Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | Paroda CES 2007: Microsoft stende karaliauja XBOX 360 konsolė

Paroda CES 2007: Microsoft stende karaliauja XBOX 360 konsolė

Consumer Electronics Show logo
Consumer Electronics Show logo

PlayManija.LT gavo karštų naujienų iš šiuo metu vykstančios CES 2007 parodos Las Vegase. O naujienos yra tiesiai iš kompanijos Microsoft spaudos konferencijos, kurioje Microsoft kalbėjo apie sukurtą žaidimų kompiuterį „Xbox 360“.

Pirmiausiai, kompanija patvirtino informaciją, kad iki 2006 metų pabaigos buvo parduota 10,4 milijonų vienetų jos sukurto žaidimų kompiuterio „Xbox 360“. Taip pat iki 2006 metų pabaigos šiam kompiuteriui buvo sukurta apie 300 žaidimų pavadinimų. Šiuo metu oficialiai „Xbox 360“ pardavinėjamas 37 pasaulio šalyse. Taip pat ir Lietuvoje. Sukurtas „Xbox 360“ žaidimų kompiuteriui žaidimas „Gears of War“ muša visus pardavimo rekordus – per 8 savaites buvo parduota 2,8 milijonų šio žaidimo vienetų. Microsoft atstovai „Gears of War“ žaidimo svarbumą lygina su populiariu Xbox žaidimu „Halo“. Kokios kainos vyraus Lietuvoje, kol kas pasakyti negalime, bet manome, kad pirmieji Europai skirti žaidimų kompiuteriai PlayStation 3 pas mus atkeliaus iš Didžiosios Britanijos prekybininkų. Tad galime apytikriai pasiskaičiuoti, kiek teks pakloti už ligi šiol laikytą pigiausiu Blu-ray grotuvą.

Buvo paliestas ir „Xbox Live“ (galimybė žaisti tinkle) paslaugos klausimas. Microsoft kompanija paminėjo, kad šia sistema naudojasi apie 5 milijonai žaidėjų. Iki šios dienos žaidėjai, naudodamiesi „Xbox Live“ paslauga, viso praleido daugiau kaip 3 milijardus valandų.

Parodoje buvo pademonstruota „Live Anywhere“ paslauga (tai „Xbox Live“ analogas Microsoft Vista operacinei sistemai). Demonstracijos metu buvo parodytas žaidimas „UNO“, kurį žaidė du žaidėjai: vienas žaidėjas su žaidimų kompiuteriu „Xbox 360“, kitas – su personaliniu kompiuteriu. Naudojant „Live Anywhere“ sistemą, bus galima ne tik žaisti tinklinius žaidimus (internete), bet ir keistis žinutėmis, saugoti draugų kontaktus ir atlikti daug kitų veiksmų.

Taip pat Microsoft anonsavo naują paslaugą Internet Protocol Television (IPTV), kuri leis su žaidimų kompiuteriu „Xbox 360“ žiūrėti televizijos laidas, transliuojamas interneto pagalba. IPTV paslauga „Xbox 360“ prietaisams bus pradėta tiekti tik 2007 metų pabaigoje. Ši paslauga pasiūlys ypač plačias galimybes: be internetinės televizijos vartotojai galės rengti audio-video konferencijas; realiu laiku žiūrėti mėgstamas televizijos laidas ir jas aptarinėti su draugais; naudotis tinklinio žaidimo paslauga „Xbox Live“ ir tuo pačiu metu įrašinėti transliuojamą televizijos programą.

IPTV paslaugą tieks interneto tiekėjai, turintys Microsoft programinę įrangą Microsoft TV IPTV Edition.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0