imbNES (NES emuliatorius skirtas PS1 / PS2)

Ko man reikia, kad galėčiau naudotis imbNES? - Reikia čipuotos PlayStation arba PlayStation 2 konsolės.

Ar imbNES emuliatorius palaiko "Game Genie" kodus? - Taip. imbNES palaiko "Game Genie" kodus. Būdami meniu paspauskite trikampį, kad įeitumėte į imbNES nustatymų meniu ir iš ten pasirinkite "Game Genie" opciją, o tada įveskite "Game Genie" kodą (-us) ir užkraukite norimą žaidimą.

Kokius "mapper'ius" palaiko imbNES? - imbNES palaiko šiuos "mapper'ius": 0, 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 66 ir 71. Naujausioje imbNES versijoje pridėtas "mapper'ių" 9 ir 34 palaikymas.

Mano (koks nors) žaidimas nepasileidžia! Kada bus įdiegtas (kokio nors) "mapper'io" palaikymas? - imbNES yra kuriamas laisvalaikiu, tad nespauskite kūrėjų. Būkite kantrūs ir tikėkitės, kad ateityje reikalingas "mapper'is" bus palaikomas.

Ar imbNES palaiko PlayStation pistoletus kaip NES pistoletus? - Šiuo metu ne. Dėja nepavyks pažaisti tokių žaidimų kaip "Duck Hunt", "Hogan's Alley" ir t.t.

Kaip gryžti į žaidimų pasirinkimą "nereset'uojant" konsolės? - Paspauskite ir palaikykite L1 + R1 + Select + Start.

Kaip aš galiu užkrauti imbNES turėdamas PAL arba NTSC regiono konsolę? - Žaidimų pasirinkimo meniu spauskite L2 arba R2, kad keisti vaizdo režimą tarp PAL ir NTSC, tada užkraukite žaidimą.

Ar galiu naudoti imbNES turėdamas PlayStation 2 konsolę? - Taip. Galite naudoti be problemų.

Ar PlayStation palaiko CD, kurių dydis yra 700 MB/80 min? - Taip, bet PlayStation deja gali nuskaityti tik apie 610 MB/71 min iš CD. Todėl, jeigu ketinate imbNES naudoti su PlayStation konsole, tai neperženkite šio limito.

Ar imbNES palaiko save'us ar momentinius save'us? - imbNES palaiko tik save'us, o momentinių save'ų ne.

Jūs išsaugojote žaidimo save'ą ir paspaudėte "reset" mygtuką ir save'as dingo. Kodėl? - Tam, kad žaidimo save'as būtų išsaugotas reikia save'o duomenis iš SRAM perkelti į atminties kortelę Jums reikia išsisaugoti žaidime, o tada paspausti L1 + R1 + SELECT + START, kad "reset'uotumėte" žaidimą. Pasirodžiusiame ekrane atsiras pasirinkimas. Spausite apskritimą, kad išsaugoti save'ą iš SRAM į atminties kortelę, o paspaudus X - save'o išsaugojimas nebus atliktas. Paspauskite trikampiuką + kvadratą, kad ištrintumėte SRAM iš atminties kortelės.

Kiek vietos užima imbNES žaidimų save'ai? - Kiekvienas save'as užima vieną bloką PlayStation atminties kortelėje.

Ar galima išsaugoti mbNES žaidimų save'us į PlayStation 2 atminties kortelę? - Deja ne. imbNES išsaugoja žaidimų save'us tik PlayStation atminties kortelėse.

Ar galima pakeisti save'ų ikonėles? - Taip. Pakeisti ikonėlę galite prieš generuodami "rombank" failą.

Iš kur galima parsisiųsti NES ROM'ų? - NES ROM'ų galite parsisiųsti mūsų puslapio arba iš ROMNation. Yra ir daugybė kitų puslapių (nors ROMNation, mano nuomone yra nepralenkiamas tiek ROM'ų kiekiu, tiek puslapio patogumu ir t.t.) siūlančių parsisiųsti NES ROM'ų. Tiesiog nepatingėkite pasinaudoti Google paieška.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas