Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Tik berniukai yra žiaurūs? Jokiu būdu!

Tik berniukai yra žiaurūs? Jokiu būdu!


Pasak kompiuterinio portalo „TG Daily“ apžvalgininko, tai mergaitės yra žudikai psichopatai. Didžiosios Britanijos „Telegraph“ internetiniame portale yra išspausdintas straipsnis apie tai, kaip mergaitės iškeičia žaidimus lėlėmis į „Sims“ kompiuterinį žaidimą. Daugiau nei 50 proc. šio žaidimo žaidėjų yra mergaitės, nors bendroje žaidimų rinkoje jų yra tik 25 proc. Atrodytų tai tik patvirtina, kad žmonių gyvenimą imituojantis „Sims“ yra kur kas geresnis pasirinkimas, nei kompiuterinės skerdyklos, kuriomis taip žavisi berniukai.

Bet ar tikrai? Juk 11 metų mergaitė žaidime neturėtų palikti mirti nėščios moters vien todėl, kad ja reikia pernelyg daug rūpintis: ‘Sometimes I let my characters die,’ Bethany says cheerfully. ‘Especially the pregnant women, because their hygiene and hunger needs are extra high and it’s difficult to look after them with other people in the house.‘ Iki šiol buvo manyta, kad mergaitės „Sims“ žaidimą renkasi vien todėl, kad tai gražus žaidimas atstojantis lėles ir leidžiantis save įsivaizduoti šeimos nariu.

Gal laikas pergalvoti šią mintį? Gal mergaitės mieliau renkasi „Sims“, o berniukai „Prey“ vien tik todėl, kad mažos mergaitės tiesiog žavisi kitokiu natūraliosios atrankos būdu ar smurtu. Jos yra klastingos. Duokite man peilį ir aš tiesiog perpjausiu jums gerklę. Duokite peilį 11-ametei mergaitei ir ji jus apžavės, duodama suprasti, kad planuoja nulupti obuolį, o vos jums nusisukus įsmeigs jį į nugarą ir dar pasuks…

„Sims“ žaidimas gali būti ne mažiau žiaurus nei kruviniausia pirmojo asmens šaudyklė. Taigi, jei mažoms mergaitėms yra leidžiama valandų valandas žaisti kompiuterinėmis „Sims“ lėlėmis, gal būt nėra taip jau blogai, jei berniukai, pasigriebę didelio kalibro patranką, keletą valandų iš eilės mažins ateivių populiaciją „Half-Life 2“ žaidime.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
4.00