Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Žaidimų muzikos kompozitoriai renka aukas Japonijai

Žaidimų muzikos kompozitoriai renka aukas Japonijai

Akira Yamaoka
Akira Yamaoka

Trys savaitės po to, kai negailestingas žemės drebėjimas ir cunamis parklupdė ant kelių Japoniją, žaidimų kūrėjai, leidėjai, žurnalistai ir žaidėjai visame pasaulyje ėmė vienytis, kad padėtų nelaimės ištiktai valstybei.

„Play for Japan“ – kampanija, kuri koordinuoja kompiuterinių žaidimų tematikos aukcionus, kad padėtų gamtinės nelaimės nuniokotai Japonijai, paskelbė, kad prie jų prisijungė siaubo žaidimo, Silent Hill, kompozitorius, irgi japonas, Akira Yamaoka. Kompozitoriaus pagalba, žadama išleisti muzikinį albumą, pavadinimu, „Play for Japan: The Album“.

Albumas turėtų būti išleistas gegužės mėnesį. Jame savo kūrinius specialiai šiai progai pristatyti jau sutiko tokie kompiuterinių žaidimų kompozitoriai, kaip Woody Jackson (Red Dead Redemption), Bear McCreary (SOCOM 4, The Walking Dead), Yasunori Mitsuda (Chrono Trigger, Luminous Arc) ir Nobuo Uematsu (Final Fantasy serija).

Šio albumo pagalba Akira Yamaoka tikisi, kad kompiuterinių žaidimų bei muzikos mėgėjai visame pasaulyje pamastys ir aktyviau prisidės prie pagalbos nukentėjusiems Japonijos žmonėms. „Japonija susidūrė su precedento neturinčiu, nepamatuojamu iššūkiu.“ savo pranešime sakė Akira Yamaoka. „Žmonės visame pasaulyje jau suvienijo jėgas, kad kartu padėtų Japonijai atsitiesti. Būdami vienos planetos piliečiais, mes turime semtis jėgų iš šio ryšio. Kompiuterinių žaidimų pramonėje, kompozitoriai kaip aš, yra atsakingi santykį su žaidėju per muziką. Muzika irgi kuria ryšius, įkvepiančius klausytojus pasidalinti savo aistra su aplinkiniais. Šį pavasarį daugybė kompozitorių ir muzikantų iš Rytų ir Vakarų susirinko įrašyti bendrą labdaringą albumą. <...> Mes tikimės, kad jūs išgirsite šviesesnės ateities viltį ir maldas, kurias žmonės kalba visame pasaulyje. Mes visi sujungti vienu ryšiu.“

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00