Teisingas žaidimų CD / DVD įrašymas su Alcohol 120%


Ši pamoka apie tai, kaip teisingai įrašyti atsiųstą PlayStation 1 arba PlayStation 2 žaidimo atvaizdą į CD/DVD, kad būtų galima žaisti su PS1 arba PS2 konsole.

Jums reikės:
- Tuščios CD-R / DVD-R laikmenos (CD-RW / DVD-RW netinka)
- PS1 arba PS2 žaidimo atvaizdo
- Naujausios versijos WinRAR programos - archyvatoriaus (jei žaidimas suspaustas, kaip dažniausiai ir yra)
- Naujausios versijos Alcohol 120% programos

Parsiunčiate PS1 arba PS2 žaidimą. Jie būna suspausti į RAR, ZIP arba ACE archyvuose.Pasinaudojate WinRAR archyvatoriumi ir jį išarchyvuojate į pasirinktą direktoriją.Tada atveriate Alcohol 120% programą ir viršuj kairėje renkatės "Image Burning Wizard".Atsiranda naujas langas. Spaudžiate "Browse".Susirandate direktoriją (folderį), į kurią išarchivavote PS1 arba PS2 žaidimą. Jei žaidimo atvaizdas yra ISO formate, tada ir parenkate ISO failą, jei yra BIN ir CUE failai, parenkate CUE failiuką, jei atvaizdas susidaro iš IMG, SUB ir CCD failų (CloneCD formatas), parenkate CCD failiuką.Pasirinkę failą spaudžiate "Next" (svarbu, kad BIN ir CUE arba IMG, SUB bei CCD failai būtų vienoje direktorijoje ir nebūtų pervadinti, kad Alcohol 120% galėtų juos automatiškai susirasti).1. Parenkate apsaugos tipą - PlayStation arba PlayStation 2, priklausomai nuo to, kuriai konsolei rašote CD/DVD (atminkite, kad greičiausiai šio pasirinkimo programa gali net neduoti, todėl nekreipkite į tai dėmesio)
2. Nustatote mažesnį įrašymo greitį, sakykime 12X (o jei ketinate rašyti PlayStation 2 DVD įrašymo greitis neturi būti daugiau nei 4X!), kad netyčia neįvyktų rašymo klaida (pradžioje būna automatiškai nustatyta "Maximum")
3. Spaudžiate "Start"Sėkmingo rašymo ir žaidimo!!!

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas