ePSXe emuliatoriaus konfiguravimas

Iš PS1 žaidimų galima labai nemažai išspausti - tai priklauso nuo jūsų AK ir emuliatoriaus konfiguracijos. Siūlome kiekvienam žaidimui pasidaryti atsikirą konfigūraciją naudojantis ePSXe Cutor (įdėtas į RAR archyvą kartu su ePSXe v1.5.2).

Nėra vienos konfiguracijos, kuri vienodai tiktų visiems žaidimams. Kiekvienas atvejis kitoks. Nemažai galima sužinoti iš Kane's Domain ir Emuforums.

Garsui siūlau naudoti P.E.O.p.S. plug-in'ą, tačiau čia dėmesį sutelksiu ties vaizdo plug-in'o konfiguravimu.

1. Naudokite rezoliucijas kurios dalinasi iš 320x240. Taip sakant 320x240 (jei mėgstate žaisti mažame mažame langutyje), 640x480 (PSX tradicinė rezoliucija, būtent ją labiausiai ir patartina naudoti) ir 1280x960. Galite naudoti ir betkurią kitą, bet su šitomis geriausiai atrodys statiškas fonas.

2. R8G8B8A8 tekstūros rekomenduojamos Nvidios video kortų savininkams, B8G8R8A8 - ATI.

3. Texture filtering yra dalykas, su kuriuos verta paeksperimentuoti, rekomenduočiau bandyti 2-ą arba 6-ą filteringą (arba išvis išjungti ir uždėti Screen Smoothing Opciją apačioje, priklauso nuo situacijos, žr. 7).

4. Hi-res textures - geriausia laikyti išjungtas (0) arba įjungti 2xSal (1), jei tik tai nesugadina bendro vaizdo (raidės dialoguose ir pan.)

5. Use FPS limit - VISADA įjungti, jei tik nenorite kad viskas imtų judėti beprotišku greičiu. Geriausia nustatyti Auto-detect.

6. Siūlau pabandyti nustatymus (Off-Screen Drawing - Framebuffer textures - Framebuffer access) 2-2-3 arba 2-0-4 (taip pat galite pabandyti ir 3-3-4).

7. Screen smoothing - prideda "miglotumo" (angliškai "blur"), bet "išlygina" vaizdą; naudoja daug resursų, todėl emuliatorius gali stabdyti PC. Kartais vaizdas dėl jo atrodo per daug paplaukęs, bet kartais tiesiog geriau išjungt Texture filtering (nustatyti ties 0) ir leisti jam "išlyginti" vaizdą.

8. Yra nemažai bug'ų, susijusių su žaidimais. Special game fixes opcijoje rasite FF9, Lunar pataisymus, juos rekomenduojama naudoti (kartais be jų ir neįmanoma žaisti, pvz. Lunar).

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas