Kaip naudotis Cheating Devices, jei čipas užmiega po pirmo užkrovimo?

Jums reikės:
- CodeBreaker v9.3 ELF

Šis gidas išgelbės visus nuskriaustus "cheater'ius", kurie negali naudoti tokių "cheating device'ų" kaip "Action Replay MAX", "GameShark", "CodeBreaker", "Xploder" ir kitų, kurie pasileidžia iš CD/DVD.

Problema būna tokia, tarkime, Jūs norite cheat'inti įsirašote savo mėgstamą "cheating device'ą", jį užkraunate, pasirenkate cheat'us, tada "cheating device'as" paprašo Jūsų įdėti atitinkamą žaidimą, kuriame norite cheat'inti, bet jis taip ir neužsikrauna nors konsolė ir yra čipuota.

Visų pirmą paaiškinsiu kodėl taip būna. Ogi todėl, kad yra čipų (pvz. ModBo Chip), kurie turi miegojimo režimą (sleep mode). Miegojimo režimas apsaugoja čipą ir kartu pačią PlayStation 2 konsolę, kad ji neperkaistų. Į miegojimo režimą čipas automatiškai išeina iškarto tik apėjęs vieną žaidimo/cheating device'o kopiją. Miegojimo režimo neretai neina išjungti. Trumpai tariant gaunasi taip: čipas užkrauna cheating device'ą ir išsijungia, tada Jūs išsirenkate kodus ir t.t. ir tada cheating device'as paprašo įdėti atitinkamą žaidimą ir teoriškai vos įdėjus žaidimą jis užsikrauna. O realiai čipas to negali padaryti, nes jau yra "užmigęs" po cheating device'o apsaugos apėjimo, ir todėl žaidimas nesikrauna.

Išeitis yra! Kolkas yra toks cheating device'as "CodeBreaker", kuris yra pagamintas ir ELF formatu, kaip eilinė PlayStation 2 programa, kurią galima užkrauti iš atminties kortelės arba USB Flash rakto.

Taigi viską ką reikia padaryti - parsisiųsti CodeBreaker.ELF iš mūsų puslapio ir jį nukopijuoti į USB Flash raktą arba įdiegti į atminties kortelę. Bet tuo viskas dar nesibaigia. Dar yra pora svarbių smulkmenų, kad galėtumėte sėkmingai juo naudotis!

Pirma turite apsispręsti iš kur paleidinėsite "CodeBreaker". Iš USB Flash rakto ar atminties kortelės. Jeigu ketinate "CodeBreaker" paleidinėti iš atminties kortelės Jums tereikia su uLaunchELF programos pagalba jį įdiegti į atminties kortelę, o įdiegus būtinai ištraukti USB Flash raktą (jeigu įdiegėte iš jo). Trumpai tariant, prieš paleidžiant "CodeBreaker" visada reikia ištraukti USB Flash raktą, nes kada būna įkištas USB Flash raktas į PlayStation 2 konsolę, dėl neaiškių priežasčių, "CodeBreaker" tiesiog atsisako užsikrauti! Ir vos tik užsikrauna šis cheating device'as pirmiausiai turite nueiti į options ir išjungti funkciją, kuri automatiškai atidaro CD/DVD stalčių, kada būnate išsirinkęs norimus cheat'us. Tiksliai ji vadinasi Auto Tray Eject, išjunkite šią funkciją padarydami OFF ties ja. Ir yra nesvarbu Jūs turite seną didelį ar naują mažą PlayStation 2 modelį! Privalote išjungti ir viskas! Tai atlikę išsaugokite nustatymus (dažniausiai automatiškai "CodeBreaker" prieš užsikraudamas paklausia ar norite išsaugoti nustatymus atminties kortelėje - Jūs turite būtinai juos išsaugoti). Na o po visko išjunkite PlayStation 2 konsolę. Įdėkite žaidimą, kuriame norite cheat'inti, užkraukite "CodeBreaker", išsirinkite norimus cheat'us ir pasirinkite "Start Game", spauskite X. Tada iššoks langas, kuriame prašoma įdėti atitinkamą žaidimą ir spausti X. O kadangi žaidimas jau yra iš anksto įdėtas belieka iškarto vėl spausti X ir žaidimas užsikraus su cheat'ais! Atminkite, kad žaidimo diską turite iš anksto įdėti, prieš įjungdami konsolę!

Informacija tiems, kas "CodeBreaker" ketina paleidinėti iš USB Flash rakto
Yra tokia problemelė, kad "CodeBreaker" nesutaria su USB Flash raktais, bet tai nėra priežastis, kad jo negalėtumėme užkrauti iš USB Flash rakto. Taigi "CodeBreaker" iš USB Flash rakto padės užkrauti uLaunchELF programa. Pirma iš atminties kortelės užkraukite uLaunchELF programą, o jos pagalba užkraukite "CodeBreaker" esantį Jūsų USB Flash rakte. Ir vos tik kai paleidžiate "CodeBreaker" iš USB Flash rakto ekranas tampa juodas ir įtin atidžiai stebėkite ekraną! Praėjus 3-5 sekundėms po "CodeBreaker" paleidimo ekranas nežymiai sumirksi ir vos tik pamatę tą sumirksėjimą iškarto ištraukite USB Flash raktą! Tik tada "CodeBreaker" užsikraus. O jeigu USB Flash raktą paliekate įkištą į PlayStation 2 tai ekranas ir liks juodas ir "CodeBreaker" neužsikraus.

Sėkmės cheat'inant!

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas