Pradžia | Žaidimai | Žaidimų naujienos | Deus Ex: Human Revolution – netolimos ateities vizija

Deus Ex: Human Revolution – netolimos ateities vizija

Deus Ex: Human Revolution
Deus Ex: Human Revolution

Trečioji Deus Ex dalis grįžta su pagrindiniais serijos elementais: šaudynėmis, sėlinimu, technologijomis ir bendravimu.

Deus Ex: Human Revolution perkelia į netolimą ateitį, „kiberpankišką“ su renesanso priemaišomis pasaulį 2027-aisiais, kuriame ypač sparčiai pradėjo vystytis kibernetinės technologijos. Žaidimo visata išties unikali ir pateikia tamsią netolimos ateities pasaulio viziją.

Žaisime už Adamą Jenseną. Jį vieno netikėto sąmokslo metu sunkiai sužeidžia ir priverčia pasinaudoti kibernetinėmis technologijomis. Taip veikėjas tampa superžmogumi prieš savo valią, turinčiu nepaprastų galių. Žinoma, jį tuoj pat pradeda medžioti gausybė karinių pajėgų. O kovodamas su priešais galėsi pasinaudoti įvairiausiais kibernetiniais stebuklais: didesne jėga, nematomumu, įsilaužimu, netgi specialiai įmontuota akimi nuskenuoti priešininko kūną arba matyti kiaurai sienas. Dėl savo nervų sistemos implantų galėsi net perskaityti priešų mintis ir sužinoti jų tolesnius žingsnius arba kažkokiu būdu net juos psichiškai paveikti.

Trečioji Deus Ex dalis yra pritaikyta visiems žaidėjams. Žaidimas tiks ne tik serijos veteranams, bet ir naujokams ar tiesiog besidomintiems sugrįžtančiu Deus Ex. Jei norėsi – galėsi pyškinti visus iš eilės arba pasinaudojęs savo kalbėjimo gabumais pergudrauti priešus. Pasak kūrėjų, naudojant tik sėlinimą ir kibernetines technologijas žaidimą bus galima įveikti nužudžius tik pagrindinius bosus. Neužmirškime, tai – veiksmo RPG, todėl bus daug būdų nusigauti iki reikiamos vietos. Dar vienas RPG bruožas – atviras pasaulis, kurį žaidėjas galės paveikti savo veiksmais ir netgi žaidimo pabaigoje nulemti žmonijos ateitį.

Žaidėjas galės pasinaudoti mažiausiai 20-čia ginklų ir dar daugiau jų modifikacijų. Kūrėjai pabrėžė, kad bus naudojamas sveikatos atstatymo modelis, vadinasi, susišaudymo metu nereikės gaišti laiko ieškant vaistinėlių. Be to, už gaunamus taškus tobulinsi ir savo kibernetinius implantus (juos gausi už beveik visus žaidime atliekamus veiksmus), taip įgaudamas vis naujų dar geresnių galių. Pavyzdžiui, įsilaužimo implantas iš pradžių leis tik atrakinti duris, o vėliau galėsi perprogramuoti kovinius bokštelius ir net priešiškai nusiteikusius robotus. Nuo antrosios dalies kiek pasikeitė ir inventorius – nuo šiol dideli daiktai užims daugiau vietos, todėl vienu metu nepavyks pasiimti gausybės ginklų ir privalėsi nuspręsti, ką imti, o ko – ne.

Panašu, kad Deus Ex 3 taiko į metų žaidimo vietą. Jau dabar iš dalies galima susidaryti nuomonę: tai labai kokybiškai atrodantis ir daug žadantis žaidimas, o jį kurianti studija Eidos Montreal stengiasi iki galo nušlifuoti kiekvieną detalę.

Pasimėgauti šiuo kiberpankišku pasauliu galėsi jau greitai, nes rugpjūčio 26 dieną Deus Ex: Human Revolution pasirodys kompiuteriams bei konsolėms Xbox 360 ir PS3. Kaip tik prieš naujųjų mokslo metų pradžią...

  • Pridėti į Facebook Pasidalink Facebook
  • Pridėti į Twitter Pasidalink Twitter
  • email Siųsk draugui el. paštu
  • print Versija spausdinimui
  • Plain text Grynasis tekstas
Perskaitei? - Įvertink!
0