Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Prieš žaidimus nusiteikę aktyvistai reklamuoja žaidimus

Prieš žaidimus nusiteikę aktyvistai reklamuoja žaidimus

Žaidimai - blogis?
Žaidimai - blogis?

Žinoma, netiesiogiai. Visi turbūt pamena posakį: „uždraustas vaisius yra saldesnis“. Jis puikiai tinka apibūdinti antrajai „Manhunt“ žaidimo daliai.

Ši pirmojo asmens šaudyklė, kurioje reikia medžioti žmones, buvo uždrausta Didžiojoje Britanijoje. Kitose šalyse jai buvo skirtas „tik suaugusiems“ („Adults Only“) įvertis, neleidžiantis žaidimo platinti įprastose prekybos tinkluose.

Dėl tos pačios priežasties, antrosios „Manhunt“ žaidimo dalies greičiausiai neišvys ir žaidimų kompiuterių savininkai, nes „Sony“ ir „Microsoft“ neplanuoja leisti AO serijos žaidimų savo kompiuteriams. Šiuose kompiuteriuose gali būti žaidžiami subrendusiai auditorijai („Mature“) ir jaunesniems asmenims skirti žaidimai.

Tačiau anot „TechDirt“, kai kurių analitikų nuomone, tokie masiniai draudimai ir visuotinis nepasitenkinimas tik dar labiau skatina susidomėjimą šiuo žaidimu. Nors nuolat kalbama apie neigiamą žaidimų įtaką ir jų skatinamus nuskaltimus, tačiau kol kas nėra pateikiama jokių tyrimų, akivaizdžiai tai įrodančių. Be to, vidury dienos rodomi filmai tokie, „Pjūklas“ ar „Nakvynės namai“, yra ne mažiau žiaurūs, nei „Manhunt“ ar „Counter Strike“.

Verta paskaityti ir „TechDirt“ portalo skaitytojų komentarus. Anot vieno lankytojo, visi mes turime natūralius instinktus medžioti ir žudyti. Šiuolaikinė visuomenė nesudaro galimybių, kur būtų galima juos panaudoti ir „nuleisti garą“. Šie instinktai dažnai tampa ypač pastebimi apsvaigus nuo alkoholio. Visokios šaudyklės gali būti puikiu „žaibolaidžiu“, leidžiančiu išlieti susikaupusią agresiją. O nestabilios psichikos asmenis, neatskiriančius tikrovės nuo savo vaizduotės, gali paskatinti veikti bet kas, net ir suskambėjęs žadintuvas…

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0