Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | JAV kovojama su pedofilais kompiuterinių žaidimų tinkluose

JAV kovojama su pedofilais kompiuterinių žaidimų tinkluose


JAV valdžia pradėjo kovą su pedofilais ir kitais seksualiniais nusikaltėliais, kurie registruojasi internetinėse žaidimų svetainėse.

Kovos su seksualiniais nusikaltėliais žaidimų tinkluose operacijai suteiktas pavadinimas „Game Over“, teigiama oficialiame JAV generalinio prokuroro Erico Schneidermano pareiškime.

Generalinis prokuroras tikina, jog Niujorko valstija jau pradėjo bendradarbiauti su keliomis technologinėmis kompanijomis, galinčiomis išvalyti žaidimų tinklus nuo nusikaltėlių. Jau daugiau nei 3500 seksualinių nusikaltėlių paskyrų yra nustatyta ir pašalinta iš žaidimų platformos „Xbox Live“ ir „World of Warcraft“ žaidėjų duomenų bazės. Šią iniciatyvą palaikė kompanijos „Microsoft“, „Apple“, „Blizzard Entertainment“, „Electronic Arts“, „Disney Interactive Media Group“, „Warner Bros“ ir „Sony“. Jos sutiko pašalinti seksualinių nusikaltėlių paskyras iš savo tinklų.

Teisėsaugos organams pavyko gauti seksualinius nusikaltimus įvykdžiusių asmenų vardus, nes registracijai žaidimų tankuose reikia nurodyti savo elektroninio pašto adresą, slapyvardį identifikacijos duomenis.

„Pew Research Center“ organizacijos duomenimis, 27% paauglių žaidžia kompiuterinius žaidimus su žmonėmis, kurių nepažįsta, nes beveik visuose interneto žaidimuose naudojami slapyvardžiai.

Mano asmenine nuomone, tai yra dar vienas bandymas legalizuoti žmonių sekimą, net žaidimų metu ir pažeisti privatumą. Gi ir teroristų kažkada žadimuose ieškojo. Aiškiausiai matosi kaip vyksta sekimo legalizavimas pasinaudojant "problema – reakcija – sprendimas" manipuliacijos būdą.

- Davai sekam kas su kuo žaidžia, ką kalba žaidimų metu ir t.t. - Negalim taip imti ir pradėt sekt, sukils žmonės. - Tai sakom, kad pedofilus gaudom jų pačių saugumui. - Aaa, ok tada. Only in America...

Gal jaunųjų žaidėjų saugumu kažkiek jie ir rūpinsis, bet tikiu, kad didžiausius resursus skirs tiesiog niekuo dėtų žmonių šnipinėjimui bei informacijos rinkimui apie juos.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
3.00