Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | XBOX 360 Elite - HDMI sąsajos trūkumai

XBOX 360 Elite - HDMI sąsajos trūkumai

XBOX 360 Elite
XBOX 360 Elite

Interneto forume AVS buvo publikuotos naujos žinios apie neseniai anonsuotą žaidimų kompiuterį Xbox 360 Elite. Praėjusią savaitę kompanija Microsoft pranešė, kad patobulinta Xbox 360 versija turės HDMI sąsają, tačiau AVS forume kompanijos Mobile and Embedded Devices, gaminančios HD-DVD įrangą Xbox 360 kompiuteriams, viceprezidentas Amir Majidimehr atskleidė daugiau informacijos apie laukiamą Xbox 360 Elite modelį.

Sony PlayStation 3 turi HDMI 1.3 versijos sąsają, Xbox 360 Elite atitiks HDMI 1.2 sąsajos specifikacijas. Pajungiant Xbox 360 Elite prie HDTV televizoriaus, kompiuteris automatiškai pakels raišką iki 1080p. Vartotojas pats negalės keisti raiškos, norėdamas optimaliai pasirinkti sau patinkantį raiškos variantą, kompiuteris raišką parinks pats. Na, o didžiausia problema ta, kad Xbox 360 Elite nesugebės perduoti nesuspausto daugiakanalio garso per HDMI sąsają. „Jei jūs ruošiatės klausytis muzikos 5.1 PCM formate, rekomenduoju įsigyti Toshiba A2 grotuvą, kuris dėl krentančių kainų bus net pigesnis nei Xbox 360 Elite“ – siūlo Amir Majidimehr.

Jei jūs pajungsite Xbox 360 Elite prie namų kino teatro recyverio, kuris turės HDMI sąsają ir visus reikiamus garso formatus, tai Elite vis tiek garsą pateiks tik Dolby Digital, DTS arba WMA-Pro formatais. Dolby Digital Plus ir TrueHD garso formatai iškart bus verčiami į senesnio formato garsus.

„Mūsų pagrindinis tikslas – užtikrinti kokybišką skaitmeninį sujungimą tarp kompiuterio ir televizoriaus. Taip pat bus galimybė pajungti kompiuterį naudojant A/V jungtis, jei jūs turite seną televizorių. Jei jūsų netenkina senas analoginio signalo vaizdas, naudokitės skaitmeninėmis jungtimis, o jei turite komponentinį VGA įėjimą televizoriuje, tuomet Xbox 360 Elite galite pajungti ir per jį.“ – rekomenduoja Amir Majidimehr.

Taip pat viceprezidentas pažadėjo, kad vasarą pasirodys naujos aparatinės priemonės Xbox 360 Core ir Premium versijoms tam, kad būtų palaikomas DTS garso formatas. Taip pat bus išspręstos problemos, susijusios su vaizdo ir garso sinchronizacija peržiūrint HD-DVD filmus.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0