Kaip reikia patch'inti ir žaisti PlayStation 2 žaidimus on-line režimu?

=====================
1 dalis: DNAS ID patch'inimas
=====================

Jums reikės:
- Tuščios DVD-/+R / CD-R laikmenos
- Žaidimo atvaizdo (*.ISO, *.CUE, *.MDS, *.NRG, *.CDI, *GI formatu), kurį galima žaisti on-line režimu
- Dalinio žaidimo DNAS ID (PAL regiono Disc ID tema, NTSC-USA regiono Disc ID tema, NTSC-JAP regiono Disc ID tema)
- Naujausios versijos WinDIP programos

DNAS ID patch'inimas
Užkraukite WinDIP programą ir atkreipkite dėmesį į mygtukų išdėstymą. Jie eina tokia tvarka, kad juo galėtų naudoti iš eilės. Tie mygtukai tampa aktyviais kai to reikia (pvz. "Patch" mygtukas neveikia kol nėra atlikti kiti veiksmai).Spragtelėkite "Select Image File" mygtuką ir pasirinkite savo žaidimo atvaizdą ir jį atidarykite. Šiam gidui bus naudojamas "Battlefield 2: Modern Combat" žaidimo atvaizdas.Dabar matote, kad "Scan File" mygtukas tapo aktyvus. Spragtelėkite jį, kad pradėti paiešką DNAS užkoduotų failų.Po to kai failas baigiamas skanuoti, langelyje programa parodys visus galimus DNAS užkoduotus failus. Spragtelėkite "Verify Version" mygtuką, kad nustatyti ar yra ar nėra rastieji failai užkoduoti DNAS. Taip pat atkreipkite dėmėsį į tai, kad skiltyje "Region" jau parodytas žaidimo regionas.Po to kai WinDIP patikrina failus, rezultatai yra pateikiami programos langelyje. Šalia tų failų, kurie nėra užkoduoti DNAS bus parašyta "No match found". Atkreipkite dėmesį į tai, kad penki tušti, tekstui skirti, langeliai tapo aktyvūs.Dabar atėjo laikas įvesti DNAS ID, kuriuo bus patch'inamas žaidimo atvaizdas. Į pirmus du langelius galima įrašyti betkokius šešioliktainius simbolius (skaičiai nuo 0 iki 9 ir raidės nuo A iki F), o į likusius tris langelius reikia įrašyti simbolius rastą Disc ID atitinkamai pagal savo turimą žaidimą ir žaidimo regioną. Štaip pavyzdys:

XX XX 00 30 8C - Čia yra žaidimo dalinis Disc ID
D4 1E 00 30 8C - Čia yra žaidimo ID, kurį nusprendžiau naudoti

Užpildykite langelius, kad gautųsi pilnas DNAS ID ir spragtelėkite "Patch" mygtuką.Jūsų žaidimo atvaizdas dabar jau yra patch'intas su DNAS ID ir yra paruoštas įrašymui. Kai žaidimas bus įrašytas, jis jau turės DNAS ID, kuris leis žaisti on-line režimu.Žaidimo atvaizdui, kuris buvo patch'intas galima taikyti atvirkštinį procesą ir panaikinti suteiktą DNAS ID. Tereikia pakartoti visus žingsnius iki vietos, kai spragtelėjus "Verify Version" aptinkami patch'inti DNAS ID. Tada reikia spregtelėti mygtuką "Un-Patch" ir žaidimo atvaizdas bus vėl toks koks buvo.

=======================
2 dalis: žaidimas on-line režimu
=======================

Jums reikės:
- Patch'into žaidimo
- Greito interneto (pvz. Zebra Premium)
- Network Adapter (naujo modelio, plonos, PlayStation 2 konsolės jį jau turi, o seno modelio, storos, PlayStation 2 konsolės jo neturi, jį reikia atskirai įsigyti)

Pirma įkiškite interneto kabelį į PlayStation 2 konsolę (jeigu Jūs turite naujo modelio, ploną, PlayStation 2 konsolę) arba į Network Adapter'į (jeigu Jūs turite seno modelio, storą, PlayStation 2 konsolę.

Įdėkite įrašytą žaidimą, palaukite kol užsikraus pagrindinis meniu ir pasirinkite žaisti on-line režimu. Žaidimas turėtų prašyti įvesti įvairius duomenis susijusius su internetu. Paprasčiausiai nustatykite automatinį režimą ir tuoj jau galėsite mėgautis žaidimu on-line režimu.

Nereikia jokių papildomų konfigūracijų, Network disko ar dar ko. Viskas išties yra taip paratasta!

Įrodymui tikrai sakau, kad šis metodas veikia, nes pats buvau pasidaręs ir daug valandų žaidžiau "WWE SmackDown! vs. RAW 2006 (PAL)" žaidimą on-line režimu!

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas