Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Moteriai Singapūre buvo pasiūlytas PSP už 5000 litų

Moteriai Singapūre buvo pasiūlytas PSP už 5000 litų

PSP vertas 5000 lt?
PSP vertas 5000 lt?

41 metų moteris Singapūre tvirtina, kad ji buvo apgauta sumokėjus už PSP 1000 Singapūro dolerių (722 JAV dolerių, apie 1600 litų).

Moteris, kurios vardas nurodomas tiesiog Nicole,Sony portatyvas įvairiose parduotuvėse kaina svyravo nuo 217 JAV doleriu iki 434 JAV doleriu. Ji aplankė parduotuvę, valdytą "Yeow Tat Trading Enterprises", sakydama draugiškam ir paslaugiam tarnautojui, kad ji ieško PSP žaidimų kompiuterio savo dukteriai. 

Tarnautojas iškart pareiškė jai, jog nors žaidimai yra nemokami, tačiau moteris turi užmokėti už PSP licenzijuota techninę ir programinę įrangą. Kaina? 3,500 Singapūro dolerių (2,530 JAV dolerių arba 5,600 Litų). Nicole sako: "aš buvau sukrėsta. Aš maniau, kad jis parašė papildomą nulį per klaidą... Aš pasakiau jam, kad, jei patobulintas PSP ketina kainuoti tiek daug, kiek nešiojamasis kompiuteris, aš geriau nupirksiu savo dukrai jį." Tada tarnautojas sumažino kainą iki 3,100 Singapūro dolerių,o galiausiai iki visų 2,610, sakydamas, jog pigesnė versija neturės antivirusinės programos.

Kai moteris paklausė, kodėl kitose parduotuvėse tiek daug nekainuoja, parduotuvės tarnautojas atsakė, kad tos parduotuvės pardavinėja PSP, neturėdamos originalių licencijų programinei įrangai. Įtikinta, ji sumokėjo 2.600 Singapūro dolerių (1.880 JAV dolerių), bet grįžusi kitą dieną, po to kai jos brolis pasakė jai, kad ji permokėjo. Ji paprašė kad parodytu licencijas programinei įrangai, bet buvo jai pasakyta, kad jos buvo konfidencialios. Tačiau vėliau parduotuvė sutiko atsisakyti aptarnavimo mokesčio ir suteikė jai 1,600 Singapūro dolerių nuolaidą. Baigėsi tuom kad moteris sumokėjo 1.000 Singapūro dolerių (722 dolerių arba apie 1,600 litų).

Moteris galiausiai teigė: "Tai buvo vis dar labai brangu, bet aš nenorėjau gaišti savo laiko... Tuo labiau visą laiką, komercinis padėjėjas buvo nutaisęs nekaltą veidą, ir buvo paslaugus ir atrodė nuoširdus... Mano visi draugai sako jog esu kvaila."

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0