Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | Penkios PlayStation 3 pranašystes 2008 metams

Penkios PlayStation 3 pranašystes 2008 metams

PlayStation 3
PlayStation 3

Kiekvienais metais, PSP Fanboy padarydavo pranašystes, kas įvyks šiais metais. Kol kas jiems neblogai sekasi, daug jų ateities vizijų išsipildė. Dabar galima panašiai padaryti su PS3. Štai ką mes matome savo krištoliniame rutulyje.

PS3 pranašystė #1: Warner Bros. darys Blu-Ray filmus privilegijuotai.

Jau kurį laiką sklando gandai apie šios kompanijos planus HD filmams. Kai Blu-Ray vis lenkia HD DVD pardavimus, manome jog Warner Bros. pagaliau turės pasirinkti vieną iš šių formatų. Na žinoma, Toshiba daugiau negu tikisi gauti savo pinigų maišus už HD DVD, bet karas tesis 2008-aisiais metais.

PS3 pranašystė #2: Bus pristatyta nauja PS3 spalva.

Tikimės dar seksualesnių spalvų, kai kurios gali neatsirasti US. Mūsų Europiečiai ir Japonai draugai gaus specialiai padailintas konsoles su aukšto lygio žaidimais, kaip Metal Gear Solid. Amerika gali pristatyti dar vieną specialų komplektą su dar didesniu kietuoju disku, baltos spalvos konsole ir kokiu ilgai lauktu žaidimu.

PS3 pranašystė #3: Video nuomos servisas prasidės šiais metais.

Sony pagaliau leis PS3 savininkams siusti filmus iš PlayStation Store. Bet vistiek, kaip ir ant Xbox Live, filmai bus tik nuomojami ir jūs turėsite būti prisijungę prie PS Network, kad galėtumėte juos žiūrėti. Juk Sony nenorės gadinti savo Blu-Ray pardavimų su pilnai parsiunčiamais filmais. Pabaigoje, "Remote Play" bus pagerintas ir bus galima žiūrėti nuomotus filmus per PSP.

PS3 pranašystė #4: Tikimės dar kainos kritimų.

PlayStation 3 pagaliau nukrito iki 399 USD. Tikėkimės, kad kaina kris dar labiau, kad ji galėtų likti konkurencinga su Xbox 360.

PS3 pranašystė #5: PS3 pardavimai pagerės, bet negalės pagerinti Xbox 360.

Užuodžiam geresnį žaidimų sąrašą 2008-aisiais, tai turėtų pagerinti PS3 padėtį. PS3 puikiai pasirodys Europoje, gerai Japonijoje, bet Amerikos žaidėjai liks neryžtingi su Sony konsole. Varomoji jėga tikrai padėtų PlayStation sėkmei, tad tikėkimės kad kritikai ir žurnalistai bus malonesni PS3 kosolei šiais metais.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0