Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | Pardavėjų teigimu, kas trečias XBOX 360 sugenda

Pardavėjų teigimu, kas trečias XBOX 360 sugenda

Red Ring of Death
Red Ring of Death

Naujasis „XBOX 360“ žaidimų kompiuteris išlieka žaidimų kompiuterių lyderiu. Deja, panašu, kad šis kompiuteris pirmauja ir pagal gedimų skaičių. Kompiuterių platintojų teigimu, kas trečias „XBOX 360“ kompiuteris sugenda.

Kaip rašo „DailyTech“, Didžiosios Britanijos kompanija „Micromart“, taisanti įvairius žaidimų kompiuterius, netgi yra paskelbusi, kad nepriims taisyti „Xbox 360“ kompiuterių, pažeistų trijų mirties švieselių sindromo. Savo sprendimą kompanija grindžia tuo, kad kompiuteriai yra konstrukcinis, o ne gamybos brokas. Jis yra pakankamai rimtas, kad kompanijai neapsimokėtų taisyti šių kompiuterių.

„DailyTech“ apklausė keleto prekybos tinklų atstovus, kurie patvirtino, kad beveik kas trečias parduotas „Xbox 360“ žaidimų kompiuteris sugrįžta į garantinį servisą. Anot jų, „Xbox 360“ žaidimų kompiuteriai genda gerokai dažniau, nei kiti.

Norėdama įtikti žaidimų mėgėjams, 2006 metų pabaigoje „Microsoft“ padidino kompiuterio garantiją nuo 90 dienų iki vienerių metų. Tačiau tiems, kam garantija jau pasibaigė už remontą gali tekti sumokėti apie 140 JAV dolerių. Tiesa, kaip pastebima, 2005 metais kompanija buvo pripažinusi, kad pirmoji „Xbox 360“ kompiuterių partija buvo žemesnės, nei priimtina kokybės ir įsipareigojo nemokamai sutaisyti visus šiuos kompiuterius. Tačiau kalbėdami apie naujesnes kompiuterių serijas, „Microsoft“ atstovai tvirtina, kad broko procentas atitinka kompiuterių pramonės normas ir yra 5 – 10 proc. ribose.

Kaip rašoma „1up“ tinklalapyje, „Xbox 360“ kompiuteriai ne tik genda patys, bet ir gadina į optinį kaupiklį įdėtus diskus. Šiame tinklalapyje galima rasti nuorodą į išsamias instrukcijas, kaip „Xbox 360“ optiniame kaupiklyje įrengti specialias paminkštinimo pagalvėles, neleidžiančias subraižyti disko paviršiaus.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0