Pradžia | Naujienos | Microsoft naujienos | Microsoft užblokavo daugiau nei milijoną XBOX 360

Microsoft užblokavo daugiau nei milijoną XBOX 360

Ban hammer
Ban hammer

Kiekvieną rudenį Microsoft mus stengiasi nustebinti ir ieško būdų, kaip tinkamai susekti modifikuotus Xbox 360 žaidimų kompiuterius ir juos užblokuoti, kad su šiais žaidimų kompiuteriais jų turėtojai negalėtų prisijungti prie Xbox Live serviso.

Kaip žinia, modifikuotais žaidimų kompiuteriais žaidėjai žiūri DVD filmus su neleistinu regionu, įsidiegia alternatyvias operacines sistemas ar, blogiausia, žaidžia piratines žaidimų kopijas, tad nieko keisto, jog Microsoft priešiškai nusiteikusi prieš juos.

Šį artėjantį šventinį sezoną Microsoft mums paruošė milžinišką siurprizą – kompanija pradėjo modifikuotus Xbox 360 žaidimų kompiuterius užblokuoti taip, kad juos naudoti tampa tikrai sudėtinga. Kompanija sugebėjo aptikti daugybę žaidimų kompiuterių su modifikuota optinių įrenginių programine įranga ir ne tik, o visi šių kompiuterių turėtojai nebegali instaliuoti žaidimų į savo turimą kietąjį diską, pasinaudoti Windows Media Player funkcija, naudotis „korumpuotu“ žaidėjo profiliu sistemoje. Kas be ko, prie Xbox Live prisijungti taipogi nepavyksta.

Pradiniais skaičiavimais buvo nustatyta, kad užblokuota beveik 0,6 milijono žaidimų kompiuterių, bet naujausiais paskaičiavimais – daugiau nei vienas milijonas Xbox 360 žaidimų kompiuterių.

Microsoft mano, kad vartotojai, kurių žaidimų kompiuteriai užblokuoti, nusipirks naują Xbox 360 ir toliau žais „švariai“. Visgi, gerai žinomi Xbox 360 modifikacijų kūrėjai sako ne tik radę būdą panaikinti apribojimus, tačiau ir kurią naują programinės įrangos versiją, kurią bus ypatingai sunku susekti.

iXtreme LT (Light Touch) siekia pasiūlyti minimalų apsaugos patikrinimų skaičių, tai yra pakeistą programinę įrangą padaryti tokia, kad ji būtų beveik identiška numatytajai ir taip padaryti ją mažiau susekamą, nei yra dabar. Ši pataisa turėtų ir toliau leisti modifikuotiems žaidimų kompiuteriams žaisti piratines žaidimų versijas ir kitą uždraustą medžiagą be Microsoft pastebėjimo.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0