Kaip patch'inti XBOX 360 žaidimus su ABGX360 programa?

Jeigu Jūs žaidžiate įsirašytus žaidimus XBOX LIVE tai žinokite, kad žaidimų stealth validate'intinimas / saugumas YRA LABAI SVARBUS! Šis procesas yra atliekamas prieš įrašant žaidimą į DVD+R DL laikmeną. To nedarant šansai, kad būsite pastebėtas XBOX LIVE sistemos, kai žaidžiate įsirašytus žaidimus, smarkiai išauga. O jeigu Jus pastebi, tai išbanina iš XBOX LIVE sistemos.

Skaitydami šį gidą sužinosite, kaip reikia susikonfiguruoti abgx360 programą, kad būtumėte kiek įmanoma saugūs XBOX LIVE sistemoje žaisdami įsirašytus žaidimus.

Visi orginalūs XBOX 360 konsolei skirti žaidimai diskuose turi apsaugos sektorius (security sectors), kurių DVD įrašymo įrenginiai atkurti negali. Todėl šie sektoriai yra emuliuojami (stealth'inami) su nulaužtos firmware pagalba, kuri yra įdiegta į XBOX 360 konsolės diskasukį. Pirmiausia, kad žaidimai iš viso užsikrautų XBOX 360 konsolėje (su nulaužta firmware) ši emuliacija turi egzistuoti. Tai yra "stealth" tikrinimo pagrindas.

Tam, kad būtumėte saugūs žaisdami XBOX LIVE sistemoje Jūsų turimo žaidimo stealth'as yra palyginamas su to paties žaidimo kompakto stealth'u kuris yra saugomas abgx360 duomenų bazėje. Jeigu stealth'ai sutampa - žaidimas yra laikomas tinkamu (valid), o jeigu ne - abgx360 programa bando patch'inti žaidimo atvaizdą bei tikrinti jį dar kartą.

Atminkite, kad vienintelis būdas patikrinti savo žaidimų tinkamumą ir saugumą yra sulaukti, kol atitinkamas žaidimas yra oficialiai išleidžiamas bei įtraukiamas į abgx360 duomenų bazę palyginimui. Taigi, jei Jūs nenorite gauti XBOX LIVE ban'o - Jūs privalote išlikti kantrus ir sulaukti, kol žaidimas bus oficialiai išleistas ir įtrauktas į duomenų bazę. Kol naujai išleistas žaidimas yra įtraukiamas į abgx360 duomenų bazę praeina nuo vienos dienos iki poros savaičių.

Jūs būsite užbanintas, jei XBOX LIVE sistema aptiks, kad Jūsų žaidimas tėra tik kopija. Taip nutinka, kai žaidžiate su disku, kuris nėra apsaugotas arba apsaugotas (stealth'intas) netinkamai. Kad taip nebūtų abgx360 ateina Jums į pagalbą. Ši programa pasirūpina visais nesklandumais.

Parsisiųskite abgx360 programą iš mūsų puslapio.

Nustatymai
Pakoreguokite abgx360 programos nustatymus taip, kaip yra parodyta nuotraukose.

Autofix Threshold
Level 2 = Naudokite šį lygį tuo atveju, jei patys rip'inote žaidimą.
Level 3 = Naudokite šį lygį, jei žaidimą parsisiuntėte.

Adjust Angle 359 (bad kreon)
Tai nėra privaloma, jei Jūsų XBOX 360 firmware versija yra iXtreme v1.4 arba naujesnė. Jeigu tiksliai nežinote kokia yra Jūsų iXtreme firmware versija ir paskutinį kartą iXtreme firmware buvo įrašyta iki 2010 metų, tai šį nustatymą verčiau aktyvuokite.

Region Code
Šis papildomas nustatymas yra skirtas regionų pasirinkimui. Priklausomai nuo to, kokio regiono yra Jūsų XBOX 360 konsolė, tokius regionus ir pažymėkite. Kadangi Lietuva yra Europoje (PAL regionas), tai pažymėti reiktų PAL (Australia and New Zealand) bei PAL (Europe).

SplitVid
Šis nustatymas yra privalomas žmonėms, kurie neturi iXtreme firmware. Tačiau, gali būti ir papildomai naudojamas, jeigu turite iXtreme firmware.

Atkūrus nustatymus nepamirškite paspausti File -> Save Settings ir nekeisti langelyje pasirodžiusio užrašo Default, o tiesiog spausti OK, kad šie nustatymai būtų nuolat naudojami ateityje.

Naudojimas su *.ISO / *.000 / *.360 tipo žaidimų atvaizdais

Reikia atsidaryti savo žaidimo atvaizdą. Atvaizdo formatas turi būti ISO, 000 arba 360.

O tada spauskite Launch ir bus pradėtas tvarkymo procesas, kuris atrodys maždaug taip:

Jeigu rezultatuose bus geltonomis raidėmis parašytų žodžių, tai reiškia, kad dalis patikrinimo nepavyko. Tai nevisada reiškia, kad yra nesaugu žaisti XBOX LIVE, nes abgx360 programa dažniausiai pati sutvarko atsiradusias klaidas. Pvz. kampo nukrypimas (blogi kreonai) ar angle deviation.

Jeigu rezultatuose bus žinutė, kurioje sakoma, kad patikrinimas nepavyko, tai reiškia, kad nepavyko patikrinti žaidimo stealth'o, nes tokio žaidimo dar nėra abgx360 duomenų bazėje. Jeigu tikrinate žaidimą, kuris dar nėra oficialiai pasirodęs prekyboje, tai procesą reikės pakartoti po žaidimo išleidimo. Taip pat naudokite AutoFix Level 3.

Mėlyna spalva reiškia, kad abgx360 programa siunčia failus. Jeigu lentelės pradžioje yra mėlynos raidės - reiškia abgx360 programa atnaujina žaidimų sąrašus. O jeigu pabaigoje, tai programa siunčia patikrintus stealth failus tam, kad nu'patch'intų ir sutvarkytų Jūsų žaidimo atvaizdą.

Jeigu rezultatuose šmėžuoja raudona spalva, tai greičiausiai reiškia, kad žaidimo atvaizdas nebuvo tinkamai padarytas ir veikiausiai žaidimas apskritai neveiks.

Jeigu testo gale pamatysite užrašą verification successful arba files patched succesfully ar panašiai, tai reiškia, kad žaidimas (tiksliau žaidimo atvaizdas) yra patikrintas ir jį įsirašius galėsite saugiai žaisti XBOX LIVE sistemoje.

Patikrinus žaidimo atvaizdą pirmą kartą rekomenduojama jį patikrinti dar kartą, kad įsitikinti, kad viskas yra tikrai tvarkoje. Tikrinant antrą kartą turėtumėte matyti vien tik žalią spalvą.

abgx360 programa gali sutvarkyti įvairius žaidimų atvaizdų neatitikimus, bet, kad tikrai žaidimas būtų laikomas tikrai patikrintu / saugiu, tai yra jis sutaptų su oficialiai pardavinėjamu atitinkamu žaidimu, reikia palaukti, kol Jūsų turimas žaidimas bus oficialiai išleistas (jeigu žaidimą gavote dar jam prieš oficialiai pasirodant parduotuvėse). Nes tik po oficialaus žaidimo išleidimo abgx360 duomenų bazėje atsiranda informacija apie žaidimą. Kai žaidimo duomenys yra įtraukti į abgx360 duomenų bazę tik tada jie gali būti palyginti su Jūsų turimo XBOX 360 žaidimo atvaizdo duomenimis. Taip pat nepamirškite, kad žaidimai neretai turi keletą diskų versijų bei mediaID. Todėl itin rekomenduojame verčiau palaukti, kol žaidimas bus oficialiai išleistas ir tada jį patch'inti per ABGX360 programą, nei rizikuoti visam laikui gauti ban'ą XBOX LIVE sistemoje.

Visgi nėra 100% apsaugos nuo XBOX LIVE ban'o. Tačiau, naudodami abgx360 Jūs iki minimumo sumažinate šansus būti pagautam ir išbanintam.

Tai reiškia, kad stealth patikrinimas yra sėkmingai praeitas: Žaidimas užsikraus naudojant iXtreme firmware bei yra laikomas tiksliu (lyginant su orginaliu žaidimu) apsaugos atžvilgiu.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas