Kaip atskirti originalią Sony Memory Stick nuo kinietiškos kopijos?

Pirmas dalykas, kuris krinta į akis, tai yra neįtikėtinai už originalios, mažesnė kaina, bet tai ne įrodymas.

1. Originalios Memory Stick užrašai yra išspausdinti ryškiai ir kokybiškai, palyginus su neoriginalia, skirtumas gana akivaizdus.

2. Originalios kortelės yra truputėlį plonesnės. Kadangi neoriginali gali būti storesnė, tai ją dedant į MemoryStick Pro adapterį reikia truputį su jėga įspausti. Kai kurias neoriginalias Memory Stick korteles (2 GB ir talpesnes) dedant į PSP gali kilti problemų, nes paprasčiausiai jos per storos ir gali netilpti.

Originalas ir kopija

 

Originalios kortelės užrašai padaryti lazerine technologija, padirbtos - paprasčiausias dažymas, tad palietus galima jausti iškilusius dažus.

Originalas ir kopija

 

3. Pakuotės skirtumai. Priklausomai nuo kortelės modelio skiriasi ir pakuotė. Kinietiškos kopijos pakuotės kraštai yra suklijuoti klijų taškeliais, o originalo - prilydyta. Su laiku kiniečiai išleidžia kopijas, kurios gali būti vis panašesnės į originalą.

Originalių pakuočių foto

  

Kopijos pakuotės foto

4. Išardytų kortelių skirtumai. Kopijos atminties čipas yra be užrašų. O Sony yra paženklintas.

Originalios kortelės yra kairėje

 

5. Originalios 2 GB kortelės 1910 MB, kopijos ~1950 MB, tačiau kiek telpa, realiai galima sužinoti tik išbandžius, nes dažnai tai gali būti perdaryta 512 / 1024 MB kortelė.

6. Lengviausias nustatymo būdas. Turėkite PSP (patartina su naujesnė software versija) ir įdėkite kortelę į vidų, tada per PSP meniu pažiūrėkite atminties kortelės inforciją - jei kortelė originali - bus parašyta "Magic Gate supported". Kopija to nerodys.

Kuo kopija blogiau?
Visų pirma patikimumas. Kortelė gali bet kada nustoti veikti. Jei veikia, vadinasi, Jums pasisekė. Duomenys esantys kortelėje gali išsitrinti, tapti sugadintais, nebenuskaitomais. Taip pat gali veikti prastai arba neveikti kai kurios namūdinės (homebrew) programos (DevHook yra ypač jautrus padirbtoms kortelėms). Duomenų perkėlimo greičiai gali būti mažesni, nei originalios kortelės, tačiau skirtumas nėra didžiulis.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas