Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Nori užsidirbti? Žaisk žaidimus!

Nori užsidirbti? Žaisk žaidimus!

Žaisk ir žvenk
Žaisk ir žvenk

Kompiuteriniai žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo būdas ar aistra. Jie gali tapti ir jūsų pajamų šaltiniu. Milijonų užsidirbti žinoma nepavyks, tačiau per kelioliką minučių gauti keletas dolerių yra visai neblogi kišenpinigiai.

„Wired“ svetainėje rašoma apie naujai įkurtą „Tournament.com“ interneto svetainę, kuri iš „Valve Interactive“ gavo leidimą rengti mokamas „Couter Strike“ ir „Half-Life“ rungtynes. Šiame portale patyrę šaudyklių aistruoliai galės išmėginti savo jėgas ir gauti už tai pinigų. Turnyrus, jų taisykles ir jų ilgį numato „Tournament.com“.

Pavyzdžiui, už dalyvavimą dešimties minučių turnyre šeši asmenys susimoka lygias dalis. Norintys daugiau laisvės, gali rinktis kito tipo turnyrą, prie kurio galima prisijungti bet kuriuo metu. Už kiekvieną nukautą priešininką žaidėjas gauna 1 JAV dolerį, o kiekvieną kartą gavus kulką kakton, iš jūsų sąskaitos yra nuskaitomas 1 JAV doleris. Pasibaigus virtualios piniginės turiniui, žaidimas baigiasi.

„Tournament.com“ teigia, kad statymai iš pradžių bus nedideli. Pavyzdžiui, šešių asmenų turnyro mokestis bus 3,6 JAV dolerio, o bendras prizas 18 JAV dolerių. Tiesa, jau dabar nerimaujama dėl galimų teisinių niuansų, nes 50 JAV valstijų internetiniai lošimai yra draudžiami. Nors 36 valstijos leidžia dalyvauti žaidimuose, paremtuose žaidėjų sugebėjimais, net jei yra lošiama iš pinigų, tačiau 14 JAV valstijų „Tournament.com“ bus neteisėta.

Yra ir kitas būdas užsidirbti pinigus, tiesa, dažnai labai nemėgiamas tiek žaidimus kuriančių kompanijų, tiek ir kitų žaidėjų, neperkančių virtualių žaidimų daiktų už tikrus pinigus. Rapho Kosterso svetainėje yra pateikiama įdomi informacija apie „Station Exchange“ portalą, kurį likvidavo „Sony Online Entertainment“. Aukšto lygio „Everquest“ personažas galėjo kainuoti iki 2000 JAV dolerių, o vienas iš prekeivių sugebėjo parduoti virtualių daiktų už daugiau nei 37 tūkst. JAV dolerių. Remiantis „Sony“ tyrimo duomenimis, virtualiais daiktais daugiausia prekiavo paprasti vartotojai, o ne nusikaltėlių gaujos ar vadinamieji „fermeriai“.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
4.00