Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Prasideda naujas Microsoft ir Sony karas

Prasideda naujas Microsoft ir Sony karas

Microsoft ir Sony karas
Microsoft ir Sony karas

Microsoft su savuoju XBOX 360 ir Sony su savo PlayStation 3 jau kuris laikas rinkoje pretenduoja į namų skaitmeninio pramogų įrenginio etalono vietą. Kompanijos nori, kad jų produktai būtų skirti ne tik žaidimų mėgėjams, tačiau ir platesniam vartotojų ratui, kurie naudotųsi kitu skaitmeniniu turiniu.

Analitikai spėja, jog kompanijos judėdamos šia linkme tik įsibėgėja, tačiau pripažįsta, kad Microsoft yra keletu žingsnių priekyje. Microsoft savo kišenėje turi tokius tinklus kaip Netflix ar Facebook, taip pat už savo interneto prieigą naudojant Xbox Live imą mokestį, kas neša pelną. Sony PlayStation Network ekvivalentas yra nemokamas, tačiau šis kiek nusileidžia kokybe Microsoft kūriniui.

Nieko keisto, kad kompanijos ieško būdų, kaip padaryti, jog žaidimų kompiuteris nebūtų vien tik skirtas žaidimams. Kompanijų siekis – vartotojo pramogų kambario užvaldymas bei visko patalpinimas viename įrenginyje. Užkietėja žaidėjai yra kiek suerzinti tokia mintimi, tačiau paprasti vartotojai džiaugiasi galimybe įsigyti funkcionalesnį įrenginį.

Taigi, tiek Xbox Live, tiek ir PlayStation Network mums suteikią prieigą prie laidų įrašų, filmų ir kitokio turinio. Nereikės ilgai laukti, kai kompanijos siūlys įsigyti ir muzikos kūrinių. Microsoft ypač gerai išnaudoja Netfilx įrašų platinimo paslaugą. Taip pat metinis Xbox Live Gold mokestis yra 50 JAV dolerių, kas Microsoft suteikia didesnį pranašumą – šiuos pinigus galima investuoti į tinklo plėtrą.

Sony kuris laikas giriasi Blu-Ray optiniu įrenginiu, tačiau verta pripažinti faktą, kad žaidimų mėgėjams tai nerūpi, o tokio tipo filmų parduodama žymiai mažiau, nei DVD formatu. Kompanija sumažino savo žaidimų kompiuterio kainą, taip pat pristatė mažesnę versiją, tačiau Xbox 360 vis dar pigesni. Xbox 360 taip pat kol kas laimi šį kartą, tačiau verta pripažinti, kad tik dėl savo mažos kainos bei ankstesnio pasirodymo rinkoje. Sunku pasakyti, kas nugalės. Tai parodys laikas, o favoritus pasirenkame mes.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0