Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | Ar tik negrįžta vibracija į PS3?

Ar tik negrįžta vibracija į PS3?

PlayStation 3 joystick'as
PlayStation 3 joystick'as

Sony nebūtų Sony jei netaukštų daug nesamonių, kad ir tokių kaip, kad vibracija valdymo pultuose yra senosios kartos funkcija, arba tai kad jinai trukdytų jų "Judesio Jutikliams" PS3 pultuose, ar kad vartotojams vibracija nereikalinga.

Sony atstovai visada pasižymėjo nusišnekėjimu į lankas. Bet juk mes norime jog džoistikai vėl vibruotų, to nori ir Hideo Kojima. O tikroji istorija su vibracijos funkcija Sony gaminiuose yra tokia. Firma Immersion sukūrė ir užpatentavo šią funkciją ankščiau nei Sony ją pradėjo naudoti Dual Shock džoistikuose (jau PS1 laikais), na ir Immersion pamatė, kad Sony jų išradimo dėka kala neblogus pinigėlius.

Bandė gražiuoju susitarti su Sony, Sony su savo arogancija atmetė visus pasiūlymus ir nepripažino, jog naudoja Immersion technologiją (Microsoft ir Nintendo susimokėjo po kažkiek milijonų ir susitarė su Immersion). Immersion kreipėsi į teismą, na ir iš Sony prisiteisė daug milijonų, bet Sony apskundė sprendimą ir teisminiai ginčai tęsėsi iki šiol.

Sony buvo labai įžeista, tad nusprendė parodyti kuris kuriam čia labiau reikalingas, tad ir išmetė vibracijos funkciją iš PS3 džoistiko, motyvuodama tuo, jog vibracija trukdys jų Motion Sensing technologijai. Immersion prasidėjo sunkus metas, nes iš Sony pinigų jie jau negauna nei cento. Sukūrė jie vibracijos technologijas, kurios ir mažai energijos vartoja ir nemaišo "fantastiškajai" Judesio Jutimo funkcijai (o Logitech netgi spėjo išleisti pilnai funkcionuojančius džoistikus su šiomis abiejomis funkcijomis). Bet Sony tęsė savo blevyzgas ir teigė kad vibracija naujajai kartai nereikalinga, na nebent lenktynių žaidimų vairuose. Bet štai pagaliau visiems nusivylusiems PS3 vibracijos funkcijos nebuvimu sužibo viltis.

Šiomis dienomis Sony ir Immersion nutraukė bylinėjimąsi ir pasirašė sutartis technologijų kūrimui kurios leis pagerinti žaidimo kokybę. Abiejų kompanijų šefai pareiškė besidžiaugią, jog žaidėjau galės dar labiau mėgautis žaidimai naujų valdymo galimybių dėka (oi, taip ir rūpi jiems žaidėjų gerove  sakytų kad nori dar daugiau milijonų užkalti ir tiek). Taigi laukiam nesulaukiam kada pasirodys vibruojantis Dual Shock 3 nors Sony konkrečiai neužsiminė apie tai, bet manau jog neįpatingas PS3 perkamumas ir kūrėjų keiksmai dėl vibracijos nebuvimo, privers ponus arogancijus sugrąžinti mūsų mylimą rankose besipurtantį džoistiką.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0