Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Devyni Lego žaidimai, kurių niekada nepamatysite

Devyni Lego žaidimai, kurių niekada nepamatysite

Lego
Lego

Ne taip seniai buvo išleistas videožaidimas „Lego Star Wars“ – jis buvo puikus. Taigi, buvo ir neišvengiamų tęsinių: išleisti žaidimai „Lego Indiana Jones“ ir „Lego Batman“, kurie taip pat buvo pakankamai šaunūs. Populiarios frančizės vaikiškos interpretacijos suteikia daug prasmės. Tik iki dabar.

Šią savaitę pasirodė naujienos apie žaidimą „Lego Rock Band“. Ar iš tiesų reikės sudrebinti kaladėles? Bus galima pastatyti savo muzikantus, dėliojant kubelį ant kubelio, užuot atrenkant drabužius ir veido bruožus? Bus galima žaisti fantastiškose „Legotastic“ vietose? Taip. Galbūt dukra ar dukterėčia bus patenkinta.

World of Legocraft


Pašmaikštavimas: visas „Lego Universe MMO“ dirba. Ir, turbūt, daug kas norėtų pamatyti, kaip galima sukurti internetinį pasaulį – pasaulį, kurį būtų galima dalintis su kitais žaidėjais. Niekas negalėtų sustabdyti siaučiančių spekuliacijų apie tai, ką tai galėtų reikšti. Jeigu kas nors galėtų nukopijuoti žaidimą „EverQuest“ ir patobulinti jį „Warcraft“ herojais, kodėl gi negalima būtų žaidimo „World of Warcraft“ (WoW) patobulinti „Lego“ figūrėlėmis? Juk keletas milijonų žmonių tikrai negali klysti.

Halo 3: Lego


Pašmaikštavimas: nors šeimininkas nustumia atgal įsipareigojančias pajėgas, naujos ateivių rasės prisijungia prie mūšio prieš žmoniją. Tai „Legos“. Vienintelė problema: jie nėra tai, kas jūsų manymu yra grėsminga. Labiau tikėtina, kad „Legosians“ apkabins jus, o ne kariaus. Jų mažos plastikinės kulkos yra labiau erzinančios, nei mirtinos. Bet jos nėra perdirbamos. Taip ir yra – jie blogis!

Grand Theft Lego: Lego City

Pašmaikštavimas: „Rockstar“ jau seniai kritikuojama, kad jų „Grand Theft Auto“ serijos žaidimai yra pernelyg žiaurūs. Jeigu pabandytumėte sukurti žaidimą iš žaislinių blokelių, turbūt pusė kritikų nusiskundimų nutiltų. Pažiūrėkite videomedžiagą.

Lego Gear Solid: Bricks of the Patriots


Pašmaikštavimas: labiausiai panašus į kino filmą, radikaliausias iš visų, kada nors sukurtų žaidimų vaikams. Masyvus, keliantis grėsmę civilizacijai, kai privatūs kareiviai bando užkariauti pasaulį invazinėmis nanotechnologijomis. Kalbant apie „Metal Gear“ serijos technologiją, tai būtų labai potencialus žaidimas, paremtas „Lego“ versija. Įsivaizduokite dinamišką 7.1 audiogarsą: jus suptų krintančių sulaužytų blokelių garsai. Didžiulis, atviras mūšis verstų jus pasijusti taip, lyg iš tiesų ten būtumėte, stovėtumėte prieš kubinius blogus vyrukus. Tačiau svarbiausia: beprasmiški pokalbiai su žioplais prižiūrėtojais išliktų tokie patys.

Lego Fallout


Pašmaikštavimas: „The Fallout“ serija yra juodoji komedija, įvykusi poapokaliptinėje Amerikoje. „Fallout 3“ yra labiausiai žaidžiamas žaidimas dėl kelių priežasčių: žaidėjai visuose miestuose gali panaudoti branduolinį ginklą, žiauriausiais būdais sunaikinti radioaktyvius žmones bei išvysti naujus mutantus didžiuliame atvirame pasaulyje. Tik įsivaizduokite, jeigu kas nors galėtų šiai idėjai suteikti vaikiškus bruožus. Tai sumažintų smurto lygį.

Lego StarCraft


Pašmaikštavimas: „Lego“ schemos jau įtrauktos į strateginius žaidimus, skirtus „Nintendo DS“. Žaidimas „Lego Battle“ pasirodys jau šią vasarą. Įsivaizduokite, jei kompanija „Blizzard“ paimtų vieną iš visų laikų įtakingiausių „RTS“ žaidimų ir panaudotų jame blokelių magiją. „StarCraft“ perdirbimas sudrebintų kompiuterinių žaidimų rinką. Daugelis žaidėjų negalėtų atsispirti pagundai pamatyti „Zerg“ rasės pabaisą, kuris atrodytų kaip mielas kubelių padarėlis.

Resident Lego / Left 4 Lego


Pašmaištavimas: pakalbėkime apie šeimyninį žaidimą apie zombius. Kubelių pavidalo numirėliai mistų tiktai plastiku. Visi tie nerangūs, gremėzdiški numirėliai, matyti filme „Dawn of the Dead“ labai tiktų šiame žaidime. Ir jeigu pavyktų sukurti žaidimą, tinkamą visų amžių kategorijoms, nauja karta tikrai džiaugtųsi galimybe žaisti su draugais žaidimą „Left 4 Dead“. Ir, galbūt, „Resident Evil 5“ nebūtų toks kontraversiškas, jeigu būtų perdirbtas į blokelius.

Kam pačiam piešti „Lego“ perdirbinius, jeigu daugybė jų pripiešta internete. Galima rasti videomedžiagos svetainėje „YouTube“. Bet būtinai turėtumėte apsilankyti svetainėje „Brothers-Brick.com“. Taip pat rekomenduočiau apsilankyti ir „Keith Goldman's tribute to The Zombie Survival Guide“.

Mortal Kombat vs. Lego Universe


Pašmaikštavimas: vienintelis žodis – „blocktality“.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
4.00