Pradžia | Naujienos | IT naujienos | Canesta - pirmasis rimtas Kicent konkurentas

Canesta - pirmasis rimtas Kicent konkurentas

Canesta
Canesta

Kompiuterių gamintojai, tokie kaip „Hitachi“ bei „Quanta Computer“, ieško būdų panaudoti naują judesio aptikimo technologiją iš JAV įsikūrios kompanijos „Canesta“.

Pastaroji šiuo metu vysto „Kinect“ stiliaus kūno aptikimo sistemą, skirtą asmeniniams ir nešiojamiesiems kompiuteriams.

„Canesta“ kompanija neseniai paskelbė, kad ji dar 16 milijonų dolerių padidino judesio aptikimo technologijos plėtros finansavimą.

Pasirodo, vienas iš pagrindinių bendrovės rėmėjų yra „Quanta Computer“ - didžiausia nešiojamųjų kompiuterių gamintoja pasaulyje. Ateityje ji ketina integruoti naujają technologiją į savo gaminius.

Lygiai taip kaip ir su „Microsoft Kinect“ technologija, „Canesta“ kamera aptinka Jūsų judesius, o tada apskaičiuoja kur yra Jūsų kūnas trimatėje erdvėje ir paverčia judesius atitinkamomis komandomis Jūsų kompiuteriui.

Vyriausiasis „Canesta“ vadovas Jim Spare sakė, kad naujos investicijos reiškia, jog galutinės šių lustų versijos gali būti pradėtos naudoti sistemose jau 2010 metų pabaigoje.

Taip pat jis pažymėjo, jog „Microsoft Kinect“ technologija, sukurta 3DV sistemoms, grindžiama galio arsenido lustais, kuriuos pagaminti daug brangiau nei „Canesta“ lustus.

„Hitachi“, viena iš pirmųjų vartotojams puikiai žinomus prekinius ženklus turinčių bendrovių, kuri pademonstravo kaip „Canesta“ pagrįstos sistemos gali būti naudojamos valdyti televizorių naudojantis žmogaus judesiais. Taip pat „Canesta“ kompanija išsakė pastabas apie galimybes integruoti jų sukurtas sistemas ir į sumaniuosius telefonus.

Cherng Chao, vyresnysis „Quanta“ prezidento pavaduotojas pridūrė: „Natūrali sąsaja su kompiuteriu yra tokia pat svarbi, kaip kadaise buvo pelytė.“

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0