Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Policija konfiskuoja PS3 ir jį pakeičia į XBOX 360

Policija konfiskuoja PS3 ir jį pakeičia į XBOX 360

XBOX 360
XBOX 360

Dustin Waller, Klivlendę, Šiaurės Karolinoje gavo Playstation 3 nuo sužadėtinės, kuri nupirko panaudotą ar sugrąžintiną konsolę už 350 JAV dolerių iš nepriklausomo žaidimų mažmenininko Solsberyje. Antradienį, Waller sulaukė vizito iš policijos, kurie pasakė jam kad Playstation 3 yra vogta.

Jie jį susekė kai jis prisijungė į PSN su akstesnio savininko prisijungimo vardu. Po to, kai policija konfiskavo PS3, Waller grįžo į parduotuvę, kad susigrąžintų pinigus. Jis gavo XBOX 360 vietoj PS3, jis mano, kad policininkai liepė parduotuvei, kad tuom pasirūpintų.

Šis atvejis yra juokingas todėl, kad PS3 žaidėjas, kuris sako "Nesiseka su Xbox 360" gauna Xbox 360 iš esmės dėl policijos veiksmų. Statesville policija tyria šia bylą "vagystės ir PS3 buvimo tarp pavogto turto". Taigi jie stebėjo, kad kas nors prisijungtų su PSN prisijungimo vardu, ir tada Waller eidamas ieškoti PSN žaidimų buvo susektas deketyvų pagal savo IP adresą, poto jie gavę kratos orderį sužinojo jo gyvenamąją vieta iš jo interneto tekėjo.

Waller nebuvo įtariamasis asmuo, o tik tas vaikinas, kuris pardavė parduotuvės mažmenininkui. Iš pradžių Waller sugrįžo, kad susigrąžintų pinigus, tačiau jam buvo pasakyta, kad tai yra prieš parduotuvės politiką, ir jį paliko tuščiomis rankomis. Parduotuvė vėliau jam davė Xbox 360, Waller mano, kad tai buvo padaryta Statesville policininkų raginimu. Bet išreiškiant tikrą dviejų konsolių vertę, Waller įvertina, kad ji sumažėjo 150 JAV dolerių. Jis juokauja kad gavo tik palaikyti SixAxis pultelį.

Bet kokiu atveju, Waller pateikė šią istoriją visuomenei todėl, kad jis norėjo, kad mažmenininkai prisiimtų tam tikrą atsakomybę už tai, kad tikrinti tuos, kurie parduoda panaudotus daiktus reikia. Ir tai yra naudingas patarimas žmonėms taip pat. Jei jūs pastebite kažką įtartino dėl sugražinto daikto, kurį nusipirkote, skambinkite telefonu pardavėjui anksčiau, negu jie gaus kratos orderį ir atvyks pas jus.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0