Pradžia | Naujienos | Įvairios naujienos | Game On – fanų bilietai išparduoti! Išleidžiama papildoma bilietų partija

Game On – fanų bilietai išparduoti! Išleidžiama papildoma bilietų partija

GameOn - spalio 31 d.
GameOn - spalio 31 d.

Žaidėjai, persirengėliai, profesionalūs e-sportininkai, tėvai siekiantys suvokti kas taip žavi jų vaikus – Game On organizatoriai laukia visų iki vieno. Pirmoji žaidimų kultūros fiesta užvaldys Siemens Areną jau spalio 31 dieną.

Game On tai pirmasis tokio pobūdžio ir tokio mąsto renginys Lietuvoje. Įspūdinga žaidimų kultūros fiesta rengiama tam, kad nudžiugintų kompiuterinių žaidimų gerbėjus, tačiau renginyje laukiami visi siekiantys suvokti vaizdo žaidimų magiją ir jų teikiamą naudą.

Ištikimiausi žaidimų kultūros gerbėjai galėjo įsigyti riboto leidimo, fanų bilietus. Tai šiek tiek brangesni bilietai, skirti tiems renginio lankytojams, kurie ketina jame išbūti visą dieną. Kiekvienam, fano bilietą įsigijusiam lankytojui bus įteikti išskirtiniai, būtent šiam renginiui sukurti marškinėliai, bei smulkių suvenyrų krepšelis. Organizatoriai žada, kad kai kuriuose šių krepšelių, burtų tvarka bus paslėpti ir ypač vertingi prizai – kompiuteriniai žaidimai, išskirtinai žaidėjams sukurtos pelės, klaviatūros ir t. t. Fano bilietas taip pat garantuoją sėdimą vietą prie e-sporto scenos, kurioje vyks Baltijos Šalių „Counter Strike“ taurės finalai, parodomasis žvaigždžių turnyras ir tiesioginė „League of Legends“ pasaulio čempionato finalų transliacija. Organizatorių teigimu, šiuo metu išparduoti visi fanų bilietai, tad netrukus į prekybą bus išleisti dar 50 papildomų bilietų ištikimiausiems gerbėjams.

 „Bilietų pardavimai ženkliai viršija mūsų lūkesčius“ – džiaugiasi renginio koordinatorius Jonas Brazys. „Vis tik tai pirmasis tokio pobūdžio renginys, tad mes buvome pasiruošę skeptiškai žaidėjų reakcijai, kurios nesulaukėme. Tai tik įrodo, kad tokios šventės yra būtinos. Organizuodami Game On mes siekiame atspindėti magišką žaidimų pasaulį, tad įkvėpimo sėmėmės žvelgdami į industrijoje vyraujančią įvairovę, bei dalykus, kurie vienija daugelio bendruomenių atstovus. Tai ne LAN vakarėlis ir ne žaidimų turnyras, tai šventė, kurios programoje skirsime dėmesį viskam, kas siejama su žaidimų kultūra – pradedant konferencija ir žaidimų zona šeimai, baigiant persirengėlių (cosplay) pasirodymu, ar sužaidybinta trofėjų medžiokle, kurioje bus galima laimėti įspūdingų prizų“ – pasakoja Jonas.

gameon

 Kiekvienas ras kažką sau

Game On erdvė bus padalyta į dvi masyvias dalis. Viena jų bus dedikuota reikšmingiausiems metų e-sporto įvykiams – dienos metu vyks Counter Strike Baltijos Taurės finalai, o kiek vėliau tūkstantinė minia, didžiuliame ekrane stebės tiesioginę „League Of Legends“ pasaulio čempionato transliaciją.

Antroji erdvė – ekspozicijos zona kurioje vyks ir „Nordcurrent“ konferencija. Šioje zonoje pranešimus skaitys ir įspūdžiais apie žaidimus dalinsis žinomi žmonės, pramogų verslo atstovai, žaidėjai, žaidimų kūrėjai ir psichologai. Šios konferencijos tikslas – parodyti visuomenei, kad žaidimai nėra joks baubas. Bendras išprusimas ir ryžtas patirti kažką naujo - tai viskas ko reikia, kad žaidimų pasaulis taptų kiekvienos šeimynos draugu, o ne priešu. Tuo įsitikinti galės kiekvienas renginio lankytojas, o ypač tie, kurie aplankys šeimos zoną – erdvę kurioje bus demonstruojami modernūs žaidimai visai šeimai.

Ekspozicijų zonoje ketinama įrengti daugiau nei šimtą žaidimo vietų, kiekvienoje jų žaidėjus pasitiks galingi asmeniniai kompiuteriai, planšetės ir naujos kartos konsolės. Žaidėjai galės išmėginti naujausius, ypač lauktus šio rudens žaidimus bei atrasti kažką nauja.

Game On 2015 organizuoja Lietuvos Žaidimų Kūrėjų Asociacija ir Lietuvos Elektroninio Sporto Asociacija bendradarbiaujant su „Game Insight“, „Norcdcurrent“ ir „TeleSoftas“.

Naudingos nuorodos

Game On internete: http://www.gameon.lt/
Game On Facebook'e: https://www.facebook.com/GameOnEU

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00