Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | PlayStation 3: Didžiulė paklausa Europoje

PlayStation 3: Didžiulė paklausa Europoje

PlayStation 3
PlayStation 3

Sony kompanijos žaidimų kompiuteris PlayStation 3 Europoje sumušė visus išankstinio užsakymo rekordus. Internetinio puslapio Play.com vadovas pateikė tam tikrus skaičius iš kurių galima suprasti, kad PlayStation 3 išankstinių užsakymų kiekiai 6 kartus lenkia Microsoft XBox360 žaidimų kompiuterio išankstinius užsakymus, o už Nintendo Wii – net 15 kartų. Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad Microsoft ir Nintendo gaminius laisvai galima įsigyti ne tik internetu, bet ir apsilankius įprastoje parduotuvėje.

Priminsime, kad kompanija Sony 2007 metų kovo 23 dieną Europos rinkai žada pateikti apie vieną milijoną PS3 kompiuterių ir tris dešimtis jam skirtų žaidimų.

Taipogi kompanija Sony tiki, kad jos gaminys PlayStation 3 ištikimai tarnaus pirkėjams ne mažiau dešimties metų. Naujoji sistema vis giliau neria į kompiuterinius tinklus Playstation Network pagalba. Jau šiuo metu naudojantis Playstation Network galima atsisiųsti ne tik demonstracines žaidimų versijas, bet ir pilnus žaidimus, pavyzdžiui Tekken5: Dark Ressurrection, skirtą PSP žaidimų kompiuteriui.

Netolimoje ateityje žaidimus, muziką, filmus, televizijos programas bus galima atsisiųsti standartinėje ir HD raiškoje. Kompanija Sony vis dar nori įrodyti, kad žaidimų kompiuteris PS3 skirtas ne tik žaidimams, bet puikiai gali atlikti namų pramogų centro vaidmenį, kadangi „savo sąskaitoje“ turi sukaupęs visus skaitmeninių technologijų privalumus.

„Kietojo disko (HDD) integravimas į PS3, tai vienas iš teisingiausių sprendimų, priimtų kompiuterio kūrimo stadijoje“ – giriasi Sony kompanijos prezidentas Phil Harrison. „Todėl Europos rinką kol kas pasieks PS3 kompiuteriai tik su didesnės talpos HDD diskais.

Europos pirkėjus turėtų pradžiuginti ir tas faktas, kad pirmieji 500 pirkėjų, įsigiję PlayStation 3 kompiuterį ir užsiregistravę Playstation Network sistemoje, dovanų gaus 50 GB Blu-ray diską su filmu „Casino Royale“.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0