Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | PS3 Slim apžvalga

PS3 Slim apžvalga

PS3 Slim
PS3 Slim

Na ką atėjo kalėdos, galvoju ir man reiktų ką nors įsigyti. Pagalvojau ir nusprendžiau kad reiktų visgi pasiimt PS3 Slim 120 GB.

Slimo dežė gerokai mažesnė ir lengvesnė už fat'o galbūt net ir už XBOX 360. Na ką atidarau dėžę, joje labai daug ko nėra, tiesiog būtiniausi laidai: Multi AV kabelis, elektros kabelis, USB laidas pulteliui krauti, SCART, HDMI laidas (beje HDMI laidą gavau kaip dovanų, bet kokia čia dovana, vistiek prie PS3 kainos buvo priskaičiuota).

Traukiu iš dežės slim'ą ir whoa gražutėlis, lengvas ir dailus. Realiai slim'as gražiau atrodo nei nuotraukose. Man asmeniškai slim'as gražesnis už fat'ą, aišku kur Sony pataupė matosi bet man tai nesvarbu.

Spaudžiu On mygtuką (dabar jau reikia spaust ant fat'o tik pirštu paliest) PS3 supypsi ir ekrane pasirodo subtilus Sony meniu, kuris man panašus į PSP. PS3 Slim dirba tyliai, galbūt kažkiek garsiau už fat'ą, bet ne žymiai.

Nusivyliau, kad dežėje nebuvo interneto laido, bet prisiminiau kad yra Wi-fi, kuris pakėlė mano nuotaiką.

Prisijungimas prie PSN paprastas, tad keblumų nebuvo ir po kelių minučių tapau oficialiu Sony "user'iu". Gaila, kad kartu su PS3 negavau jokio žadimo, dabar laukiu kol atsiūs Uncharted 2.

Pabandymui iš PSN parsisiunčiau MotorStorm Pacific Rift Demo, kuris mane patraukė.

Žaidimą bandžiau žaisti ant paprasto TV ir HDTV skirtumas buvo akivaizdus, aišku kas neturit HDTV jums tai nemotais.

PSN yra labai šaunus dalykėlis. Ar su draugu paplepėti, susitarti kokį nors žaidimą palošti per internetą, iš Playstation Store parsisiųsti kokį žaidimą ar filmą.

Ką rinktis PS3 Slim ar Fat? Čia jau nuo jūsų pačių priklauso, man asmeniškai Slim geriau ir kaina ir t.t.

Beje manęs nesmerkite labai, čia mano primoji apžvalgėlė. Kai kas buvo kiek fanboy'iška.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00