Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Electronic Arts teigia, jog XBOX One ir PS4 pasirodys maždaug po metų

Electronic Arts teigia, jog XBOX One ir PS4 pasirodys maždaug po metų

XBOX One
XBOX One

„EA Labels“ prezidentas Frankas Gibeau pareiškimas dėl naujos kartos konsolių turbūt tapo vienas iš įtikinamiausių tarp visų iki šiol sklandžiusių gandų. EA atstovas pareiškė, jog kompanijos „Microsoft“ ir „Sony“ savo konsolių „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ debiutą numatė 2013 metams.

Iš pradžių savo pranešime, kuris buvo skirtas konferencijos „Gamescom“ dalyviams, F. Gibeau pareiškė, jog savo akimis matė dabartinius „Xbox 360“ ir PS3 pakeisiančias sistemas, o vėliau, duodamas interviu „Bloomberg TV“, EA atstovas teigė: „Šiuo metu mes esame šeštuose ar septintuose dabartinių žaidimų konsolių gyvavimo metuose, todėl kalbame apie labai brandžią rinką. Jei į viską žiūrėtume ir programinės įrangos pardavimų atskaitos taško, šiuo atveju kalbame apie suformuotą, stabilią rinką“.

„Pardavimai išsilygina, žaidimų sistemoms pasiekus savo gyvenimo ciklo pabaigą. Paprastai maždaug prieš metus prieš pasirodant naujoms aparatinėms žaidimų platformoms, stebimas pardavimų verslo kreivės išsilyginimas. Naujos aparatinės sistemos turėtų pasirodyti maždaug po metų, todėl mes šiuo metu esame kaip tik tame taške, kai rinka pradeda buksuoti, kai jau ant nosies naujos sistemos, kurios keičia situaciją rinkoje, atnešdamos naujas technologijas ir įrangą, visa tai leidžia vėl tikėtis naujo augimo periodo“, – pridūrė jis.

Kai „EA Labels“ vadovo paklausė, ar naujos kartos „Sony“ ir „Microsoft“ žaidimų konsolės vadinsis „PlayStation 4“ ir „Xbox One“, Frank Gibeau atsakė: „Aš nežinau, kaip jos tiksliai bus pavadintos, tik tai, jog aš susijęs su tam tikrais susitarimais dėl informacijos neplatinimo, t. y. niekam negaliu pasakoti per daug“.

Jis taip pat nepamiršo pridurti, jog „Electronic Arts“ dabar labai nekantriai laukia naujos kartos žaidimų konsolių pasirodymo: „Mes kompanijoje EA dažnai sakome: „Pereinamasis periodas – mūsų draugas“, kadangi tai suteikia mums savotišką šansą pradėti beveik viską iš naujo. Šiame versle perėjome per daugybę pereinamųjų etapų, todėl žinome, ką darome, ir ketiname pilnai pasinaudoti naujos kartos konsolių startu. Tačiau reikia pažymėti, jog per pereinamąjį laikotarpį galima pamatyti, kaip naujos kompanijos tampa lyderėmis, o kai kurios tradicinės palieka sceną“.

Šių metų gegužės mėnesį kompanija „Electronic Arts“ buvo pareiškusi, jog į naujos kartos žaidimų kūrimą ketina investuoti apie 80 mln. JAV dolerių. Tiek žadama skirti šiais finansiniais metais, kurie kanadiečių kompanijos EA atveju baigiasi 2013 m. kovo 31 d.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00