Pradžia | Naujienos | Projekto naujienos | PlayManija.lt atidaro el. parduotuvę žaidėjams - shop.PlayManija.lt !

PlayManija.lt atidaro el. parduotuvę žaidėjams - shop.PlayManija.lt !

shop.PlayManija.lt - PlayManų paslaugoms
shop.PlayManija.lt - PlayManų paslaugoms

Jau daugiau kaip 5 metus PlayManija.lt vienyja video žaidimų konsolių entuziastus bei žaidėjus iš visos Lietuvos. Šeštaisiais gyvavimo metais atidaryta el. parduotuvė shop.PlayManija.lt padės žaidėjams apsirūpinti konsolėmis bei jų priedais.

PlayManija.lt atnaujinimai nesibaigia! Su didžiuliu džiaugsmu pristatome Jums PlayManijos el. parduotuvę - shop.PlayManija.lt!

shop.PlayManija.lt – tai kokybiškomis prekėmis, žemomis kainomis, maloniu ir greitu aptarnavimu išsiskirianti el. parduotuvė. Šiuo metu savo klientams mes galime pasiūlyti platų prekių asortimentą žaidėjams, tad kiekvienas ras kažką sau. Nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir malonus bendravimas su klientu – štai kas mums svarbiausia! Tapkite mūsų klientais ir mes užsitarnausime Jūsų pasitikėjimą.

Paminėsime, kad už prekes galima atsiskaityti ir bankiniu pavedimu ir grynaisiais pristatymo metu. Daugiau informacijos apie pirkimo procesą, apmokėjimą, pristatymą, garantinius įsipareigojimus ir kt. rasite el. parduotuvėje.

El. parduotuvė yra pilnai integruota į forumo vartotojų sistemą, todėl registracija visur išlieka vieninga ir patogi. Perkant tereikės tik pateikti savo duomenis reikalingus užsakymo įvykdymui.

Siūlome unikalią galimybę patiems susikomplektuoti XBOX 360 Slim ar PlayStation 3 konsolę! Taip pat siūlome specialias komplektacijas XBOX 360 bei PlayStation 3 konsolėms pavadinimais STANDART, SILVER, GOLD ir PLATINUM.

Pirmiems 15 klientų, kurie įsigys prekių už daugiau nei 50 Lt bus suteikta V.I.P. narystė 3 mėnesiams.

Laukiame Jūsų shop.PlayManija.lt el. parduotuvėje!

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
4.11