Pradžia | Naujienos | Nintendo naujienos | Nintendo ketina išleisti DSi konsolę didesniu ekranu

Nintendo ketina išleisti DSi konsolę didesniu ekranu

Nintendo
Nintendo

Kompanija „Nintendo Co“ netrukus Japonijoje pristatys žaidimų konsolės „DSi“ versiją su dideliu ekranu. Ši konsolės versija skirta vyresnio amžiaus žmonėms. Kompanija „Nintendo“ ketina pristatyti naują modelį, turintį dvigubai didesnį ekraną nei dabartinės versijos.

Šis modelis turėtų būti pristatytas dar iki šių metų pabaigos. Kompanija tikisi, kad didesnis ekranas pritrauks vyresnio amžiaus žmones, kurie skundžiasi, kad dabartinėse versijose jiems sunku įžiūrėti tai, kas yra ekrane. Tai susiję ir su naujomis programomis, tokiomis kaip elektroninių knygų skaitymas bei filmų žiūrėjimas. Manoma, kad konsolės kaina bus kaip ir esamos versijos – 18 900 jenų (100 dolerių).

DSi – tai naujausia DS serijos dvigubo ekrano žaidimų konsolė. Ji buvo išleista maždaug prieš metus. Joje įmontuotos dvi kameros. Iš pradžių ši konsolė buvo labai sėkminga, tačiau pardavimai pamažu mažėjo ir dabar siekia vos trečdalį pradinio lygio. Dabartinėje versijoje yra 3,25 colių ekranas. Panašaus dydžio ekranas yra ir kompanijos Apple Inc gaminamame mobiliajame telefone iPhone. Kompanija Nintendo ketina padidinti ekrano dydį – jo įstrižainė siektų daugiau nei 4 colius. Taigi, ekranas būtų panašaus dydžio kaip ir kompanijos Sony Computer Entertainment Inc gaminamos konsolės PlayStation Portable. Iki 2010 metų kovo mėnesio pabaigos kompanija Nintendo planuoja pristatyti naują DSi versiją, kurioje būtų pagerintos antipiratavimo funkcijos. Šis modelis bus skirtas Kinijai ir Pietų Korėjai.

Balandžio - birželio mėnesiais kompanijos Nintendo grynasis pelnas sumažėjo 60,6 proc., lyginant su tuo pačiu pernai metų laikotarpiu. Tai sąlygojo ir stipresnis jenos kursas. tai rodo, kad pramonė yra recesijoje. Ketvirtadienį kompanija Nintendo planuoja pristatyti paskutiniojo ketvirčio rezultatus.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00