Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | Microsoft paneigė XBOX 360 pigimo gandus

Microsoft paneigė XBOX 360 pigimo gandus

XBOX 360 nepigs
XBOX 360 nepigs

Mažindama naujojo „Xbox 360“ žaidimų kompiuterio kainą, „Microsoft“ galėtų bandyti pakartoti „Nintendo Wii“ žaidimų kompiuterio sėkmę. Tačiau pasak kompanijos atstovų, nors tinkamiausia žaidimų kompiuterio kaina yra 199 JAV doleriai, tačiau „Microsoft“ kol kas kainos mažinti neketina. Padėtį galima pagerinti ir kitais būdais.

Iki šiol 250 JAV dolerių kainuojantis „Nintendo Wii“ buvo artimiausias, pramogų pramonės pastebėtai 200 JAV dolerių ribai, kurios nenori peržengti dauguma elektroninių pramogų mėgėjų. Tačiau „Nintendo Wii“ populiarumą lėmė ne tik mažesnė nei konkurentų kaina. Kaip nurodoma „Top Tech News“ naujienų portale, „Microsoft“ taip pat planuoja pateikti daugiau žaidimų, tinkamų įvairioms amžių grupėms ir ne vien tik vyriškos lyties žaidėjams.

Anot „Xbox 360“ gaminių padalinio direktoriaus Davido Huffordo, jis kol kas nėra girdėjęs apie „Xbox“ kainos mažinimą. Anot jo, tai „Bloomberg“ neteisingai interpretavo jo interviu. Nors „Microsoft“ galėtų pardavinėti šiuos kompiuterius po 199 JAV dolerius ar netgi pigiau, tačiau kol kas kompanijai visai neblogai sekasi prekiauti ir esamomis kainomis. Netgi apie 470 JAV dolerių kainuojančios „XBox Elite“ versijos yra perkamos neblogai. Tačiau anot D. Huffordo, „Nintendo“ iš tiesų padirbėjo šauniai pateikdama kompiuterį po 250 JAV doleri ir iš tiesų, 199 JAV doleriai yra patraukli žaidimų kompiuterio kaina.

Rinkos analitikų kompanijos „NPD Group“ tyrimo duomenimis, vertinant mėnesio kompiuterių pardavimus, „Nintendo“ užtikrintai pirmauja. Kompanijos žiniomis, gegužės mėnesį JAV buvo nupirkta 360 tūkst. „Nintendo Wii“, 174 tūkst. „Microsoft Xbox 360“ ir tik 82 tūkst. „Sony PlayStation 3“ žaidimų kompiuterių.

Panašu, kad įspūdinga grafika ir garsių žaidimų tokių, kaip „Final Fantasy“, vardai negelbsti PS3. Kad „Sony“ praranda lyderio pozicijas gali patvirtinti ir pasklidęs gandas apie tai, jog naujasis „Square Enix“ kūrinys nebus skirtas išimtinai „Play Station“ kompiuteriui, kaip senesnės „Final Fantasy“ serijos. Iki šiol ne vienas žaidimų mėgėjas yra teigęs, kad vien dėl „Final Fantasy“ žaidimo yra verta pirkti „Play Station“. Tiesa, „Square Enix“ paneigė ir gandus apie galimas „Final Fantasy“ žaidimo versijas kitiems kompiuteriams. Nepaisant to, kad „Xbox“ vartotojai galės žaisti daugelio žaidėjų „Final Fantasy XI“ vaidmenų žaidimą, tačiau „Final Fantasy XIII“ bus kuriamas tik „Play Station 3“ kompiuteriui. Tiesa, „Wii“ vartotojai galės pasidžiaugti „Final Fantasy Crystal Cronicles“ žaidimu.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0