Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | Įsilaužimas į „Playstation Network“ prikėlė neaktyvius vartotojus

Įsilaužimas į „Playstation Network“ prikėlė neaktyvius vartotojus

PSN
PSN

Po skandalingai pagarsėjusios istorijos, kai nežinomi „programišiai“ įsilaužė į „Playstation“ tinklą, kompanija „Sony“ bando pažvelgti į viską iš kitos perspektyvos, motyvuodami tuo, kad įsilaužimas ne tik nepakenkė „Sony“ kompanijos įvaizdžiui, bet netgi davė tam tikrų dividendų.

Taip bent jau teigia, vienas iš „Sony“ kompanijos skyrių vadovų, Soichiro Saida. Kalbėdamas su „TechRadar“ atstovais, jis paaiškino tai, kad įsilaužimas sugrąžino daugelį prieš tai buvusių neaktyvių vartotojų.

„Mūsų serverių nulaužimas, ne tik nepakenkė mūsų verslui, bet ir grąžino daug neaktyvių žaidėjų atgal. Pagerinome platformą, turinį ir turinio prieigos būdus,“ sakė jis.

„Mes padidinome žaidimų pardavimus net 14 procentų. „Music Unlimited“ paslauga naudojasi, 800,000 žmonių. „Video Unlimited“ paslaugos naudojimas išaugo 5 procentais.“

Soichiro Saida taip pat pabrėžė, kad „Sony“ ėmėsi visų įmanomų priemonių, kad būtų sustiprinta „Playstation“ tinklo apsauga. „Playstation“ tinklo serveriai buvo perkelti į kitą vietą. Automatinis prisijungimas nuo šiol gali būti blokuojamas. Tinklo saugumui pasitelktos, net stebėjimo sistemos, kurios aptiks net menkiausią įtartiną veiklą.

„Mes taip pat esame apdraudę savo vartotojus, taip siekdami išvengti tolimesnių incidentų. Jeigu slaptažodis nėra stiprus, mes pranešame apie tai,“ sakė jis.

Baigdamas pokalbį, Soichiro Saida pabrėžė, kad „Sony“ pasielgė tinkamai, kadangi informavo savo vartotojus apie pažeistą sistemą. Jo teigimu, daugelis kompanijų bando nuslėpti panašaus pobūdžio įvykius, taip neturėtų būti. Vartotojus reikia mokyti, tai vienintelė prevencija.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
3.86