Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | Pagrobti milijonų PSN vartotojų asmeniniai duomenys

Pagrobti milijonų PSN vartotojų asmeniniai duomenys

PSN cirkai tęsiasi
PSN cirkai tęsiasi

Korporacija "Sony" paskelbė, kad pasaulinės sistemos "PlayStation" vartotojų asmeniniai duomenys gali būti pagrobti. Kaip praneša BBC, tarp pagrobtų asmeninių duomenų yra ir vartotojų kreditinių kortelių numeriai. "PlayStation Network" sistemoje užsiregistravę apie 77 mln. žmonių.

Kompanijos specialistai mėgina atkurti sistemos darbą.

"Sony" perspėjo pasaulinės sistemos "PlayStation" vartotojus, kad jų asmeniniai duomenys, tarp jų ir kreditinių kortelių numeriai, galėjo būti pavogti per įsilaužėlių ataką.

„Sony" duomenimis, buvo pavogta ši asmeninė vartotojų informacija: adresas, elektroninio pašto adresas, gimimo data, įėjimo į "PlayStation Network" sistemą slaptažodis.

"Jeigu jūs pateikėte savo kreditinių kortelių duomenis per "PlayStation Network" arba "Qriocity" sistemas, jaučiame pareigą jus perspėti, kad jūsų kortelės numeris ir jos galiojimo termino data gali būti pavogti", - teigiama "Sony" Europos padalinio vadovo Nicko Kaplino pareiškime.

Kompanijos nuomone, galėjo būti pavogti ir kreditinių kortelių, panaudotų įsigyjant žaidimus, filmus ir muzikos įrašus, duomenys.

Atakos prieš "PlayStation Network" serverį prasidėjo balandžio 19 d., o po dienos priėjimas prie "PlayStation Network" buvo blokuotas. Vėliau "Sony" paskelbė tris trumpus pareiškimus apie atliekamą tyrimą dėl galimos įsilaužėlių atakos.

Tačiau faktas, kad kompanija paskelbė detalią informaciją apie incidentą tik praėjus beveik savaitei, kai buvo atjungta sistema "PlayStation Network", sukėlė daugelio vartotojų audringą reakciją.

Kol kas "PlayStation Network" sistema vartotojams neprieinama. Kompanija pažadėjo modernizuoti tinklo saugumo sistemą.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
5.00