zaidimo nezaides bet jei gerai suprantu del to kad negali pasirinkt konkreciu veiksmu tai tada turiu ka apie tai pasakyt ;)

panasi sistema buvo zaidime suikoden 3 - ten valdai 6 zmoniu buri ir kiekvienai porai gali parinkt tik 1 veiksma o kitas zmogus daro ka nori. esme tame kad paskui pripranti prie tokios sistemos ir viskas buna ok, tai speju panasiai turetu gautis ir cia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as jau pradejau nusivilti viskuo paskutiniu metu kas naudoja ta u3 varikliuka,idomus ir iskirtiniai man tie zaidimai kurie naudojo savo varikliukus ir kurie yra maziau action,deje paskutiniu metu visi zaidimai darosi action tipo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va mano be side questu 46. Rush unionas eina ant mystical plius dar 2 buriai po 2 lyderius. Tiesa darant side questus gal netycia pasikelia daugiau max leaderiu skaicius? nes pas mane daba 6 truputeli sudetinga, liko nukalt dar 3 side bossus ir ciuju paskutinis bus kaip tie 6 sudejus i kruva :blink:. Del dominatoriaus tikrai nezhinau, niekad nemachiau... Seip kas labai paliko prasta ispudi man, tai kad negali nurodyt butent kokia mistical atacka kas naudotu, arba koki combat arta naudotu kiekvienas atskirai, tuom FF batle systemas ir geriau, nes gali kiekvienam zmogui pasakyt BUTENT ka daryti :blink: sito labai truksta..

As tai visai ju nekaltinu kad nepadare kaip FF, nu tipo kiekvienas pasirenka atskirai...negi jus nesuprantat?

TAIP PADARYTA TAM KAD JAUSTUSI REALAUS KARO IR VADOVAVIMO JAUSMAS:

Pvz negi vidury kovos,vadas prades rekaut, you use gjskegjasklgjakl, you use gaklghaklgjaklgjaklgjaklg, ir pns...Pasakys:

GIVE IT ALL YOU GOT arba ALL ATTACK WITH MYSTYC ARTS ;) nu cia tipo vadovauji buriui normaliomis komandomis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien Square Enix pranese apie zaidimo Remaster versija kuri pasirodys siais metais gruodzio 4d. PS4 konsolei.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai paziuri kiek jau metu praejo kol orginala isleido. tada buvo kazkas idomaus nors man pabodo po kiek laiko. remasteris nepakeis paciu kovu sistemu nei nieko kito tik pagrazins viska. nezinia kam ji reikejo remasterint. ne pats geriausias savo sriti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po RE2 busimos sekmes gal ir kiti kurejai supras kaip turetu buti pergamintas zaidimas su paliktom saknim.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.