Kaip pakeisti PlayStation 2 save'ų regioną?

Šiame gide konvertuosime "Grand Theft Auto: San Andreas" save'ą iš NTSC į PAL.

Jums reikės:
- Naujausios versijos PS2 Save Builder programos

Atminkite, kad konvertavimo metodas iš PAL į NTSC yra visiškai toks pat!

Būna atvejų (ir nemažai), kad tarkim parsisiųsto save'o regionas yra PAL, o ir Jūsų žaidimas yra PAL regiono, o save'as vistiek neveikia. Tokiu atveju šio gido pagalba galima konvertuoti ir iš PAL į PAL ir iš NTSC į NTSC!

Save'o formatas neturi reikšmės tol, kol programa "PS2 Save Builder v0.8x" gali jį atpažinti ir leidžia išsaugoti pageidaujamu formatu. Tikimybė, kad save'as veiks po konvertavimo yra lygus apytiksliai 99% procentams.

Pirma, Jūs turite žinoti savo norimo žaidimo Product ID, kuriam norite konvertuoti save'ą. Tą galima sužinoti langelyje, kuriame yra nurodytas Product ID, kai užkraunate savo save'ą, kurį išsaugojoje su žaidimu, kuriam norite konvertuoti save'ą. Trumpiau tariant, turėkite save'ą, sukurtą būtent Jūsų žaidimo.

Daugybė žmonių susipainioja pirmą kartą naudodamiesi "PS2 Save Builder v0.8x", kai paleidę programą, kad atidarytų savo save'ą jie paprasčiausiai nutempia (drag & drop) į programos langą. Taip negalima! Reikia pirma rinkitis File -> Open ir pasirinkti save'ą.

Atsidarome "Grand Theft Auto: San Andreas" save'ą per "PS2 Save Builder v0.8x".

Atkreipkite dėmesį į Root/ID sekciją, kuri yra apbraukta. Keisti reikės šioje vietoje. Jūs taip pas pastebėsite, kad ten taip pat yra failas pavadintas tokiu pat verdu kaip Root/ID sekcijoje, 99% žaidimų turi šį failą ir jį reikia irgi pakeisti (ir jeigu yra daugiau failų juos irgi reikia pakeisti).

Pasižiūrėję koks Product ID yra Jūsų PAL regiono žaidimo jį nukopijuokite ir atsidarykite NTSC regiono save'ą per "PS2 Save Builder v0.8x".

Skirtumus tarp PAL ir NTSC regionų save'ų iškarto pastebėsite. Pakeisti Root/ID yra labai paprasta. Jūs turite pažymėti failą, kuris yra paryškintas ir po to jį pažymėti dar kartą (kažkas panašaus į lėtą double-click) ir tada galėsite pakeisti failo pavadinimą, kaip parodyta pavyzdyje.

Arba Jūs galite išekstraktinti tą failą, ištrinti iš save'o per "PS2 Save Builder v0.8x", pakeisti vardą per Windows ir nutempti pervadintą failiuką atgal. Nors anksčiau minėtas metodas yra daug greitesnis ir lengvesnis.

Ką beliko padaryti tai išsaugoti "Grand Theft Auto: San Andreas" save'ą norimu formatu (priklauso nuo turimo perkėlimo metodo) ir perkelti į PlayStation 2 atminties kortelę.

Štai ir viskas. Sėkmės!

P.S. Šio gido dėka galėsite parsiųstus save'us iš www.GameFAQS.com pritaikyti savo žaidimams!

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas