Pradžia | Naujienos | Sony naujienos | PlayStation 4 galės pasigirti 4K raiškos palaikymu?

PlayStation 4 galės pasigirti 4K raiškos palaikymu?

PlayStation 4
PlayStation 4

Naujos kartos žaidimų konsolė „Sony PlayStatio 4“ (Orbis), tikėtina, galės palaikyti ypač aukštas raiškas iki pat 4K. Apie tai resursui BGR pranešė anonimu norėjęs išlikti informatorius, kuris taip pat pridūrė, jog šią funkciją Sony ketina aktyviai reklamuoti, siekiant 4K populiarumo ne tik tarp žaidimų gerbėjų.

Kol kas galima konstatuoti, jog tokios raiškos vaizdinė medžiaga dar nėra labai paplitusi, tačiau japonų gamintojas šią funkciją jau diegia į savo televizorius, vaizdo kameras ir „Blu-Ray“ grotuvus. Tokiu būdu, galima spėti, jog ir „PlayStation 4“ gaus 4K palaikymą, bent jau, peržiūrint vaizdinę medžiagą (aišku, iki žaidimų naujovė ateis dar vėliau).

Jei visa tai tiesa, naujos kartos konsolė gali tapti naujų technologijų stūmimo į masinę rinką lokomotyvu: „PlayStation 3“ savo laiku padėjo išpopuliarinti „Blu-Ray“ ir nugalėti konkurentą HD-DVD. Analogiškai nutiko ir su „PlayStation 2“, kuris tuo metu padėjo išpopuliarėti ne itin pigiems DVD grotuvams bei to paties standarto optinėms laikmenoms. Standartas 4K, savo ruožtu, leis „Sony“ gauti papildomo pelno iš televizorių ir kitų ekranų pardavimo, jei jau stereoskopinės technologijos nepateisino į jas dėtų vilčių.

Ketvirtos kartos „PlayStation“ vis dar nėra anonsuota, tačiau yra nemažai informacijos (ir dar daugiau gandų), jog japonų gamintojas tai padarys kitais metais vyksiančioje žaidimų parodoje E3. Be 4K raiškos palaikymo, resurso „Electronista“ teigimu, konsolė bus aprūpinta keturių branduolių 3,2 GHz dažniu dirbančiu „AMD Fusion“ procesoriumi, 2 GB operatyvios atminties, „Radeon HD 7900“ lygio grafika, kurios skaičiuojamoji galia siekia 1,8 TFLOPs, grafiniam procesoriui dirbant 800 MHz taktiniu dažniu.

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
4.25