Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | Microsoft blokuoja XBOX 360, ne Xbox Live vartotoją

Microsoft blokuoja XBOX 360, ne Xbox Live vartotoją

Gamertag neblokuojamas
Gamertag neblokuojamas

Microsoft pradėjo blokuoti visų modifikuotų Xbox 360 žaidimų kompiuterių prieigą prie Xbox Live sistemos, apibūdindama šį veiksmą kaip pastangą įtvirtini „švarią“ žaidimo aplinką visiems Xbox Live vartotojams, kurie ligi šiol žaidė pagal numatytas taisykles.

Kaip žinia, kai kurie žaidėjai modifikuoja savo žaidimų kompiuterį tam, kad apeitų regionų apsaugą, pasileistų neteisėtą ar piratinio pobūdžio programinę įrangą ar įgautų pranašumą prieš kitus internete žaidžiančius žaidėjus.

Microsoft nusprendė nebeblokuoti Xbox Live vartotojų sąskaitų, blokuojamas tik žaidimų kompiuteris. Visi su modifikuotais Xbox 360 žaidimų kompiuteriais vartotojai, kurie bando prisijungti prie Xbox Live sistemos, gauna klaidos pranešimą.

„Šių vartotojų Xbox Live sąskaitos nėra automatiškai blokuojamos, bet jie daugiau nebegali prisijungti prie servise naudodami savo modifikuotą žaidimų kompiuterių. Mes jiems suteikiame teisę pasitaisyti ir nusipirkti „švarų“ žaidimų kompiuterių bei žaisti sąžiningai.“, - teigė Microsoft.

Kompanija taip pat pareiškė, kad netoleruos bet kokių kodų naudojimo ar negarbingo žaidimo. Visi ne pagal taisykles žaidžiantis žaidėjai daugiau nebegalės prisijungti prie Xbox Live sistemos.

„Mes jau praeityje esame minėje, jog Xbox Live servisu gali mėgautis tik tie vartotojai, kurie prisijungimui naudoja patvirtintus, nemodifikuotus Xbox 360 žaidimų kompiuterius ir mes toliau tęsime šio požiūrio taikymą, kad garantuotume savo serviso sąžiningumą, apsaugotume partnerius ir savo vartotojus.“.

Xbox 360 „laužytojai“ šiuo metu sutelkė dėmesį į programinės įrangos „nulaužimą“ Hitachi-LG ir Toshiba-Samsung DVD įrenginiams, kurie yra montuojami į Xbox 360 žaidimų kompiuterius. Tiesa, Xbox-Scene.com rašo, nepaisant naujos versijos ir pridėtų atsargumo priemonių, modifikuoti žaidimų kompiuteriai vis tiek gali būti susekti, tad mes tikimės aktyvios programuotojų veiklos ištaisyti šią „klaidą“.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0