Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Kalėdiniai žaidimai - pigiau

Kalėdiniai žaidimai - pigiau

Kalėdos
Kalėdos

Galbūt jau laikas pereiti prie šventinės nuotaikos ir bruzdesio, net jeigu jūsų piniginės ir tuščios. Vartotojams pateikiama keletas žaidimų pasiūlymų, kurie šių žaidimų dovanojimą padarys žymiai prieinamesnį. Nuo trigubų žaidimų iki žaislų bei nuomos – visa tai jums siūlo Didžiosios Britanijos sandėrių svetainė „VoucherCodes.co.uk“.

Prieš pirkdami išbandykite
Nesvarbu, ar ieškote Kalėdinių dovanų, ar tiesiog norite išbandyti daiktus ir pamaloninti save, jūs būtinai rasite ką nors viliojančio svetainėje „LOVEFiLM“. Neapsigaukite dėl pavadinimo. Tai taip pat žaidimai, skirti konsolėms „Xbox 360“, „PS3“, „Wii“, „DS“ ir „PS2“. Čia pateikiami pavadinimai, kurie leis išvengti žaidimų, kurie labiau tiktų Kalėdų senelio nepaklusniųjų sąrašui. Vis dar nesiryžtate? Kodėl nesuteikus jums 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio. Už savo smalsumą gausite ir du bilietus į kino teatrą.

Žaidimai už mažesnę kainą
Jeigu žaidimų pirkimo idėja jums yra skausminga (būkime atviri, juk geriau nusipirkti keletą žaidimų sau), tuomet šie kodai turėtų šią patirtį šiek tiek sušvelninti. Skubėkite į „Voucher Codes“ ir pagriebkite išskirtinį kodą, sumažinantį kainą 5 svarais sterlingų, kai užsisakomas žaidimas, brangesnis nei 35 svarai sterlingų. Didieji pirkėjai gali pagriebti ir dar vieną 5 svarų sterlingų nuolaidą, kuri suteikiama perkant už daugiau nei 75 svarus sterlingų. Čia galima įsigyti tokių žaidimų kaip „Uncharted 2: Among Thieves“, „Modern Warfare 2“, „Assassin’s Creed 2“, „Left 4 Dead 2“, „New Super Mario Bros. Wii“ bei daugybę kitų. Tai dar ne viskas.

Puikus kojinių užpildas
Tai dar ne viskas, kalbant apie žaidimus. Skubėkite į internetinių prietaisų parduotuvę „Firebox“ ir gaukite 15 proc. nuolaidą visiems užsakymams. Kas mūsų sąraše? Radijo bangomis valdomas Mario Kart stiliaus automobilis. Dar siūloma „LittleBigPlanet Sackboy“ arba „Sega Mega Drive“, kuriame yra 15 klasikinių žaidimų, tokių kaip „Altered Beast“, „Alex Kidd“, „Sonic & Knuckles“ bei kitų. Visa tai leis mums sugrįžti į 1990 metų žaidimų šlovės dienas.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0