Pradžia | Naujienos | Nintendo naujienos | Pristatyti pirmieji Nintendo Wii U žaidimai

Pristatyti pirmieji Nintendo Wii U žaidimai

Nintendo Wii U
Nintendo Wii U

Kompiuterinių pramogų parodoje E3, kuri vyksta Las Vegase (JAV), bendrovė „Nintendo“ pristatė 23 pirmuosius žaidimus savo neseniai pristatytam naujausios kartos žaidimų kompiuteriui „Wii U“.

Keletas žaidimų – vienas sukurtas nenutolstant nuo „Batman“ temos, kitas – smurtinis žaidimas apie zombius – yra skirti užkietėjusiems žaidėjams kurie tradiciškai renkasi kitus žaidimų kompiuterius.

Taip pat bendrovė paskelbė, kad „Wii U“ žaidimų kompiuterį bus galima valdyti iškart dviem valdymo įrenginiais su lietimui jautriais ekranais.

Valdymo įrenginio ekrane žaidėjai galės atlikti įvairius veiksmus – pavyzdžiui, pasitikrinti kokius žaidimo daiktus yra surinkę nenutraukdami veiksmo pagrindiniame ekrane, detonuoti sprogmenis paliesdami atitinkamą ekrano vietą, o taip pat – žaisti žaidimus mažajame ekrane tuo metu, kai šeima nusprendžia pasinaudoti didžiuoju ekranu savoms reikmėms.

Kol kas kompiuterio prekybos pradžios data nekonkretizuojama, apsiribojama pasakymu „per šventes“.

„Šventės“ amerikiečių supratimu yra laikotarpis nuo lapkričio iki gruodžio. Anksčiau „Nintendo“ skelbė, kad Europos, Australijos JAV ir Japonijos parduotuvėse kompiuteris pasirodys dar prieš Kalėdas.

Taip pat kol kas neskelbiama ir žaidimų kompiuterio kaina.

„Wii U“ bus pirmasis naujos kartos žaidimų kompiuteris - „Sony“ ir „Microsoft“ kol kas dar neskelbia apie savo planus atnaujinti žaidimų kompiuterius.

„Nintendo“ naujojo kompiuterio patrauklumą žaidėjams gali padidinti naujiena, kad specialiai jam jau kuriami taikomi ganėtinai garsūs ar žinomoms serijoms priklausantys žaidimai: „Batman Arkham City: Armored Edition“ „Aliens: Colonial Marines“, „Mass Effect 3“, „Assassin's Creed 3“ ir „ZombiU“.

„Anksčiau „Wii U“ buvo kritikuojamas dėl to, kad nepakankamai dėmesio buvo skiriama rimtesniems žaidėjams, kurie nori sudėtingesnių, grafiniu požiūriu turtingesnių žaidimų. Taigi jie kompiuterio išleidimo metu pasiūlys visus tuos žaidimus. Daugelis jų jau yra parengti kitiems kompiuteriams, taigi, per daug didelio kiekio žmonių nesužavės“, - sakė technologijų naujienų svetainės „Cnet“ vyr. redaktorė Bridget Carey.

Rečiau prie kompiuterio prisėdantiems ar ne itin sudėtingus žaidimus mėgstantiems žmonėms „Nintendo“ pasiūlys tokius žaidimus, kaip „New Mario Bros U“, „Pikmin 3“ ir „Scribblenauts Unlimited“.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0